Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<ona> včera jsem třídila hadry ve skříni, půlka půjde na charitu...
<on> myslíš ty hadry pro případ "až zhubnu"?
Komentář: Jo, přesně tyhle hadry :-/
<Mustalaiset_toihin> Ahoj ty chodíš na gympl do Mostu?
<_KeTyNkA7_> ahoOOjj ---> mnOo chOdím nO --> pročpak??
<Mustalaiset_toihin> Protože potřebuju zjistit jaká KRÁVA ZAPRCANÁ mi napsala na lavici _ketynka7_
<a> na to koukate na markyze?
<b> jj, na netu
<b> ted tam pousteli video dvou wrestleru, kde jeden pozadal divaky, jestli by jim nekdo nehodil zidli, aby to mohl poradne ukoncit. A sesypalo se na ne tech zidli asi 100 a uplne je tema zidlema ubili takze nakonec lezeli oba :D
<Joextr> na hawai pojedu
<Kobi> no, ale hawajanky sou zvyklý na pořádný čůráky
<Joextr> A to já jsem
<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala
Komentář: banik - sparta 2:0
<carlos> kurva, potrebuju kluka
<benny> hej, kdybysme nehrali poker, tak by me ta veta trochu vyvedla z miry :D :D
Komentář: holdem na facebooku
<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne
<ona> mužu dotaz?
<on> ano mužeš
<ona> jak dlouho trvá než dohraješ WOW do konce?
<on> wowko nemá konec je to nekonečná zábava
<ona> hmm tak to je super brácha řekl že mě pustí na počítač až ho dohraje
Komentář: chudák holka
<a> Cus, prej u tebe byla zachranka a hasici?
<b> jo
<a> tak koukam, ze se ta oslava nak zvrhla :)
<b> ani ne... jen kamos dostal nafukovaci panu a me nenapadlo nic lepsiho, nez ji v zachvatu zhulenosti a vozralosti povesit za svihadlo z balkonu
<b> no a rano v 6:45 busi na dvere hasic, ze se nam na balkonu nekdo obesil...
<a> vcera sem chytil v tramvaji nehoraznej vytlem
<b> jakto?
<a> no sedim si tam, posloucham muziku a najednou pristoupej 3 cikani v monterkach
<b> to bylo tak vtipny?
<a> to ne ale ja sem si predstavil jak pracujou...
Komentář: utopie...