Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> No nic. Já jdu večeřet, tak zatím
<b> ty si to neberes ke kompu?
<b> Jo aha...

Komentář: 24. 12.

<a> A co jsi dostal?
<b> z ceho?!

Komentář: 24. 12. vecer...

<a> To jsou furt same trenky, ponozky, vonafky, sampony, sprchace... nemuzou mi rovnou slusne rict ze smrdim? :D

Komentář: A co jste pod stromečkem našli vy? :)

<a> a v jakym jazyku teda programujes?
<b> no hlavne v cestine, ale pokud nekdo neco chce, tak i v angline
<a> jezis ja myslim programovaci jazyk
<b> windows
<a> omg c++ nebo co?
<b> asi to omg

<a> čauky
<a> tak co už máš dárky?
<b> Č, jj mám a letos se budu řídit tátovýma instrukcema ;)
<a> cože?
<b> No táta vymyslel, jak vybírat dárky :D
<a> to jak?
<b> Kupuje věci co využije víc lidí :P
<b> Mámě letos koupil pípu :D

<a> Vyber číslo od jedný do desíti
<b> 1
<a> No táák, trochu fantazie...
<b> 69

<a> cuss, tak co kalba na ty chate?
<b> jo suprovy byla sranda...
<b> nejlepsi bylo kdyz tam za mnou prisel o pulnoci <c> a chtel pilu na zelezo ze s ni pude na houby
<a> lol :D
<b> no tak sem si rek, ale co bude sranda tak mu ji pucim... na pul hodiny se pak nekam ztratil a kdyz prisel tak prines dopravni znacku "Zakaz vjezdu" se slovy "nasel jsem jen tuhle bedlu" ten vul ji uriz sousedovi kterej ji mel pred barakem :D

<a> tak tam na nas snad pockas ne?... te tam nalozime a ojedem
<b> si veris ty prase :-/
<a> *pojedem

Komentář: vecer pred kalbou :-D

<a> Čau... Co novýho?
<b> Heh... Taková sranda na obědě... Měli jsme buchty s cukrem a týpek, že si otře ruce o nohu. A prej "Já necejtím nohu!" A týpek vedle něj "Protože si to utíráš do mý, vole".

Komentář: Asi potřeba zažít ten moment.

<a> čau
<b> hi
<a> když jsem si posral u disku partition tabulky, máš tušení jak to opravit?
<a> btw nevim co přesně se tam posralo, ale něco prostě jo :-)
<b> jo postup má 4kroky
<b> 1) otevřít case
<b> 2) vyšroubovat disk
<b> 3) otevřít okno
<b> 4) hodit co nejdál, a doufat, že to někoho zabije... policajti pak podle dat na disku poznaj o koho jde a aby to poznali musej ho opravit ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.