Nejlepší hlášky

<Bender> tywe to avg me dycky musi pobavit -- latina-tahak.doc - Muze byt napaden virem :D
<Beezer> LOL
<Beezer> prostě vidí nějakou sviňárnu :D
<Bender> :D

<a> mam ted na telefonu pana co se jmenuje Hilmer
<a> musim si davat sakra bacha, aby nedoslo k prereknuti a naslednemu faux pas

<ona> Prosím tě bych mohla dělat závody ve žraní nejvíc jídla.
<on> na tom se dají vydělávat celkem slušný prachy.
<ona> Fakt?
<on> no jasný, dělají se v tom celosvětový šampionáty.
<ona> Jdu na to.
<on> ok.
<ona> Podpoříš mě žejo?
<on> jasný, můžeš na mě trénovat polykání párků.

Komentář: konverzace s kamarádkou

<a> OK, nějaký další úkoly?!
<b> 112/3
<a> šifra?! :D
<b> stránka a cvičení debile!

Komentář: jednou při dělání úkolů :D

<KOC256> potrebuji neco totalne jednoducheho na nacrtnuti pudorysu bytu. Zatim jsem zvolil excel kde se mi jednoduse uda smer a hustotu bunek jsme si udelal takovou abych mohl pocitat na jednu kostku 5*5cm. ale spatne se mi kotuje...

<a> vojtin doučuje myho tatu technickou kybernetiku:D
<a> a píšou si maily:-D
<a> Odesílatel: Novák Vojtěch
<a> Odesláno: 21. prosince 2010 16:38
<a> Komu: Smolka Bronislav
<a> Předmět:
<a> hm tos dalsi problem je na svete. ta picovina zkurvena nende ulozit. dycky to hodi chybu a celi se to posere a vsechno je pak v prdeli. zkurvene program. vam to de ulozit?
<a> S pozdravem Vojtěch Novák
<b> :D :D :D
<a> hlavně, že si kluci rozumí:D

<a> ...když hodíš kočičku na pekáč , tak ji od nutrie nebo králíka těžko poznáš. Záleží na úpravě.
<b> no, je pravda, že někdy, když se ztratí ve vesnici kočka, máme k obědu králíka

09:15:22 <a> Sejdeme se tam ve 13h, doufám že bez výmluv dneska.
09:17:52 <b> Jasný, to stíhám, malá už mi stejně po obědě nespí, pojedu busem.
12:27:15 <b> Sorry nestíhám.
12:28:05 <a> Proč zase???
12:31:35 <b> Usnula

<a> Něco z lamera přesně pro tebe: Linux mi pripada, jako kdyz by sis chtel kvuli sexu vypestovat holku
<a> :-D
<b> V tom smyslu, že Widnows jsou jako sbalit nějakou čubku v baru a Linux je jako dlouhodobější vztah?

<a> Normálně, máme mít do Matematiky nějakej statistickej projekt.
<a> Tak jsem si vlezl do Minecraftu, vzal 100 bloků uhlí, Fortune 3 krumpáč, kopal a zapisoval jednotlivý dropy.

Komentář: SŠ 4. ročník, #StayhráčMinecraftu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.