Nejlepší hlášky
<a> nejsi blbá,to že sem tam občas něco nepochopíš je normální :)
<b> sem tam?
<a> kde seš?
<Dívka> mam hlad!
<Chlapec> mám guláš! :D
<Dívka> ale daleko :-)
<Chlapec> pojď pracovat k nám do města :D
<Dívka> co z toho? :-D gulas? to je slaba motivace :-D
<Chlapec> mám pevnou postel narozdíl od Tebe :D
<Dívka> hm a v ni zenskou :-D
<Dívka> coz by mi v zasade nevadilo, ale ji treba ano :D
<Chlapec> troječka? hmm :D dneska se zeptám... uvidíme jak se bude tvářit :D
<Dívka> kdo mluvil o trojce?
Komentář: She rulz...
<Davie VaniSh> ne kecam ... mam morce co si mysli ze je tarantule
<AjuušQa> :D:D:D:D:D
<Davie VaniSh> porad se snazi vysrat sit
<AjuušQa> To dobrej hlod
<Davie VaniSh> ale zatim vysral jen jeden UTP kabel
<a> Sem měl sen že ke mně přišel ježíš a povídal mi 'Vstan a chod ... rovně'
<Tata> jak to ze prijedes dom az v patek
<b> takto
<Tata> mama se pta magore
<b> skola
<Tata> detaily?
<b> skola
<Tata> ja te jednou zabiju
<b> proc?
<Tata> cela maminka
<b> nene
<b> mama nema kozi bradku
<a> Tak jsem zjistil, že Microsoft má docela smysl pro humor
<b> Jo? Pročpak?
<a> V Outlooku máš nápovědu "Řekněte mi, co chcete udělat", tak jsem tam ze srandy napsal "jít se vys*at" a když jsem to potvrdil Enterem, vyskočil mi Adresář se všema kontaktama, asi abych si vybral ke komu zajít :D
Komentář: Office 2016
<a> asi pujdu taky s vama jednou na plavani
<b> pojd
<a> a muzu s vama mit jednu satnu?
<b> tak jestli chceš...
<a> jj ale budete mit o jeden vesak navic
<a> pochopila?
<b> ne
Komentář: Holka nechápavá :-D
<a> ty woe... vcera jak sme hrali wowko 13h tak sem pak nemohl spat
<b> lol to mi povidej...
<a> de se raid na Stormwind, des taky?
<b> mmnt, jen se lognu
Komentář: opravdovi zavislaci...
<Bejátka> bolí ma bruško
<Sqhm> anorexia :D
Komentář: uz sa neozvala... :D
<Caloun> Hoj hele potřebuju pomoc!
<Karbi> Ano?
<Caloun> Zasekla se mi lžicka v nutele, nevíš jak ji vyndat?
<Karbi> Ty si kkt :D tvoje problémy bych chtěl mít! :D
<Caloun> navíš?
<Karbi> Rozbí skleničku
<Caloun> jj, můžu to skusit lžičkou... až ji vyndám
Komentář: Kkt :D řešily jsme to půl hodiny