Nejlepší hlášky
<a> to by si neveril co dal dnes <c> na estetike
<b> co take?
<a> profesorka sa ho pytala, ze ake brany boli v starej Bratislave, a on ze "hmm eee Michalska brana a Hviezdna brana?"
Komentář: Stargate rlz
<Mates> jednou naprogramuju takove majstr dzob voe ze linux a Mrkvosoft se budou prat o to, komu to prodam :D
<Artemian> tak to jo už se těším i na tvůj vlastní programovací jazyk. Zatím je velmi dobrej Pascal, takže tvůj se bude určtě jmenovat Pasquil :D
Komentář: He got me
<TUX> JOOOOOOO00000OOOO000ooo000
<TUX> asi to mam
<Tom> piš piš piš piš piš piš piš piš piš piš piš pišo piš :D
<TUX> pockaj davam si vytezny tanecek :D
Komentář: oslava je nutná :D
<a> Čau, mám problém s CSS mohl bys mi poradit?
<b> Zdar, a máš problém s CSS nebo CS:S?
<a> minuta afk, mám na okně vosu
<b> Ty vole to bude raid :D
<c> Invite pls
<b> Co má za equip ?
<a> Ahn Qiraj set vole :D Dodge asi 98 % a hp jako kráva. Ještě chvíli pls
<b> Tak jestli nemá pořádný weapon tak to nedá...
<c> Mu teď padl 2 hand časopis z bosse v šuplíku :D
<b> XD ahhahhah ale ten skill mizernej
<a> Ok je dead, mužem.
<b> Co padlo ? :D
<c> [Wasphide Gauntlets] a [Centipaar Insect Parts] :D :D :D
<a> :D Blbci vole... žádnej loot :(
<A> To nehoří! Hoř ty kundo!
<B> Asi je vlhká :D
Komentář: aneb náš běžný den :D
<a> ty vole
<b> :-D
<a> fakt se stydim
<b> nevim proc
<b> taky sem blinkal
<a> no jo, ale tys tam nefreestyloval o vagíně svojí ségry před třídnim učitelem
<b> to ne no :-D
Komentář: pomaturitní rozlučkovej večírek...
<a> Ahoj, jsem byl včera na tý kalbě...
<b> No?
<a> Ty vole, sme chlastali kdo toho vydrží nejvíc...
<b> A?
<a> No výsledek je takovej, že se mnou nikdo nevydrží pít :D
<b> To seš tak nespolečenskej?
Komentář: :D
<a> ty vole, teď jsem viděl ty plakáty
<a> odhaduju tak IQ 80
<b> :D
<a> ale všech, kteří se účastnili vylepení, dohromady a to ještě 10 bodů přidal ten plakát
<a> Bratr přišel domů, že propadá z němčiny, tak jsme mu museli všichni pomáhat se naučit slovíčka.
<a> Zeptal jsem se ho jak se řekne potok, on přemýšlel, ale nevěděl, tak mu chtěl otec pomoct a říká Johann Sebastian....
<a> a ten blbec doplnil Loeb
<b> co máš z toho já bych zase řekl Vettel, to zní víc neměcky
<a> To je ještě lepší... Vettel znamená stará baba nebo čarodějnice
<b> A jak se teda řekne ten potok?
<a> Bach! Johann Sebastian Bach!