Nejlepší hlášky
<obrázek> Výzva: Zkuste ani jednou nezalhat v průběhu 1 týdne. Uvidíme, jak Vám to změní život.
<uživatel> už sem to zkusil. Rozvedl sem se a ztratil práci.
* Nový styl v politice: vládu dojednává pětadvacetiletá dívka
* (Politička Věcí veřejných Kristýna Kočí)
<a> WTF? Ja myslel, že jí je tak 40 :-)
<b> A říkal sis, že je na těch 40 docela zachovalá... :-D
<c> Mýlíš se, na těch 25 opravdu vypadá, na těch 40 bude mít spíš sexuální zkušenosti.
<d> Myslíš už teď nebo až po vyjednávání o vládě?
Komentář: Diskuse k článku na iDNES
<Grovajl> Dnes jsem byl v Second Life, stál tam v jedné oblasti týpek s vlajkou Top09 a byl away, tak jsem ho před sebou tlačil a hodil ho do moře.
<Rayík> lol, dobře mu tak.
<Grovajl> Každopádně jich zbývá ještě 8, protože jsem se pokoušel topit zatím jen jednoho...
Komentář: IRC chat o Second Life
<a> Zdar
<b> Čau kdes byl celý odpoledne...?
<a> No byl sem u otce pomoct mu něco v práci no on toho má teď hodně a zejtra jede ještě na služebku a už když sme končili tak prej počkej ještě si zavolám a deme a najednou jen ku*va mě už fakt hrabe no tak sem se zeptal jako co se děje a on se začal smát a po tom no naťukal sem číslo a nic tak sem ho tam dal znova a přiložil k uchu a pak se kouknu a já držím kalkulačku :D
Komentář: Práce leze na mozek
<a> Něco dnes večer?
<b> Tma
Komentář: Chuť na pivo versus chladná logika :))
<a> Co to mělo být ?
<b> sestra mi řekla že se dívaj na nějaký starý videa kde si dosáhnu jazykem na nos
<a> takže to umíš jo ?
<b> jo, dokonce i na bradu
<a> to se ti bude v životě hodit...
<b> jakože můžu nějaký holce zdarma vyoperovat mandle ?
<a> nebo vaječníky
<b> tak dlouhýho ho nemám
...
<b> ten jazyk...
<a> myslis ze muze nekdo mit iq i do minusu?
<a> jinak bych to u nekterych holek vyjadrit neumel
<b> si pis... zkus jednou navstivit vyssi odbornou skolu mezinarodniho obchodu a obchodni akademii v jablonci nad nisou Horni namesti 15, prispevkova organizace
<a> Hele teď sem dostal otázku, potřebuju poradit...
<b> no ptej se =)
<a> né už nic =D
<a> sem přemejšlel nad tím, kolik bude za 24 hodin =D
<a> ježišmarjá =D
Komentář: Někdo má holt delší vedení...
<a> musim jit delat prezentaci ja a moje zajmy... na 15 snimku
<b> tyvole ja mam dost... ctu si lamera pak napises tak na to kouknu a rikam si... kurva co je na tom vtipnyho?
Komentář: tak to uz je moc
<a> hele udelas mi program aby vyhodnotil 10 pismen a zkusil vypsat vsechy mozny podstatny jmena?
<a> ktery v cestine existujou?
<b> fuck
<b> vem si mobil a zapni si T9 :D