Nejlepší hlášky
<NorryVamp> tu mas uspavanku
<Alpanu> uz dost spim aj bez toho
<NorryVamp> co budes detom spievat?
<Alpanu> du... du hast... du hast mich!...
Komentář: Kdyz je maminka fanda Rammsteinu
<a> dneska se mi hodila matika
<b> ty a matika??
<a> jo... zabil jsem s ní velikýho komára :)
<a> hm, som sa tak zamyslel co by si urobil keby vyhras milion?
<b> asi by som si ich isiel zobrat
Komentář: prekvapivo...
<SYSTEM MESSAGE> "Omg na nejake poucovani ti fakt nejsem zvedavej" opravdu není správná odpověď na otázku: "Jestlipak víš, jaké pravidlo jsi právě porušil?" 15 minut ban je ideální příležitost přečíst si pravidla...
<a> nevíš kams e strká mikrák?
<b> nvm, prostě ho někam stč a třeba pude
-!- <a> has quit
<Frees> ja osbne som toho nazoru ze 17 rocne baby su vsetky tupe jak bagandza
<Frees> trochu rozumu dostanu az okolo tej 22 ked maju tri decka na krku :D
<Mafian> preto si myslim ze 14ky su lepse :D
<a> Přeju pěkný předvánoční večer
<b> ahoj...jo, tobě taky... :(
<a> Co tak... Posmutněle?
<b> ale.....potom ti to řeknu...
<b> za chvíli...moment..
...
<a> Já vím že je nevhodný naléhat... Ale... už?
<b> ee...
<a> Aha... Takže co je to moment?
<b> určitý neurčitý časový úsek, kdy musíš vydržet...
...
<a> Určitý neurčitý časový úsek dosáhl určitého stupně určitosti kdy neurčitost nabývá určité podstaty dlouhé chvíle
Komentář: 23. 12. už sem byl trošku nedočkavý :)
<a> tak jak si dopad včera?
<b> já akorát vim že sem po cestě domů šel někam chcát a doma sem zjistil že sem si nechal čuráka venku
<a> cožeeee :-D
<b> sem si sednul na gauč a škrábnul mě zip... tak se to zjistil...
<a> kdyby pro tebe přijel táta a tys šel do auta s čurákem venku :D:D:D
Komentář: vzpomínání po akci :D
<a> ano! doslova a do písmene!
<b> do stringu a do charu?
Komentář: FIT
<a> Myši zbytečně přidělávají lidem práci. Zrovna se jedna chytla do pastičky za nohu. A já teď ze všeho nejdřív musím jet do Kolína koupit hada :(