Nejlepší hlášky

<a> ahoj :)
<b> kde najdu koš.....
<a> pod stolem :D
<b> ve vistách
<b> :)

<ona> ahoj prosim te neovladas softwary?

<FILE> tyve myslim ze jsem vcera krachnul :D mel bych zacit znova a pomalu nabirat zamestnance ale ne tolik jako doposud... a ty co ted mam bych asi mel propustit lebo timhle tempem bych mel za chvili zase krizi :D mozna by to chtelo zmenit i pusobište :D
<FILE> este ze zatim nemam zadnou vazanou smlouvu
<Bebaasek> co to kua meles?
<FILE> ja = firma, holky = zamestnanci, lepsi? :D
<Bebaasek> ahaaaa, to musis vysvetlit. v tom pripade moje firma se zamestnancema problem nema, jelikoz zadny nema, takze by mela zacit nabirat, prte vsechnu praci musim udelat ja :D
<FILE> aspon nejsou tak velky naklady :D
<Bebaasek> no co!!!
<FILE> ale ty emise co z tebe jdou tj hnus
<Bebaasek> naklady nejsou zadny (skoro) az na tu energii
<FILE> njnj naklady zadny ale ty emise tj moc :D
<Bebaasek> tjn
<FILE> ekology bych na tebe poslal, tvuj komin znecistuje cely okoli
<Bebaasek> no prave. nejhorsi je ze za suroviny musis platit, pak si to musis vyrobit sam, jelikoz nejsou zamestnanci a ve vysledku z toho nemas skoro nic
<FILE> mas z toho ty emise :D
<Bebaasek> no a ty sou na hovno

Komentář: Ekonomové

<stanclik93> kurva je to v prdeli
<Fred -TR> co?!
<stanclik93> no vsechno... hele... mam 600kč vod matky za par dni dostanu 1000kč... a vod kamose si koupim rám (MTB hlinikovej) za 1600kč a kurva za co si koupim zbytek?! Kolo mam... dokonce by ty kola a vidlice a vsechno slo dat na ten novej rám... dokonce by to odpovidalo i velikostí... hej ale matka mi nedovoli to prendat a ani to kolo prodat tak kur.a co jako?! budu chodit ven s rámem v ruce bo co??? kurvááááá je to už fakt v prdeli...
<stanclik93> dpc hej... fakt je to v prdeli. nemam ted teda na cem jezdit (to kolo co mam je težky takze na tom nejdou delat triky...) nemam co šuk.t nemam co žrát... rozbil se nám bojler tkze tece ledová voda... ucpal sem zachod... nemam co chlastat a kurva co mam doma delat kdyz i ten komp je v prdeli a mam ted takovou srač.u ;( ;(... a tak mi řekni co teda kurva cely dny mam delat?! dpc... život je težkej... ale muj život... tomu se snad už ani neda rikat zivot... to je spis jedna zkáza a nestesti za druhou

Komentář: jeden z mejch dobrejch dnu xD

<Matto> s
<Matto> i
<Matto> p
<Matto> r
<Matto> e
<Matto> d
<Matto> s
<Matto> t
<Matto> a
<Matto> v
<Matto>
<Matto> ze
<Matto>
<Matto> b
<Matto> y
<Matto> s
<Matto> d
<Matto> a
<Matto> l
<Matto> i
<Matto>
<Matto> l
<Matto> e
<Matto> n
<Matto>
<Matto> p
<Matto> i
<Matto> s
<Matto> m
<Matto> e
<Matto> n
<Matto> k
<Matto> a
<Matto>
<Matto> p
<Matto> o
<Matto> s
<RemuS> o
<Matto> i
<RemuS> m
<Matto> l
<RemuS> f
<RemuS> g
<Matto> a
<Matto> t
<Matto> :
<Matto> )
<RemuS> n
<RemuS> j
<RemuS> n
<Matto>
<Matto> t
<Matto> o
<Matto>
<Matto> b
<Matto> y
<RemuS> b
<RemuS> l
<RemuS> b
<Matto>
<RemuS> o
<Matto> b
<RemuS> s
<Matto> o
<Matto> l
<RemuS> a
<Matto> o
<RemuS> v
<RemuS> t
<Matto>
<RemuS> o
<Matto> i
<RemuS> m
<Matto> n
<RemuS> s
<RemuS> c
<RemuS> r
<Matto> a
<RemuS> o
<Matto> k
<RemuS> l
<RemuS> u
<Matto>
<RemuS> j
<Matto> v
<RemuS> e
<Matto> p
<Matto> i
<Matto> c

