Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> No nic. Já jdu večeřet, tak zatím
<b> ty si to neberes ke kompu?
<b> Jo aha...
Komentář: 24. 12.
<a> To jsou furt same trenky, ponozky, vonafky, sampony, sprchace... nemuzou mi rovnou slusne rict ze smrdim? :D
Komentář: A co jste pod stromečkem našli vy? :)
<a> a v jakym jazyku teda programujes?
<b> no hlavne v cestine, ale pokud nekdo neco chce, tak i v angline
<a> jezis ja myslim programovaci jazyk
<b> windows
<a> omg c++ nebo co?
<b> asi to omg
<a> čauky
<a> tak co už máš dárky?
<b> Č, jj mám a letos se budu řídit tátovýma instrukcema ;)
<a> cože?
<b> No táta vymyslel, jak vybírat dárky :D
<a> to jak?
<b> Kupuje věci co využije víc lidí :P
<b> Mámě letos koupil pípu :D
<a> Vyber číslo od jedný do desíti
<b> 1
<a> No táák, trochu fantazie...
<b> 69
<a> cuss, tak co kalba na ty chate?
<b> jo suprovy byla sranda...
<b> nejlepsi bylo kdyz tam za mnou prisel o pulnoci <c> a chtel pilu na zelezo ze s ni pude na houby
<a> lol :D
<b> no tak sem si rek, ale co bude sranda tak mu ji pucim... na pul hodiny se pak nekam ztratil a kdyz prisel tak prines dopravni znacku "Zakaz vjezdu" se slovy "nasel jsem jen tuhle bedlu" ten vul ji uriz sousedovi kterej ji mel pred barakem :D
<a> tak tam na nas snad pockas ne?... te tam nalozime a ojedem
<b> si veris ty prase :-/
<a> *pojedem
Komentář: vecer pred kalbou :-D
<a> Čau... Co novýho?
<b> Heh... Taková sranda na obědě... Měli jsme buchty s cukrem a týpek, že si otře ruce o nohu. A prej "Já necejtím nohu!" A týpek vedle něj "Protože si to utíráš do mý, vole".
Komentář: Asi potřeba zažít ten moment.
<a> čau
<b> hi
<a> když jsem si posral u disku partition tabulky, máš tušení jak to opravit?
<a> btw nevim co přesně se tam posralo, ale něco prostě jo :-)
<b> jo postup má 4kroky
<b> 1) otevřít case
<b> 2) vyšroubovat disk
<b> 3) otevřít okno
<b> 4) hodit co nejdál, a doufat, že to někoho zabije... policajti pak podle dat na disku poznaj o koho jde a aby to poznali musej ho opravit ;)