Nejlepší hlášky
<a> no fůůůůj! taková díra! že to bolí jako prase, to vim. ale že to bude vypadat tak tragicky mě nenapadlo :(
<b> první sex?
<a> ne, řezali mi bouli na noze :D
<a> Možu ti poslat vir? :-D http://***/Videoklipy/frog.zip
...
<a> hej, neklikla jsi na to že?
-!- b has quit
<a> HEJ!! Já to myslel vážně!!!
<a> Kua už nemám místo kam bych stahoval filmy.
<b> smaž porno
<a> žádný nemám, mám tu jen nahou mladou na fotce...
<b> ty voe pošli...
<a> Děláš si prdel?
<b> Tak já jí napíšu ona mi ji s chutí pošle.
<a> Tady Veronika, Pája šel na WC... tohle si posral! Už ti nic nepošlu.
Komentář: :D stejně posílá
<otec> zdarec
<syn> Cuz
<otec> jak bylo ve skole
<syn> No coby... Ještě dejchám.
<syn> Zkoušels večer toho battlefielda?
<otec> jj
<otec> ale nemohl jsem zmenit prezdivku, tak jsem si pujcil tvoji
<syn> !
<otec> njn
<syn> ...A skóre si měl jaký?
<otec> mno, ujde bejt 4x na dne tabulky? :)
<syn> ...Supr. <c> mě teď musí mít za imbecila...
<a> kamarádce se narodilo děťátko
<b> tak to gratuluji, až sem z toho dostal chuť tvořit
<b> takže zase po měsíci píču
-!- a has quit
<b> NE!!! PÍŠU!!!
Komentář: Občas si říkám, jestli se mi ta diakritika vyplatí...
<a> originální dárek jsem od tomase dostala
<b> teda
<b> a co to bylo?
<a> kopačky
<b> :-D *THUMBS UP*
<b> :-)
<b> dobrý
<b> se špuntama?
<a> konec
<a> ne boty
<a> rozchod
<b> mě zmátla tvoje fotbalová kariéra
<a> jo to verim
<b> to sem tomu dal
<b> promin
<a> v pohodě, nejsi první
Komentář: to se člověk blbě sekne co?
<on> s malým autem se ti taky na tom parkovišti do tý díry líp trefuje...
<ona> no, na parkovišti to tak možná funguje, ale díra na parkovišti má trochu jiné nároky :)
<a> Taťka teď dobře pondal mamku :D
<a> Mamka vaří večeři a taťka seděl na sedačce a koukal na televizi a prej: "Ty jo to zase bude, ještě si ani nedovařila a už se mi chce srát" :D
<a> Teď mě napadá. Já nemůžu udělat printscreen toho, co mám na papíře, co :D
<a> *LOL* Ach můj bože... Ten analogovej život je tak nevýkonnej :D
<já> LOL
<a> Nejsměj se!
<a> Ty nechápeš moji frustraci Když nemůžu najít klíče / mobil / peněženku
<a> A CTRL F nefunguje....
Komentář: když mi kamoš chtěl poslat výsledky do matiky..
<Fory> Utečeme spolu na Havaj. :-)
<Terísek> Pak už si najdeme nějakou pláž, nějaký pustý ostrov a budeme žít.
<Fory> Snad tam bude wifi, jestli ee tak se vracím. :D
Komentář: Snad jo.