Nejlepší hlášky

<a> nejsi blbá,to že sem tam občas něco nepochopíš je normální :)
<b> sem tam?
<a> kde seš?

<Dívka> mam hlad!
<Chlapec> mám guláš! :D
<Dívka> ale daleko :-)
<Chlapec> pojď pracovat k nám do města :D
<Dívka> co z toho? :-D gulas? to je slaba motivace :-D
<Chlapec> mám pevnou postel narozdíl od Tebe :D
<Dívka> hm a v ni zenskou :-D
<Dívka> coz by mi v zasade nevadilo, ale ji treba ano :D
<Chlapec> troječka? hmm :D dneska se zeptám... uvidíme jak se bude tvářit :D
<Dívka> kdo mluvil o trojce?

Komentář: She rulz...

<Davie VaniSh> ne kecam ... mam morce co si mysli ze je tarantule
<AjuušQa> :D:D:D:D:D
<Davie VaniSh> porad se snazi vysrat sit
<AjuušQa> To dobrej hlod
<Davie VaniSh> ale zatim vysral jen jeden UTP kabel

<a> Sem měl sen že ke mně přišel ježíš a povídal mi 'Vstan a chod ... rovně'

<Tata> jak to ze prijedes dom az v patek
<b> takto
<Tata> mama se pta magore
<b> skola
<Tata> detaily?
<b> skola
<Tata> ja te jednou zabiju
<b> proc?
<Tata> cela maminka
<b> nene
<b> mama nema kozi bradku

<a> Tak jsem zjistil, že Microsoft má docela smysl pro humor
<b> Jo? Pročpak?
<a> V Outlooku máš nápovědu "Řekněte mi, co chcete udělat", tak jsem tam ze srandy napsal "jít se vys*at" a když jsem to potvrdil Enterem, vyskočil mi Adresář se všema kontaktama, asi abych si vybral ke komu zajít :D

Komentář: Office 2016

<a> asi pujdu taky s vama jednou na plavani
<b> pojd
<a> a muzu s vama mit jednu satnu?
<b> tak jestli chceš...
<a> jj ale budete mit o jeden vesak navic
<a> pochopila?
<b> ne

Komentář: Holka nechápavá :-D

<a> ty woe... vcera jak sme hrali wowko 13h tak sem pak nemohl spat
<b> lol to mi povidej...
<a> de se raid na Stormwind, des taky?
<b> mmnt, jen se lognu

Komentář: opravdovi zavislaci...

<Bejátka> bolí ma bruško
<Sqhm> anorexia :D

Komentář: uz sa neozvala... :D

<Caloun> Hoj hele potřebuju pomoc!
<Karbi> Ano?
<Caloun> Zasekla se mi lžicka v nutele, nevíš jak ji vyndat?
<Karbi> Ty si kkt :D tvoje problémy bych chtěl mít! :D
<Caloun> navíš?
<Karbi> Rozbí skleničku
<Caloun> jj, můžu to skusit lžičkou... až ji vyndám

Komentář: Kkt :D řešily jsme to půl hodiny

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.