Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Rodinná idylka...
<a> Otec v kuchyni vraždí kapre a mama presviedča malého brata že z tej vane odplávali.

<a> měl jsem brko, je tu nějaká úplně cizí holka, někdo vyhodil z okna jízdní kolo a ráno mám zkoušku...

Komentář: ...kolej...

<a> tak sme dneska ve škole dlouze diskutovali na téma: proč zubní pasta vyjíždějící z tuby má 3 proužky?
<b> a na co ste přišli?
<a> no, dohromady na nic, ale pak sme se na to zeptali jednoho spolužáka a on na to: protože je to pasta adidas?

Komentář: Mysleli sme jen, proč se nesmíchají xD

<Matěj> ty hele škoda, že si přišel pozdě do školy
<Honza> proc?
<Matěj> holky se ráno než přišli včichni do třídy převlíkali na ten projektovej den
<Honza> dpc :( a fotil si aspon? :D
<Matěj> nn, koukali přímo na mě, ještě to vypadalo že chtěli abych se na ně koukal :D a hlavně verča... tu bych píchal, tu bych píchal... :)
<Verča> to má být nabídka? :)

Komentář: kdyz si nevsimne ze byla zalozena konference... :)

<DeadFish> takže jeden bit má osm bajtů?
<Sethiel> naopak
<DeadFish> osm bajtů má jeden bit?

Komentář: Přesně tak, chytrá holka :)

<a> kámoš má důtku...
<b> cože jakto?
<a> no přišel na odpoledku pozdě a ještě namazanej a učitel si toho všimnul a pozval ho k tabuli
<b> klasika ne? :-)
<a> nj ale on samozřejmě nic neuměl a když se ho ten učitel skoro zoufale zeptal co teda umí, tak mu prostě řek že umí trik se špičatým kloboukem...

Komentář: Šmajdalf?

<Vincenzoo> Ahooj co ty tady takhle pozde?
<FireFly> No ahoj, Katka tady není, tady moje sestra
<FireFly> *její

Komentář: Příště radši neodepisovat vůbec :)

<a> Hele jaktožes neska ráno přišel tak pozdě?
<b> To víš, měnil se jízdní řád a Český dráhy zase nestíhaly
<b> Přijdu na nádraží a oni hlásej: "Vlak bude mít 20min zpoždění!"
<b> Čekám dvacet minut a zase hlásej: "Zpoždění se protahuje na 50min, vyjíždí náhradní vlak!"
<b> A za dalších deset minut: "Náhradní vlak bude mít zpoždění 15min!"

<a> ja hraju jednu hru
<b> flašku?
<a> ne... uklid pokoje lvl 1
<b> jo takle
<b> Tak ta mě nebaví
<a> me taky ne, ale chci ji dohrát
<b> a máš jen demo nebo plnou verzi
<a> plnou verzi i se všema datadiskama
<b> Tak to je blbý, to musíš třídit i ponožky podle barev.

Komentář: :)

<Aninka> tome? jsi tady?
<tomas81> jop
<Aninka> muzu mit otazku?
<tomas81> jop
<Aninka> Mam teda dve
<tomas81> jop
<Aninka> Co chces za to vysvetleni te matiky?
<Aninka> A pak jedna uplne odlisna... jakej mas nazor na sex mezi kamaradama?

Komentář: :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.