Nejlepší hlášky
<a> ...něco je špatně...
<a> Firewall se zeptal, jestli může aplikaci GoogleCrashHandler.exe povolit přístup, tak jsem to povolil...
<b> no a?
<a> spadnul mi Chrome
<a> Jak to sakra mohl vědět že spadne?
<a> nebo chtěl povolení že smí spadnout?
<a> Může svíčka hořet ve stavu beztíže?
<b> Ne, vždyť tam není kyslík.
<En.> Mám Tě ráda.. Jen nevím co s Tím..:(
<MiŠa> to sme 2 :/
<En.> ?
<MíŠa> taky se mam rad a nevim co s tim :/
Komentář: taky se mam rad :)
<on> sak sa ozvi, ked budes mat cas.. a ak nahodou ma nezastihnes, ze budem mimo signal, som v Beerhouse ;)
<ona> to je čo?:D
<on> taky podnik, kde maju vyse kokot piva :D
<ona> a koľko stojí? D:
<on> no mne aj 2 hodiny.. to bol rekord, potom ma uz bolel :D
Komentář: pýtala sa predsa, koľko stojí :D
13:33 <a> jsemgey123
13:33 <a> jsemgey123
13:34 <a> jsemgay123
13:35 -!- a has quit
13:57 -!- a has joined
13:58 <a> Bože zase mi padl net a nejde se mi nahlásit na mejla
13:59 <b> Fakt? :D
14:00 <b> Ty si píšeš s tou 100 kilovou holkou co jí furt pomlouváš? :D Hej ty fotky PRASE :D Přeposílám to <c>
14:00 <a> Zmrde jak si se tam dostal...!?
14:01 <b> Napsal jsi mi heslo GAYy :D
14:06 -!- c has joined
14:07 <c> Heeej co??? :D:D:D:D:D
Komentář: chudák :D
<A> jak asi zmensis primku..
<B> kdyz primka je nekonce dlouha ze
<A> no:D
<B> üz to chapu :-D
<B> ale tak ty ji do sesitu asi nedelas nekonecnou vis co
<B> takze tu velikost co narysujes
<B> proste trikrat zmensis
Komentář: Gympl,elita národa.
<a> vyfoť ten text prosimtě..
<b> ok..
<b> nevyfotim, nefunguje mi mobil
<b> napíšu ti to ve wordu, neni to zas tak dlouhý...
<b> ne ne! nejdřív nainstaluju Word
<a> tak dělej!
<b> Počkej. přepnu na Windows.. OOo nechci
<a> hele, ser na to radši :D
<a> hej mam přihodu jak prase
<b> no daj :D
<a> neska jsem segře pomahal s počitačem potřebovala naistalovat nějaky srance atd a protože se mi enchtělo až k ni do pokoje tak jsme ji dla an flašku ten team vievr naistaloval a pak že ji to udělam tak jsme tam chvilku blbnul ne udělal jsme ty věci co po mně chtěla a pak koukam a v C je nějaka složka poejmnovana XXX tak ju otevřu a tam dalši 3 složky tak jsme je všechny otevřela v jedne znich bylo fotky ne tak řikam to bude nějaka prasrna a taky že jo segra tam nahy fotky tak jsme se začla smat a začal sjem to posilat jeji kamoškam po icq a ona vřeštěla nadavala nevěděla co ma dělat a pak vypla obrazovkua řekla tak a ted nic nevidiš
<b> loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
<b> (rofl)
<a> cav, nezajdem na pivko?
<b> sry, asi ne
<a> copak, zase bez peněz?
<b> jj
<a> za co to proboha utácíš?
<b> to víš, skapalňuju
Komentář: skapalňovat prachy - nový výraz do slovníku
<b> dame dung?
<a> jasne, <c> jel zrovna pro kobylky, tak mam cas
<b> kobylky?
<a> no jasne, takovy maly, nohaty, cvrka to..
<b> jako zivy?
<a> ne, my to tem jesterkam varime s rejzi! :)
<b> ty mas jesterky??
<a> ty vole <b>, nedavno jsi mi daval na facebooku *libi se mi* na album kde mi ta velka cumi z vystrihu! (tu malou tam nepoustim, svina kouse :))
<d> tu malu si pust do nohavicek :D
Komentář: wow - dungem to zacina a kde to konci :) btw, ten dung jsme nakonec dali :)