Detail hlášky #58657

<a> taky je u vás taková zima? me to tu ukazuje -12
<b> u nas jsou jen 3 nad nulou
<a> to je blbost ne?
<b> no venku uz je to horsi tam je kolem -10...xD
<a> omg proc si nezatopis?
<b> a na to je jakej prikaz? zatim to resim rukavicema a bundou:)

Informace o hlášce

Datum přidání: 11. 4. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: crack-jay (2 hlášky)
Hlasování: Eurostoxx, hocikto19, kazlik, bady, jogino, CIMBI, ilee, Marin, katula7, Andysik, Spiderwoman, Keeehi, KorYi 13 pro a thekubajs, Marcus7, hmmc, Maty991, huhulesny, Deneb, Shadowmaster, Tutanken, Blast, ubozak, Justice, BerendeBracy, riddick09, Svorrok, Hammer, SkyHaven, tristaver, Hroner, Alf, Aggie, Wendigo, zuzka2727, Ripper, Foo_Fighter, bosorka, machulka, kudli, TheCorrimation, YDraigGoch, teye, Frit, Sotna[A], Schmeeczko, Celer, Frostys, Krepi, Skar, Santiago-san, crow91, sparasis, kafcak, scarlaxx, picis, dexterr, kuras, chachan, q, nesro, selmi, mickelangello, freaky_tomato, soustruh, Math3s, Nevermore, CrazzYdiot, Tewet, WolfCZ, Frisbeeman, crooty, Scr1899, KeeBi, maara, Wolfeek, queeny31, Dan, Moskva, Tristy, kecal_op, tomzi, Zidane, DeBon, CZ_StRider, logout, Mania, HateMePls, rionka, Suerte, Harys, Queller, Spekt, kapoka, diGriz, M4rtin, Fenris, WaRi, LittleOmig, emdziel, cooly, redog, SpeOp, teplice, joolana, james125, Psycho_O, TommyGun, Lothias, Petriik, Darmy, Nadneseny, alaqella, Wlk, MistrBuBak, DAran, Witek, Mysharr, Mackie, Lida79, smrduty_kojot, Diplomat, hossa, Danny991, Original, Inf1n1tyy, GICaesar, 8laz3r, Milda90, PikoPirat, vyhy, Lorandel, Altair, Nick66, Niah, Bakys7, Sha-a-kaa, bradl3y, Neuromancer, Kogaku, Slay, w3m, Edu, user1234n, Ondruch, DarkAngel, Traitor, daremyth, fatman, Slim2, Renee, Pospec_CZ, perfect, bee, Puni, suah, Sabreson, Meer, rain, pali6, twr42, Hajcman, aiwi, Mishar, s1mp1, lentiilka, iNs3cT, Markuus, DeathsDream, Myrdin, nitram1234, ALiEN, DarthOptimus, Vidlos, Marsian, kocird, Doktor, zelvak, kbtmichal, Sed
167 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,27 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

09:35
zuzka2727: veľmi trápne prepísaný vtip: Am...
zuzka2727
veľmi trápne prepísaný vtip:
Američan a Rus spolu telefonujú.
„Ivan, teraz hovorili v televízii, že tam u vás sú príšerné mrazy. Vyše šesťdesiat pod nulou.“
„To je hlúposť. Najviac tak 20.“
„Nie, nie, teraz hovorili na CNN, že vyše šesťdesiat.“
„No tak možno niekde okolo mínus 25, ale skôr výnimočne.“
„Ale tie zábery boli desivé, zamrznuté cesty, domy ...“
„Jaj, ty myslíš vonku ? No tak to áno.“
11:14
Skar: Re: veľmi trápne prepísaný vtip:...
Skar
tak aspon trošku musíš ocenit tu praci co si s tim dal :D
Nepiš mi tímhle tónem!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.