Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> ty jo mě bolí břicho :/
<a> :-D sem se schválně dívala, co obsahuje sperma...
<a> bílkoviny a cukry :D tak máš od února smůlu :D
<b> mam smůlu:?
<a> :-D ju začínam držet po zkouškovym diety a cukry sou špatný :D
<ona> a jak se těšíš na zítřejší noc se mnou, ty můj broučíne? :o)
<on> těším se moc princezničko moje, nemůžu se dočkat
<on> romantická večeře - uvařím něco dobrýho, zapalíme svíčky, pustíme hudbu, popijeme vínko, pak si dáme horkou koupel, namasíruju tě, no a nakonec bysme se mohli pomilovat, co ty na to? =)
<ona> hmmm, viděla bych to takhle:
<ona> přeskočíme ty formality!
<ona> hodíš mě na postel
<ona> připoutáš mě k ní
<ona> a vyšukáš mě tak, že budu prosit o život :o)
Komentář: přítelkyně je taky romantická duše xD
<Sqhm> to sa moze stat len mne
<Flow> copak?
<Sqhm> 3 hodiny sa hadam z mamou aby som mohol nechat tahat cez noc, mama povoli
<Sqhm> tak teda vypnem monitor nech sa taha... rano sa zobudim
<Sqhm> a ja pičus som nezapol uTorrent
<lolecz> tak co ty alkoholiku jak jde zivot?
<senergy> mati mi rekla ze pokazdy, kdyz se vozeru, udela mi do kalendare k tomu dni maly prasatko... tak sem ji koupil par propisek a dal ji je se slovy "kdyby to nestacilo tak si rekni"
<Stalone> Silvestr je tu!!! :D
<Tweety> A DO PRDELE!!
-!- Tweety has quit
Komentář: Silvestr? :D
<a> Je nám líto, ale do této sekce mohou pouze VIP
<b> ale ja mam verejnou IP!
<a> inak, bude ti vadit, ak ta zneuzijem?
<de_FACTO> hm... sex přes internet je celkem nuda.
<de_FACTO> ale znásilnění může bejt mnohem lepší
<de_FACTO> do toho
<de_FACTO> *jdu si v klidu parkem*
Komentář: Chcela som sa oklukou spytat, ci ho mozem citovat.
<a> do pr*ele! já se na to můžu vys*at, ku*va... čtrnáct dní na jedné holce loudím erotický fotky... ale ta holka je fakt kus: <odkaz na libko>
<b> hustý... a co se stalo?
<a> včera mi slíbila, že mi je pošle... byl jsem nadrženej jak sviňa, skoro jsem ani neusnul a asi do čtyř do rána každých pět minut kontroloval mejl, jestli tam něco není...
<b> a co je na tom tak tragickýho?
<a> teď mi ta p*ča poslala zástupce...
<a> Tak, konecne mam net :)
<b> :) Kolko platis?
<a> To sa spytaj susedy