Nejlepší hlášky

<a> Blbej pocit dát si za okno chladit čaj, a jak ho po deseti minutách otevřu, tak tam sklenice není
<b> Nasere no :D
<a> DOPRDELE!!
<b> Co je vole?
<a> Je zpátky..

Komentář: Ghost mug

<Titman> Zdar tak jsem zase za rybu.
<Ondra> ??? povidej
<Titman> ráno se probudim a ze jsi duu pro prdel precist lamera. Odemknu iPhone najedu safari, ctu a najednou zrneni...rikam si divny, ale ctu dal...
<Ondra> no a?
<titman> najednou hrozny preklepy vsude, si rikam ze ty lidi neumi psat, pak to zrnilo porad a najednou cerna oobrazovka v Safari.
<Titman> tak refreshnu a OK... po chvili zase zrneni a pak cerna obrazovka.to uz me nasralo tak jsem zacal koumat co s tim. Vcera jsem se hrabal pres SHSH blobs v rootu tel. ,tak si rikam ze jsem neco pokurviludelam zalohu, naistaluju novej iOS udelam jailbreak, v cydii zadam zdroje nainstaluju balicky, proste hodina a pul v P.i.c.i.
<Ondra> no tak jsi neco pokonil, reinstall by to mel zachranit.
<Titman> pockej
<Titman> kdyz jsem to dodelal, tak jsem jako testovaci stranku zvolil lamer a hadej co? Delalo to znova. TAk uz nasranej jsem zopakoval komplet postup vyse, ale jeste jsem tel komplet smazal, preinstalil i iTunes a mimo komtaktu zacal od nuly. Po 4 hod laborovani jsem to vzdal a sel si to precist na compu.
<Titman> AZ TAM MI DOSLO, ZE JE KUA APRIL!!!
<Titman> a ja pica skoro rozkuchal celej tel.
<Ondra> LOOOL :-)

Komentář: neni potreba, proste ryba

<ja> No pozrel si si tú novú pesničku? :D
<brat> ne, ako sa to vola?
<ja> nwm.. daj do odkazov P, malo by to nájsť - hned prvý odkaz
<brat> pornhub?!
<ja> ty si na mojom notebooku?!!!!
<brat> nie, na svojom...

Komentář: je to v rodine :D

<a> mě se neodesílaji zprávy v chatu asi! jde to takhle přes zprávy??
<b> ne...nic mi nepřichází
<a> to je v prdeli..

Komentář: Facebook :D

<a> mám nebo nemám? :)
<b> nvm, ale jestli nemáš ,tak budes možna maminka...

Komentář: fb statusy...

<a> říkal jsem ti, jak brácha rozmlátil to tvoje cd music from the elder, který sis tu nechal?
<b> COŽE???
<a> aha, tak asi ne

<A> Kolikátého je prvního a druhého, nevíš?
<B> Neděle a pondělí

<Nitram> Zdar
<ShamPoo> čau hele nejmenuješ ty se náhodou Martin?
<Nitram> Sakra už seš dneska třetí! Jak to sakra můžete vědět?!

<b> počkej problém s židlí
<b> už je to fixlý
<b> stejně jedna součástka zbyla
<a> jsi použil zidle_koleckova_fix.exe?
<b> jj ale patch 1.3.0.4
<b> protože 0.3 má bugy
<a> vyšel 1.3.0.5
<b> fakt???
<a> opravuje občasný se zasekávání jednoho kolečka
<a> měl by sis ho stáhnout
<b> doprdele
<a> ti dám link
<b> ale já debil už to zkomprimoval
<a> www.koleckovezidle.cz/fixy/1305.exe
<b> Chyba! Nelze nalézt vzdálený server???
<a> neim, zkus vygooglit
<a> ten patch taky přidává podporu lidí nad 100 kg
<b> to už je v zakladní verzi. Koupil sem si rovnou 2.12f to je pro 110
<a> hustý
<a> nezapomeň si taky stáhnout ovladače pro sedadlo, vyšly 2.3ky
<b> jo jasný ten upgrade výškovýho nastavení... Já mam jenom faktor od 0.5-0.75
<a> tohle dá až do 1.25
<b> Tyvole to nedosáhnu na zem!
<b> a minimum?
<a> 0.75
<b> počkej ale už v základní je minimum 0.5, ono to zvyšuje minimum?
<a> To je nějákej bug, už to spravujou
<b> tak to si stahovat nebudu
<a> Taky je dobrý si stáhnout nový KolečkaX, vyšla verze 10.0 ale fungujou jen pod značkou koleček atsiV
<b> kurva já mam PX
<a> tak pro ty je 9.0c

<a> Ja jsem prisel domu a myslel jsem ze mi upadnou nohy ja jsem nemohl stat me to tak bolelo, tak jsem si pustil White Chicks a lehl jsem si a jak jsem si lehl tak jsem myslel ze mi upadne hlava, pak jsem zacal strasne prdet a zaludek myslel ze umre i se mmou pak mi byla taka kosa ze Rusaci maji teplo oproti tomu no a pak se to vsechno spojilo a bylo to dohromady belolo me cele telo a byla mi strasna zima a uz jsem myslel ze pudu na zachod, tak jsem si lehl do postele v 1:54 od te doby si nic nepamatuju akorat ve 2:05 jsem sel do kuchyne pro piti a skoncil jsem tu. Nevim jestli jsem tak moc opily nebo tak moc mrtvy.

Komentář: alkohol, metla lidstva

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.