Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> ty jo mě bolí břicho :/
<a> :-D sem se schválně dívala, co obsahuje sperma...
<a> bílkoviny a cukry :D tak máš od února smůlu :D
<b> mam smůlu:?
<a> :-D ju začínam držet po zkouškovym diety a cukry sou špatný :D

<ona> a jak se těšíš na zítřejší noc se mnou, ty můj broučíne? :o)
<on> těším se moc princezničko moje, nemůžu se dočkat
<on> romantická večeře - uvařím něco dobrýho, zapalíme svíčky, pustíme hudbu, popijeme vínko, pak si dáme horkou koupel, namasíruju tě, no a nakonec bysme se mohli pomilovat, co ty na to? =)
<ona> hmmm, viděla bych to takhle:
<ona> přeskočíme ty formality!
<ona> hodíš mě na postel
<ona> připoutáš mě k ní
<ona> a vyšukáš mě tak, že budu prosit o život :o)

Komentář: přítelkyně je taky romantická duše xD

<Sqhm> to sa moze stat len mne
<Flow> copak?
<Sqhm> 3 hodiny sa hadam z mamou aby som mohol nechat tahat cez noc, mama povoli
<Sqhm> tak teda vypnem monitor nech sa taha... rano sa zobudim
<Sqhm> a ja pičus som nezapol uTorrent

<lolecz> tak co ty alkoholiku jak jde zivot?
<senergy> mati mi rekla ze pokazdy, kdyz se vozeru, udela mi do kalendare k tomu dni maly prasatko... tak sem ji koupil par propisek a dal ji je se slovy "kdyby to nestacilo tak si rekni"

<Stalone> Silvestr je tu!!! :D
<Tweety> A DO PRDELE!!
-!- Tweety has quit

Komentář: Silvestr? :D

<a> Přišel sem na to co znamená lOl
<a> Nula v absolutní hodnotě

<a> Je nám líto, ale do této sekce mohou pouze VIP
<b> ale ja mam verejnou IP!

<a> inak, bude ti vadit, ak ta zneuzijem?
<de_FACTO> hm... sex přes internet je celkem nuda.
<de_FACTO> ale znásilnění může bejt mnohem lepší
<de_FACTO> do toho
<de_FACTO> *jdu si v klidu parkem*

Komentář: Chcela som sa oklukou spytat, ci ho mozem citovat.

<a> do pr*ele! já se na to můžu vys*at, ku*va... čtrnáct dní na jedné holce loudím erotický fotky... ale ta holka je fakt kus: <odkaz na libko>
<b> hustý... a co se stalo?
<a> včera mi slíbila, že mi je pošle... byl jsem nadrženej jak sviňa, skoro jsem ani neusnul a asi do čtyř do rána každých pět minut kontroloval mejl, jestli tam něco není...
<b> a co je na tom tak tragickýho?
<a> teď mi ta p*ča poslala zástupce...

<a> Tak, konecne mam net :)
<b> :) Kolko platis?
<a> To sa spytaj susedy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 14 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.