Nejlepší hlášky
<Spikey> a kam ides?
<domi> do obchodu
...
<fiftek> a co ides kupit?
<domi> domi tu nie je
<fiftek> ty o sebe pises v tretej osobe?
<domi> jj
Komentář: ocakaval som to... :D
<sonita> nevymslaj si slova, nehrame scrabble
<Maval> Nevymyslam
<sonita> slovo pohrdlivo neexistuje
<sonita> (a nie, nie je to za dvojnasobok bodov)
<sonita> pohrdavo
<sonita> tak to ma byt
<Maval> existuje
<sonita> nie!
<Maval> Citujem Svetozara Hurbana-Vajanskeho: "Stano zasmušil sa — odporne, nevýnosne bolo mu okolo srdca; pohrdlivo usmial"
<sonita> lenze to bol blazon
<Maval> to ano...
<sonita> oni vtedy po veceroch iba ten scrabble hrali, vtedy nebola telka, vies?
<a> me je jedno co je to za cloveka at dela drogy bo whisky, jestli pashuje nebo ne? jestli znasilnuje, pokud se chova ok nemam problem s nikym ;)
<a> neasi
<b> hh tak pokud se chova ok tak asi nemuze zaroven znasilnovet ne
<b> dobry den ja vas znasilnim
<b> ano?
<kozmic> vlez na lidi nebo podobnou srakcu a pridej to tam do fora... na spoluzaky nebo nekam... lidi poklikaji
<ext> ;-)
<kozmic> moznosti tu jsou... staci byt craturni
<kozmic> creaturni
<ext> kretenitivni, mas na mysli
<ext> kdyz mne ten viralni marketing nejak nejde
<ext> a nebavi
Komentář: aneb jak rozšířít řady klikačů na MyMiniCity ;-)
<a> no ja mam skoro vsude prumer prez 4
<b> Jo? Nemáme stejnou klasifikaci my dva?
Komentář: Ach ta škola...
<a> tak ja ti pvem teda ako bolo v tom anglicku
<a> ja ti pristanem na to hetrove, ves hetrov
<b> ne tetrov?
<c> :D :D lol
<a> ne tetrov ty puk, hetrov edko hetrov
<a> a vystupim a sade hla ak mlieeko oni su komplet iny komplet!
<b> sak hlasili pekne pocasie ne?
<a> tak vis co je u nich poekne pocasie hmla ak mlieeko vole nic nevidis... aco je u nas pekne pocasie?
<b> zlty svici, cecky venku
<a> no vidis, tangace zarezane v riti... ne oni hmla ak mléko vole
<c> fucknuty stat :D
<a> ja ti pridem tam na tu burzu secko elegantne paraaada
<b> a co adidasky dobre boli
<a> juj ko.ot to neni mileticka sustaky vietnamci... to je cista burza dolace euro byznis chapes...
<c> :D asi nechape :D
<b> chapem...
<a> okej okej a ves co chudak chalan nadrety sande vecer ze ide domov?
<b> ze porschatko tam pekne stoji ?
<a> chuj a ne porse... on ti vyhrnie pravu gatu vytahne prsiplast co noisia nase deti do skolky oblece a slape domov na bycikly!
<c> fakt blby narod :D
<b> chudak vidi cez hmlu :D
<a> tak asi... oni ak debili na opacnej strane jazdia...
<b> a to ako v prostismere :D?
<a> ach ko.ot oni su uz tak zvyknuty... aj volant maju na opacnej strane...
<b> a to ako potom dociahnu?
<c> ROFL :D :D :D
<a> tak ze otvorííí dvere vystúúúpi zavre dveree... obíde car otvori dvere sadne ko.ot volant pred nim ne?!
<b> juj lol aha tak povim hned... ne?
<a> ach ty...
Komentář: no comment :D
<nostur> chodte vsichni do pyce a zerte syrup
Komentář: Odpoved na prani veselych Vanoc :)
<Toy> mam v pc program kterej reaguje na mí slova a pak vykoná příkaz... a já v pc bluetooth nemám, ale mám mobil a hansfree (nebo jak se píše) a jak když bych začal mluvit do hansfree tak by se to přeneslo do mobilu a z mobilu by to šlo do pc přez kabel a pc by vykonal příkyzy... Šlo by to udělat?
<Pnky> do píči tak zapoj miktofon káre
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> :D
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Hannisek> lol
<Bloodwyn ROFL
Komentář: ucil sem se a bratranek zacal otravovat (icq)
<Martinuss> hele takovej test jo? co sem si dnes vymyslel.. když zmáčknu ctrl+alt+delete a přepnu na výkon a vezmu tu tabulku s myší a hejbu sní po ploše kolik vám to vezme výkon cpu?