Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> A proč si s tebou <c> nezapaří CSko místo mě?
<b> On je děsnej workoholik
<a> Co to znamená workoholik?
<b> c: vysvětli mu co to znamená workoholik
<c> Nestíhám musim uděat web
<a> Ach jo... vypadám jako gutalax?
<b> no... a víš že jo? proč?
<a> Co mohlo, to se mi dneska posralo v ruce... počítač... pak noťas... pak mobil... pak morče...
<a> Tak to rande včera vyšlo a na kolej jsem se ani nedostal. :-D
<a> Je fajn se ráno pro změnu probudit někde, odkud to mám jen dvě stanice tramvají do školy.
<b> Souhlas. Teda za předpokladu, že se neprobudíš přímo na zastávce...
<on> Tak co ten tvuj novy pritel?
<ona> Chudacek. Mi napsal smsku a vzapeti psal dalsi, ze v te predchozi je hrubka... Von si asi jeste nezvyk, ze uz nejsem jeho ucitelka...
<a> Už se těším, až budu mít mobil!
<b> A ty jako nemáš?
<a> No, nemám, už dlouho.
<b> Jak to? Vždyť jsi měl.
<a> No, dlouho mi nikdo nepsal, tak jsem ho prodal.
<on> heled musim ted jit vykonat jistou dospelackou vec ;) hned sem zpatky
<ona> O co jde?
<on> holka to bys nepochopila... si na to este moc mlada :D
<ona> Skutečně? Zkus mi to vysvětlit.
<on> je to vec kterou sice udelat nemusis, ale vnitrne te uspokoji ;)
<ona> Tak hele mladej, pokud máš nutnou potřebu světu zdělovat, že se chystáš masturbovat, tak z toho vynech alespoň mojí dceru!
<on> dobry den, ve skutecnosti sem mel na mysli volby
<ona> Aha.
<ona> Vpořádku, jdi na to.
Komentář: clovek chce poskadlit mladsi kamaradku...
<a> tak som bola na kontrole... doktor ked ma zbadal, vzal kartu a hovori "dobre ze ste prisli"
<b> uf, ta co
<a> myslim si... no nazdar, co mi zas nasiel
<a> a on ze "no, pozrite sa, tu ked si vyberiem toto okno a kliknem na tlacit, tak to mam cele posunute a nevidim to, ako to mam spravit, aby to zase bolo v strede?"
Komentář: zmienite sa, ze robite s PC...
<a> Mám celkem inteligentní přítelkyni. To mi jistě dáš za pravdu.
<a> Ale někdy je spíš žena, než chladný, vypočítavý stroj jako my.
<b> Co provedla?
<a> Potřeboval jsem určit místo na mapě. Úkol na 30 sekund i s nahráním API. Ale právě v tomto okamžiku vstupuje do hry ženská logika.
<a> Našla bod a rozhodla se mi ho poslat. Zvětšila si mapu od Seznamu na celé okno prohlížeče, Printscreen a na A3 vytiskla. Pak fixem vytvořila velké X nad místem určení a běžela ke skeneru. A3 naskenovala do A4 v PDF a ten mi mailem zaslala.
<a> Takže místo odkazu mám v mailu 5MB PDF s obrázkem :)
<b> Dáš mi její číslo?
Komentář: Já ji prostě miluju!
<Rock> tak co děláš?
<Elax> přemejšlím...
<Rock> nad čím???
<Elax> nad Windows XP
<Rock> a co s tím???
<Elax> no už jsem na to přišel...
<Rock> na co???
<Elax> no... přemejšlel jsem nad tím co vlastně znamená to "XP"... no a přišel jsem na to...
<Rock> a co to je?
<Elax> smajlík :-D
Komentář: :o)
<a> chce se ti spát
<b> se mně ptáš, nebo se mně snažíš zhypnotizovat? :D