Nejlepší hlášky

<a> no fůůůůj! taková díra! že to bolí jako prase, to vim. ale že to bude vypadat tak tragicky mě nenapadlo :(
<b> první sex?
<a> ne, řezali mi bouli na noze :D

<a> Možu ti poslat vir? :-D http://***/Videoklipy/frog.zip
...
<a> hej, neklikla jsi na to že?
-!- b has quit
<a> HEJ!! Já to myslel vážně!!!

<a> Kua už nemám místo kam bych stahoval filmy.
<b> smaž porno
<a> žádný nemám, mám tu jen nahou mladou na fotce...
<b> ty voe pošli...
<a> Děláš si prdel?
<b> Tak já jí napíšu ona mi ji s chutí pošle.
<a> Tady Veronika, Pája šel na WC... tohle si posral! Už ti nic nepošlu.

Komentář: :D stejně posílá

<otec> zdarec
<syn> Cuz
<otec> jak bylo ve skole
<syn> No coby... Ještě dejchám.
<syn> Zkoušels večer toho battlefielda?
<otec> jj
<otec> ale nemohl jsem zmenit prezdivku, tak jsem si pujcil tvoji
<syn> !
<otec> njn
<syn> ...A skóre si měl jaký?
<otec> mno, ujde bejt 4x na dne tabulky? :)
<syn> ...Supr. <c> mě teď musí mít za imbecila...

<a> kamarádce se narodilo děťátko
<b> tak to gratuluji, až sem z toho dostal chuť tvořit
<b> takže zase po měsíci píču
-!- a has quit
<b> NE!!! PÍŠU!!!

Komentář: Občas si říkám, jestli se mi ta diakritika vyplatí...

<a> originální dárek jsem od tomase dostala
<b> teda
<b> a co to bylo?
<a> kopačky
<b> :-D *THUMBS UP*
<b> :-)
<b> dobrý
<b> se špuntama?
<a> konec
<a> ne boty
<a> rozchod
<b> mě zmátla tvoje fotbalová kariéra
<a> jo to verim
<b> to sem tomu dal
<b> promin
<a> v pohodě, nejsi první

Komentář: to se člověk blbě sekne co?

<on> s malým autem se ti taky na tom parkovišti do tý díry líp trefuje...
<ona> no, na parkovišti to tak možná funguje, ale díra na parkovišti má trochu jiné nároky :)

<a> Taťka teď dobře pondal mamku :D
<a> Mamka vaří večeři a taťka seděl na sedačce a koukal na televizi a prej: "Ty jo to zase bude, ještě si ani nedovařila a už se mi chce srát" :D

<a> Teď mě napadá. Já nemůžu udělat printscreen toho, co mám na papíře, co :D
<a> *LOL* Ach můj bože... Ten analogovej život je tak nevýkonnej :D
<> LOL
<a> Nejsměj se!
<a> Ty nechápeš moji frustraci Když nemůžu najít klíče / mobil / peněženku
<a> A CTRL F nefunguje....

Komentář: když mi kamoš chtěl poslat výsledky do matiky..

<Fory> Utečeme spolu na Havaj. :-)
<Terísek> Pak už si najdeme nějakou pláž, nějaký pustý ostrov a budeme žít.
<Fory> Snad tam bude wifi, jestli ee tak se vracím. :D

Komentář: Snad jo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.