Nejlepší hlášky
<Dragon Jake> hele btw RAMky asi nejsou dělané na hotplug co? :D
<Jirka Zavadil> :RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
<Jirka Zavadil> hlavne nejsou delany na hot unplug:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
<Jirka Zavadil> to vim jiste:D
<Dragon Jake> což o to, v Linuxu jde v pohodě hotplugnout PCIčka
<Dragon Jake> i unhotplugnout
<Jirka Zavadil> PCIcko neni ramka:D
<Dragon Jake> co se Ti stalo? :]
<Jirka Zavadil> hadej, ma to modrou barvu:D
<Dragon Jake> no jo, tak Windows mě nezajímaj
<Jirka Zavadil> :D
Komentář: programatori:)
<FlamingSkull> Liam.Gallagher: mozna. ale rozhodne uz vim co sem chtel... i pres to ze tady nikdo neni schopnej odpovedet
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: tak to tu chodi uz par let
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: tady totiz neni jediny programator.
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: krome me teda
Komentář: Není nad to míti malé Ego. =)
<a> Jako nevim, co jsem komu udelal, ale vcerejsi den si za ramecek nedam...Obed bylo treba vyridit velmi rychle - sel jsem na mletou mys (mekac), mam nakoupeno, otocim se, chci odejit a cestu mi zkrizi matka s ditetem v narucich. Nic zvlastniho, kdyby me to decko nepoblilo. Zaplul jsem na hazlik, vycistil sako a sel ven. U dveri mi vypadne mobil, sehnu se pro nej a najednou temno pred ocima. Dostal jsem dverma takovou, ze jsem malem lehnul. Kvapem mirim do budovy pro prezentaci a prodiram se davem lidi. U stanku s hotdogama do me vrazi clovek a pulku hotdogu mi rozmatla po saku. Nez vyzvednu materialy, mirim na hajzlik na ocistu. Nachystan jdu do vedlejsi budovi. S bolesti hlavy prijdu na prezentaci a prezentuji. Bohuzel jsem cestou slapl do takovyho hovna, a to se jaksi projevilo jednak na koberci v budove, kde jsem nechal pekne stopy, druhak na mych kalhotach a pochopitelne i na oderu uvnitr mistnosti. Nasledovala dnesni treti ocista odevu a odchod domu...
<b> Nebylo ti lip jako programatorovi a ne jako manazerovi projektu? :)
Komentář: Misto udalosti - Praha Smichov
<a> Jsme úkaz dementů a bláznů, u nás není jediný normální člověk a mezi učiteli už vůbec ne.
<a> Gandalf mluví za všechny... Teda Fišer má doktorát z prográmka a veškeré příklady uvádí na Pánovi prstenů.
<a> Když neví jak odpovědět, tak se začne houpat a houkat. Člověk pak neví jestli má lagy nebo záchvat.
<a> Čo to je?
<b> Externý disk
<a> A má to displej?
<b> Nie
<a> Tak načo ti to je?
Komentář: Debilita niektorych ludi je na zaplakanie...
<a> no tak viděl jsi už nějakou německou romantiku, co by se ti líbila?:D
<b> porno
Komentář: Není romantika jako romantika...
<on> Prave sem se docetl, ze Farmville presahl 80 milionu uzivatelu, narez.
<ona> Co je to Farmvile ?
<on> Neznas farmville omg ? Takova hra na FB, stavis policka, pestujes ruzny obily a ja nevim co ...
<ona> Fakt? To neznám, du to zkusit !
<on> strasna pi*ovina ...
<on> Neeee !!!
<on> Ach jo, kdyby to meli misionari v Africe takhle jednoduchy, nebylo bych jich tolik sezranejch kanibalama :-/
<a> ...prostě podle mně je punk jen řvaní do mikráku...
<b> to sedí od death metalisty :DD
Komentář: já osobně proti death metalu nic nemám ale s timhle mě rozsekal :D
<Chicco> Uz jsi vymyslel kam se pojede na dovolenou ?
<Majkl> maledivi?
<Chicco> Aspon tejden 14 dni
<Majkl> klidne i do konce zivota
<Chicco> Do 15.tis
<Majkl> hospoda na ruzku? ale nejsem si jistej tema 14 dnama...