Komentář: precita to vobec niekto?

<home.virus> Sestavím na přání PC... po dohodě... pouze Liberecký kraj... vzkazy nechte na profilu... hezkej den

Komentář: s takovym nickem musi mit ale zakazek...

<a> chces hadanku?
<blondynka> doprdela..to se zas ztrapnim..ale je to vyzva.) sem s ni.)
<a> to prave nevim. kdyz sem si ji vyzkusil ja sam jen tak od boku, tak sem se ztrapnil ja, ale jen pred sebou, takze v poho vid. tak si rikam, kdo jak si s tim poradi
<a> jeden a pul slepice snese jeden a pul vejce za jeden a pul dne. chapes? :)
<blondynka> :-D no... proste teorie blondynky bude takova, ze je slepicka a jeden a pul dne ji zezadu dela kohout a ona za tu dobu snese 1,5 vajicka .)
<a> to je zajimava teorie.. to ale jeste nebyla cela ta hadanka, pocitas s tim?
<blondynka> aha .)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Komentář: njn :)

<a> ‎muj otec hlavne sotva ten notes zapne a cele roky mu lezel ve skrini hlavne ze kdyz ho vemu tak je jekot
<a> PRY ZE MU TAM STAHUUJU SRACKX
<a> no po 2 mesicich na tom suntu tu ani nemam qipa
<b> no horší než můj děda nebude
<b> ten si koupil novej noťas, nějakej ultranamakanej za 25 táců
<b> má to asi půl metru x čtvrt metru
<b> sedl jesm k tomu
<b> a ptám se ho jestli si můžu stáhnout icq
<b> a on říká, že si na něm nechce zaplňovat paměť
<a> taky dobre, ale vis co dela muj otec? vis jak pises v excelu cislice a kdyz to nastavis tak ti to pak na konci da vysledek?
<a> proste kdyz mezi to dvas plus nebo tak
<b> nech me hádat
<b> nedává tam znaménka
<b> spočítá si ho na kalkulačce
<b> a nakonec si ho napíše ručně
<a> jo .D

Komentář: <b> si dělal srandu... =-O

<a> Vidíš jak všichni chlastaj to pivo? dobytkové...
<a> my jsme stejně kouzelnej národ

Komentář: Den Kozla

<a> jj
<b> jj
<a> Kámoš je měl 2 dny před tim než vyšly
<b> Kámoš je měl 2 dny před tim než vyšly
<a> jj
<b> jj
<a> Jsem kokot
<b> Jseš kokot
<a> Sakra
<b> Sláva
<a> fdasmdlasal mdxslnkl fcasmdůlakdklůasdmaůl ,dasů dasmll dsaasl dmaskldmaslmdaslkdmkdyz to skopiruju taksem kokotadajlsdkashdjad
<a> neumíš co? :D
<b> fašismus mdlí fašistům, ďasům ďasovským dál demotivačně to skopiruju tak seš kokot daj mi drát
<b> snad jsem to přeložil dobře
<a> :D
<a> Do píče !!!
<b> :D hihi
<a> Teď sem se chchtal asi 1 cm odmonitorru
<a> lol já na to čumim
<a> mi drát
<b> :D
<b> me prekladatelske schopnosti neoblbnes
<a> lloool

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2887 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3102 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.