Nejlepší hlášky

<Spikey> a kam ides?
<domi> do obchodu
...
<fiftek> a co ides kupit?
<domi> domi tu nie je
<fiftek> ty o sebe pises v tretej osobe?
<domi> jj

Komentář: ocakaval som to... :D

<sonita> nevymslaj si slova, nehrame scrabble
<Maval> Nevymyslam
<sonita> slovo pohrdlivo neexistuje
<sonita> (a nie, nie je to za dvojnasobok bodov)
<sonita> pohrdavo
<sonita> tak to ma byt
<Maval> existuje
<sonita> nie!
<Maval> Citujem Svetozara Hurbana-Vajanskeho: "Stano zasmušil sa — odporne, nevýnosne bolo mu okolo srdca; pohrdlivo usmial"
<sonita> lenze to bol blazon
<Maval> to ano...
<sonita> oni vtedy po veceroch iba ten scrabble hrali, vtedy nebola telka, vies?

<a> me je jedno co je to za cloveka at dela drogy bo whisky, jestli pashuje nebo ne? jestli znasilnuje, pokud se chova ok nemam problem s nikym ;)
<a> neasi
<b> hh tak pokud se chova ok tak asi nemuze zaroven znasilnovet ne
<b> dobry den ja vas znasilnim
<b> ano?

<kozmic> vlez na lidi nebo podobnou srakcu a pridej to tam do fora... na spoluzaky nebo nekam... lidi poklikaji
<ext> ;-)
<kozmic> moznosti tu jsou... staci byt craturni
<kozmic> creaturni
<ext> kretenitivni, mas na mysli
<ext> kdyz mne ten viralni marketing nejak nejde
<ext> a nebavi

Komentář: aneb jak rozšířít řady klikačů na MyMiniCity ;-)

<a> no ja mam skoro vsude prumer prez 4
<b> Jo? Nemáme stejnou klasifikaci my dva?

Komentář: Ach ta škola...

<a> tak ja ti pvem teda ako bolo v tom anglicku
<a> ja ti pristanem na to hetrove, ves hetrov
<b> ne tetrov?
<c> :D :D lol
<a> ne tetrov ty puk, hetrov edko hetrov
<a> a vystupim a sade hla ak mlieeko oni su komplet iny komplet!
<b> sak hlasili pekne pocasie ne?
<a> tak vis co je u nich poekne pocasie hmla ak mlieeko vole nic nevidis... aco je u nas pekne pocasie?
<b> zlty svici, cecky venku
<a> no vidis, tangace zarezane v riti... ne oni hmla ak mléko vole
<c> fucknuty stat :D
<a> ja ti pridem tam na tu burzu secko elegantne paraaada
<b> a co adidasky dobre boli
<a> juj ko.ot to neni mileticka sustaky vietnamci... to je cista burza dolace euro byznis chapes...
<c> :D asi nechape :D
<b> chapem...
<a> okej okej a ves co chudak chalan nadrety sande vecer ze ide domov?
<b> ze porschatko tam pekne stoji ?
<a> chuj a ne porse... on ti vyhrnie pravu gatu vytahne prsiplast co noisia nase deti do skolky oblece a slape domov na bycikly!
<c> fakt blby narod :D
<b> chudak vidi cez hmlu :D
<a> tak asi... oni ak debili na opacnej strane jazdia...
<b> a to ako v prostismere :D?
<a> ach ko.ot oni su uz tak zvyknuty... aj volant maju na opacnej strane...
<b> a to ako potom dociahnu?
<c> ROFL :D :D :D
<a> tak ze otvorííí dvere vystúúúpi zavre dveree... obíde car otvori dvere sadne ko.ot volant pred nim ne?!
<b> juj lol aha tak povim hned... ne?
<a> ach ty...

Komentář: no comment :D

<nostur> chodte vsichni do pyce a zerte syrup

Komentář: Odpoved na prani veselych Vanoc :)

<Toy> mam v pc program kterej reaguje na mí slova a pak vykoná příkaz... a já v pc bluetooth nemám, ale mám mobil a hansfree (nebo jak se píše) a jak když bych začal mluvit do hansfree tak by se to přeneslo do mobilu a z mobilu by to šlo do pc přez kabel a pc by vykonal příkyzy... Šlo by to udělat?
<Pnky> do píči tak zapoj miktofon káre

<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> otravuju
<Hannisek> :D
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Bloodwyn> SPAM
<Hannisek> lol
<Bloodwyn ROFL

Komentář: ucil sem se a bratranek zacal otravovat (icq)

<Martinuss> hele takovej test jo? co sem si dnes vymyslel.. když zmáčknu ctrl+alt+delete a přepnu na výkon a vezmu tu tabulku s myší a hejbu sní po ploše kolik vám to vezme výkon cpu?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.