Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<ona> včera jsem třídila hadry ve skříni, půlka půjde na charitu...
<on> myslíš ty hadry pro případ "až zhubnu"?

Komentář: Jo, přesně tyhle hadry :-/

<Mustalaiset_toihin> Ahoj ty chodíš na gympl do Mostu?
<_KeTyNkA7_> ahoOOjj ---> mnOo chOdím nO --> pročpak??
<Mustalaiset_toihin> Protože potřebuju zjistit jaká KRÁVA ZAPRCANÁ mi napsala na lavici _ketynka7_

<a> na to koukate na markyze?
<b> jj, na netu
<b> ted tam pousteli video dvou wrestleru, kde jeden pozadal divaky, jestli by jim nekdo nehodil zidli, aby to mohl poradne ukoncit. A sesypalo se na ne tech zidli asi 100 a uplne je tema zidlema ubili takze nakonec lezeli oba :D

<Joextr> na hawai pojedu
<Kobi> no, ale hawajanky sou zvyklý na pořádný čůráky
<Joextr> A to já jsem

<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala

Komentář: banik - sparta 2:0

<carlos> kurva, potrebuju kluka
<benny> hej, kdybysme nehrali poker, tak by me ta veta trochu vyvedla z miry :D :D

Komentář: holdem na facebooku

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<ona> mužu dotaz?
<on> ano mužeš
<ona> jak dlouho trvá než dohraješ WOW do konce?
<on> wowko nemá konec je to nekonečná zábava
<ona> hmm tak to je super brácha řekl že mě pustí na počítač až ho dohraje

Komentář: chudák holka

<a> Cus, prej u tebe byla zachranka a hasici?
<b> jo
<a> tak koukam, ze se ta oslava nak zvrhla :)
<b> ani ne... jen kamos dostal nafukovaci panu a me nenapadlo nic lepsiho, nez ji v zachvatu zhulenosti a vozralosti povesit za svihadlo z balkonu
<b> no a rano v 6:45 busi na dvere hasic, ze se nam na balkonu nekdo obesil...

<a> vcera sem chytil v tramvaji nehoraznej vytlem
<b> jakto?
<a> no sedim si tam, posloucham muziku a najednou pristoupej 3 cikani v monterkach
<b> to bylo tak vtipny?
<a> to ne ale ja sem si predstavil jak pracujou...

Komentář: utopie...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 7 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.