Nejlepší hlášky

<obrázek> Výzva: Zkuste ani jednou nezalhat v průběhu 1 týdne. Uvidíme, jak Vám to změní život.
<uživatel> už sem to zkusil. Rozvedl sem se a ztratil práci.

* Nový styl v politice: vládu dojednává pětadvacetiletá dívka
* (Politička Věcí veřejných Kristýna Kočí)
<a> WTF? Ja myslel, že jí je tak 40 :-)
<b> A říkal sis, že je na těch 40 docela zachovalá... :-D
<c> Mýlíš se, na těch 25 opravdu vypadá, na těch 40 bude mít spíš sexuální zkušenosti.
<d> Myslíš už teď nebo až po vyjednávání o vládě?

Komentář: Diskuse k článku na iDNES

<Grovajl> Dnes jsem byl v Second Life, stál tam v jedné oblasti týpek s vlajkou Top09 a byl away, tak jsem ho před sebou tlačil a hodil ho do moře.
<Rayík> lol, dobře mu tak.
<Grovajl> Každopádně jich zbývá ještě 8, protože jsem se pokoušel topit zatím jen jednoho...

Komentář: IRC chat o Second Life

<a> Zdar
<b> Čau kdes byl celý odpoledne...?
<a> No byl sem u otce pomoct mu něco v práci no on toho má teď hodně a zejtra jede ještě na služebku a už když sme končili tak prej počkej ještě si zavolám a deme a najednou jen ku*va mě už fakt hrabe no tak sem se zeptal jako co se děje a on se začal smát a po tom no naťukal sem číslo a nic tak sem ho tam dal znova a přiložil k uchu a pak se kouknu a já držím kalkulačku :D

Komentář: Práce leze na mozek

<a> Něco dnes večer?
<b> Tma

Komentář: Chuť na pivo versus chladná logika :))

<a> Co to mělo být ?
<b> sestra mi řekla že se dívaj na nějaký starý videa kde si dosáhnu jazykem na nos
<a> takže to umíš jo ?
<b> jo, dokonce i na bradu
<a> to se ti bude v životě hodit...
<b> jakože můžu nějaký holce zdarma vyoperovat mandle ?
<a> nebo vaječníky
<b> tak dlouhýho ho nemám
...
<b> ten jazyk...

<a> myslis ze muze nekdo mit iq i do minusu?
<a> jinak bych to u nekterych holek vyjadrit neumel
<b> si pis... zkus jednou navstivit vyssi odbornou skolu mezinarodniho obchodu a obchodni akademii v jablonci nad nisou Horni namesti 15, prispevkova organizace

<a> Hele teď sem dostal otázku, potřebuju poradit...
<b> no ptej se =)
<a> né už nic =D
<a> sem přemejšlel nad tím, kolik bude za 24 hodin =D
<a> ježišmarjá =D

Komentář: Někdo má holt delší vedení...

<a> musim jit delat prezentaci ja a moje zajmy... na 15 snimku
<b> tyvole ja mam dost... ctu si lamera pak napises tak na to kouknu a rikam si... kurva co je na tom vtipnyho?

Komentář: tak to uz je moc

<a> hele udelas mi program aby vyhodnotil 10 pismen a zkusil vypsat vsechy mozny podstatny jmena?
<a> ktery v cestine existujou?
<b> fuck
<b> vem si mobil a zapni si T9 :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.