Nejlepší hlášky

<Dragon Jake> hele btw RAMky asi nejsou dělané na hotplug co? :D
<Jirka Zavadil> :RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
<Jirka Zavadil> hlavne nejsou delany na hot unplug:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
<Jirka Zavadil> to vim jiste:D
<Dragon Jake> což o to, v Linuxu jde v pohodě hotplugnout PCIčka
<Dragon Jake> i unhotplugnout
<Jirka Zavadil> PCIcko neni ramka:D
<Dragon Jake> co se Ti stalo? :]
<Jirka Zavadil> hadej, ma to modrou barvu:D
<Dragon Jake> no jo, tak Windows mě nezajímaj
<Jirka Zavadil> :D

Komentář: programatori:)

<FlamingSkull> Liam.Gallagher: mozna. ale rozhodne uz vim co sem chtel... i pres to ze tady nikdo neni schopnej odpovedet
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: tak to tu chodi uz par let
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: tady totiz neni jediny programator.
<Liam.Gallagher> FlamingSkull: krome me teda

Komentář: Není nad to míti malé Ego. =)

<a> Jako nevim, co jsem komu udelal, ale vcerejsi den si za ramecek nedam...Obed bylo treba vyridit velmi rychle - sel jsem na mletou mys (mekac), mam nakoupeno, otocim se, chci odejit a cestu mi zkrizi matka s ditetem v narucich. Nic zvlastniho, kdyby me to decko nepoblilo. Zaplul jsem na hazlik, vycistil sako a sel ven. U dveri mi vypadne mobil, sehnu se pro nej a najednou temno pred ocima. Dostal jsem dverma takovou, ze jsem malem lehnul. Kvapem mirim do budovy pro prezentaci a prodiram se davem lidi. U stanku s hotdogama do me vrazi clovek a pulku hotdogu mi rozmatla po saku. Nez vyzvednu materialy, mirim na hajzlik na ocistu. Nachystan jdu do vedlejsi budovi. S bolesti hlavy prijdu na prezentaci a prezentuji. Bohuzel jsem cestou slapl do takovyho hovna, a to se jaksi projevilo jednak na koberci v budove, kde jsem nechal pekne stopy, druhak na mych kalhotach a pochopitelne i na oderu uvnitr mistnosti. Nasledovala dnesni treti ocista odevu a odchod domu...
<b> Nebylo ti lip jako programatorovi a ne jako manazerovi projektu? :)

Komentář: Misto udalosti - Praha Smichov

<a> Jsme úkaz dementů a bláznů, u nás není jediný normální člověk a mezi učiteli už vůbec ne.
<a> Gandalf mluví za všechny... Teda Fišer má doktorát z prográmka a veškeré příklady uvádí na Pánovi prstenů.
<a> Když neví jak odpovědět, tak se začne houpat a houkat. Člověk pak neví jestli má lagy nebo záchvat.

<a> Čo to je?
<b> Externý disk
<a> A má to displej?
<b> Nie
<a> Tak načo ti to je?

Komentář: Debilita niektorych ludi je na zaplakanie...

<a> no tak viděl jsi už nějakou německou romantiku, co by se ti líbila?:D
<b> porno

Komentář: Není romantika jako romantika...

<on> Prave sem se docetl, ze Farmville presahl 80 milionu uzivatelu, narez.
<ona> Co je to Farmvile ?
<on> Neznas farmville omg ? Takova hra na FB, stavis policka, pestujes ruzny obily a ja nevim co ...
<ona> Fakt? To neznám, du to zkusit !
<on> strasna pi*ovina ...
<on> Neeee !!!
<on> Ach jo, kdyby to meli misionari v Africe takhle jednoduchy, nebylo bych jich tolik sezranejch kanibalama :-/

<a> Čo stojí kyslíková bomba?
<b> Asi míň než vodíková.

<a> ...prostě podle mně je punk jen řvaní do mikráku...
<b> to sedí od death metalisty :DD

Komentář: já osobně proti death metalu nic nemám ale s timhle mě rozsekal :D

<Chicco> Uz jsi vymyslel kam se pojede na dovolenou ?
<Majkl> maledivi?
<Chicco> Aspon tejden 14 dni
<Majkl> klidne i do konce zivota
<Chicco> Do 15.tis
<Majkl> hospoda na ruzku? ale nejsem si jistej tema 14 dnama...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.