Nejlepší hlášky
<a> daj mi pokoj ty pluha jedna skareda
<b> ja nieee som skaredaaaa
Komentář: hlavne ze vie, co nie je
<on> Berdych se navzdory vedení necítil blízko vítězství nad Federerem :-)
<ona> Jo kdyby to byl Becher na Fernetem tak možná jo, ale takhle pěkná nuda :-D
Komentář: tenis vs. alcohol
<a> chjo chjo chjo
<a> vy se buď milujete nebo líbáte
<a> teda hádáte
<b> :D
Komentář: večerní ICQ... :-)
<a> kemo, minulý rok na chatě sem posnídal deset půlek toho ruma a bylo mi dobře jak nikdy
<b> počkej na karlovice
<b> mám vzít plaskuli???
<a> není to zbytečné?
<b> aspoň jsem si chtěl hrát na bonton
<a> bombon si strč do ři*i
<a> jo tys psal bonton
<a> ten si tam strč taky
<Alenka> tw co to má na ruce?
<Alenka> ledvinku?
<BaruŠka> copa já vim? se ho zeptej
<Alenka> jasně napíšu vzkaz: nazdar buzny co to má Bolan na ruce
<Alenka> a oni odepíšu: hodinky pyčo
<BaruŠka> :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Komentář: :D :D :D
<eL_WasPekT_> pomoz
<k.novak> s cim
<eL_WasPekT_> there is not enough space to instal options pleas free us some disk space or modify your selections
<k.novak> mas malo miesta na pc
<k.novak> vymaz nieco
<k.novak> treba na to 16 GB
<k.novak> takze mas co robit
<k.novak> kolko mas volne?
<eL_WasPekT_> a kebi som preinstaloval windows
<k.novak> nie
<k.novak> naco
<eL_WasPekT_> rychlejsie
<k.novak> jednoducho si vymaz nejake filmy
<k.novak> btw... preinstalovat win trva cca 4 hodiny
<eL_WasPekT_> dpc
<k.novak> kolko mas prave nainstalovanych hier???
<eL_WasPekT_> a ces co mam vymazat te subori ces disk d alebo c
<k.novak> no kam chces instalovat gta4? na c alebo na d?
<k.novak> predpokladam ze na C
<eL_WasPekT_> ktore je lepsie?
<k.novak> omfg
<eL_WasPekT_> c
<k.novak> to je jedno
<eL_WasPekT_> c
<k.novak> C mas na programy + hry a D na ostatne subory - hudba, filmy atd
<k.novak> takze normal C
<k.novak> nic nemen
<eL_WasPekT_> takze idem vymazavat cez d
<k.novak> a vymaz si nejake veci co nepotrebujes
<k.novak> ee
<k.novak> ides mazat na C
<k.novak> ked ces mat gta 4 na C
<eL_WasPekT_> to je edno
<k.novak> nieje
<eL_WasPekT_> tak porad kam
<k.novak> na C
<eL_WasPekT_> takze s c mam vymazat
<k.novak> ale nie vsetko
<k.novak> pretoze tam mas aj windows
<eL_WasPekT_> takze s c mam vymazat
<k.novak> nejake hry si vymaz
<k.novak> alebo filmy
<k.novak> hudbu...
<eL_WasPekT_> a to normalne deltnem
<eL_WasPekT_> a to normalne deltnem
<k.novak> jj
<k.novak> ale
<k.novak> nemaz zlozky ako WINDOWS Program Files atd
<k.novak> nejake hry
<k.novak> filmy, hudbu etc
<eL_WasPekT_> documents and setting nividia windows program files temp wu temp
<k.novak> ani jedno z toho
<k.novak> otvor si program files, tam vyber steam, steamapps, tvojemeno, a tam si vymaz nejake hry
<eL_WasPekT_> ok ale tu ut take drip mod.ddf a take haki bai
<k.novak> ???
<k.novak> co tam mas ked si otvoris C:/Program Files/Steam/SteamApps/TvojeMeno/
<k.novak> ?
<k.novak> dufam ze si nevymazal WINDOWS...
-!- eL_WasPekT_ has quit
<k.novak> oh :D
Komentář: kamos si kupil GTA IV :D
<Blek> Jsem psychopat
<Blek> Mam poruchu osobnosti
<Blek> Poruchu osobnosti mam diagnostikovanou
<Blek> protoze jsem psychopat
<beldy> jdu kourit do vetru kdyby jsem se nevracel odnesl me severni vitr smerem na zapad...
<a> Cus ses tady? :-)
<b> čest, jo-o ;)
<a> Hele nevis co znamena: u know wat this means?
<b> "Ty víš co to znamená?"
<a> no prave ze ne... zkusis mi to prosimte prelozit?
<b> hh :)
Komentář: aneb vtipná chvilka na ICQ