Nejlepší hlášky

<a> to by si neveril co dal dnes <c> na estetike
<b> co take?
<a> profesorka sa ho pytala, ze ake brany boli v starej Bratislave, a on ze "hmm eee Michalska brana a Hviezdna brana?"

Komentář: Stargate rlz

<Mates> jednou naprogramuju takove majstr dzob voe ze linux a Mrkvosoft se budou prat o to, komu to prodam :D
<Artemian> tak to jo už se těším i na tvůj vlastní programovací jazyk. Zatím je velmi dobrej Pascal, takže tvůj se bude určtě jmenovat Pasquil :D

Komentář: He got me

<TUX> JOOOOOOO00000OOOO000ooo000
<TUX> asi to mam
<Tom> piš piš piš piš piš piš piš piš piš piš piš pišo piš :D
<TUX> pockaj davam si vytezny tanecek :D

Komentář: oslava je nutná :D

<a> Čau, mám problém s CSS mohl bys mi poradit?
<b> Zdar, a máš problém s CSS nebo CS:S?

<a> minuta afk, mám na okně vosu
<b> Ty vole to bude raid :D
<c> Invite pls
<b> Co má za equip ?
<a> Ahn Qiraj set vole :D Dodge asi 98 % a hp jako kráva. Ještě chvíli pls
<b> Tak jestli nemá pořádný weapon tak to nedá...
<c> Mu teď padl 2 hand časopis z bosse v šuplíku :D
<b> XD ahhahhah ale ten skill mizernej
<a> Ok je dead, mužem.
<b> Co padlo ? :D
<c> [Wasphide Gauntlets] a [Centipaar Insect Parts] :D :D :D
<a> :D Blbci vole... žádnej loot :(

<A> To nehoří! Hoř ty kundo!
<B> Asi je vlhká :D

Komentář: aneb náš běžný den :D

<a> ty vole
<b> :-D
<a> fakt se stydim
<b> nevim proc
<b> taky sem blinkal
<a> no jo, ale tys tam nefreestyloval o vagíně svojí ségry před třídnim učitelem
<b> to ne no :-D

Komentář: pomaturitní rozlučkovej večírek...

<a> Ahoj, jsem byl včera na tý kalbě...
<b> No?
<a> Ty vole, sme chlastali kdo toho vydrží nejvíc...
<b> A?
<a> No výsledek je takovej, že se mnou nikdo nevydrží pít :D
<b> To seš tak nespolečenskej?

Komentář: :D

<a> ty vole, teď jsem viděl ty plakáty
<a> odhaduju tak IQ 80
<b> :D
<a> ale všech, kteří se účastnili vylepení, dohromady a to ještě 10 bodů přidal ten plakát

<a> Bratr přišel domů, že propadá z němčiny, tak jsme mu museli všichni pomáhat se naučit slovíčka.
<a> Zeptal jsem se ho jak se řekne potok, on přemýšlel, ale nevěděl, tak mu chtěl otec pomoct a říká Johann Sebastian....
<a> a ten blbec doplnil Loeb
<b> co máš z toho já bych zase řekl Vettel, to zní víc neměcky
<a> To je ještě lepší... Vettel znamená stará baba nebo čarodějnice
<b> A jak se teda řekne ten potok?
<a> Bach! Johann Sebastian Bach!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.