Nejlepší hlášky
<a> ahoj :)
<b> kde najdu koš.....
<a> pod stolem :D
<b> ve vistách
<b> :)
<FILE> tyve myslim ze jsem vcera krachnul :D mel bych zacit znova a pomalu nabirat zamestnance ale ne tolik jako doposud... a ty co ted mam bych asi mel propustit lebo timhle tempem bych mel za chvili zase krizi :D mozna by to chtelo zmenit i pusobište :D
<FILE> este ze zatim nemam zadnou vazanou smlouvu
<Bebaasek> co to kua meles?
<FILE> ja = firma, holky = zamestnanci, lepsi? :D
<Bebaasek> ahaaaa, to musis vysvetlit. v tom pripade moje firma se zamestnancema problem nema, jelikoz zadny nema, takze by mela zacit nabirat, prte vsechnu praci musim udelat ja :D
<FILE> aspon nejsou tak velky naklady :D
<Bebaasek> no co!!!
<FILE> ale ty emise co z tebe jdou tj hnus
<Bebaasek> naklady nejsou zadny (skoro) az na tu energii
<FILE> njnj naklady zadny ale ty emise tj moc :D
<Bebaasek> tjn
<FILE> ekology bych na tebe poslal, tvuj komin znecistuje cely okoli
<Bebaasek> no prave. nejhorsi je ze za suroviny musis platit, pak si to musis vyrobit sam, jelikoz nejsou zamestnanci a ve vysledku z toho nemas skoro nic
<FILE> mas z toho ty emise :D
<Bebaasek> no a ty sou na hovno
Komentář: Ekonomové
<stanclik93> kurva je to v prdeli
<Fred -TR> co?!
<stanclik93> no vsechno... hele... mam 600kč vod matky za par dni dostanu 1000kč... a vod kamose si koupim rám (MTB hlinikovej) za 1600kč a kurva za co si koupim zbytek?! Kolo mam... dokonce by ty kola a vidlice a vsechno slo dat na ten novej rám... dokonce by to odpovidalo i velikostí... hej ale matka mi nedovoli to prendat a ani to kolo prodat tak kur.a co jako?! budu chodit ven s rámem v ruce bo co??? kurvááááá je to už fakt v prdeli...
<stanclik93> dpc hej... fakt je to v prdeli. nemam ted teda na cem jezdit (to kolo co mam je težky takze na tom nejdou delat triky...) nemam co šuk.t nemam co žrát... rozbil se nám bojler tkze tece ledová voda... ucpal sem zachod... nemam co chlastat a kurva co mam doma delat kdyz i ten komp je v prdeli a mam ted takovou srač.u ;( ;(... a tak mi řekni co teda kurva cely dny mam delat?! dpc... život je težkej... ale muj život... tomu se snad už ani neda rikat zivot... to je spis jedna zkáza a nestesti za druhou
Komentář: jeden z mejch dobrejch dnu xD
<Matto> s
<Matto> i
<Matto> p
<Matto> r
<Matto> e
<Matto> d
<Matto> s
<Matto> t
<Matto> a
<Matto> v
<Matto>
<Matto> ze
<Matto>
<Matto> b
<Matto> y
<Matto> s
<Matto> d
<Matto> a
<Matto> l
<Matto> i
<Matto>
<Matto> l
<Matto> e
<Matto> n
<Matto>
<Matto> p
<Matto> i
<Matto> s
<Matto> m
<Matto> e
<Matto> n
<Matto> k
<Matto> a
<Matto>
<Matto> p
<Matto> o
<Matto> s
<RemuS> o
<Matto> i
<RemuS> m
<Matto> l
<RemuS> f
<RemuS> g
<Matto> a
<Matto> t
<Matto> :
<Matto> )
<RemuS> n
<RemuS> j
<RemuS> n
<Matto>
<Matto> t
<Matto> o
<Matto>
<Matto> b
<Matto> y
<RemuS> b
<RemuS> l
<RemuS> b
<Matto>
<RemuS> o
<Matto> b
<RemuS> s
<Matto> o
<Matto> l
<RemuS> a
<Matto> o
<RemuS> v
<RemuS> t
<Matto>
<RemuS> o
<Matto> i
<RemuS> m
<Matto> n
<RemuS> s
<RemuS> c
<RemuS> r
<Matto> a
<RemuS> o
<Matto> k
<RemuS> l
<RemuS> u
<Matto>
<RemuS> j
<Matto> v
<RemuS> e
<Matto> p
<Matto> i
<Matto> c
Komentář: precita to vobec niekto?
<home.virus> Sestavím na přání PC... po dohodě... pouze Liberecký kraj... vzkazy nechte na profilu... hezkej den
Komentář: s takovym nickem musi mit ale zakazek...
<a> chces hadanku?
<blondynka> doprdela..to se zas ztrapnim..ale je to vyzva.) sem s ni.)
<a> to prave nevim. kdyz sem si ji vyzkusil ja sam jen tak od boku, tak sem se ztrapnil ja, ale jen pred sebou, takze v poho vid. tak si rikam, kdo jak si s tim poradi
<a> jeden a pul slepice snese jeden a pul vejce za jeden a pul dne. chapes? :)
<blondynka> :-D no... proste teorie blondynky bude takova, ze je slepicka a jeden a pul dne ji zezadu dela kohout a ona za tu dobu snese 1,5 vajicka .)
<a> to je zajimava teorie.. to ale jeste nebyla cela ta hadanka, pocitas s tim?
<blondynka> aha .)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Komentář: njn :)
<a> muj otec hlavne sotva ten notes zapne a cele roky mu lezel ve skrini hlavne ze kdyz ho vemu tak je jekot
<a> PRY ZE MU TAM STAHUUJU SRACKX
<a> no po 2 mesicich na tom suntu tu ani nemam qipa
<b> no horší než můj děda nebude
<b> ten si koupil novej noťas, nějakej ultranamakanej za 25 táců
<b> má to asi půl metru x čtvrt metru
<b> sedl jesm k tomu
<b> a ptám se ho jestli si můžu stáhnout icq
<b> a on říká, že si na něm nechce zaplňovat paměť
<a> taky dobre, ale vis co dela muj otec? vis jak pises v excelu cislice a kdyz to nastavis tak ti to pak na konci da vysledek?
<a> proste kdyz mezi to dvas plus nebo tak
<b> nech me hádat
<b> nedává tam znaménka
<b> spočítá si ho na kalkulačce
<b> a nakonec si ho napíše ručně
<a> jo .D
Komentář: <b> si dělal srandu... =-O
<a> Vidíš jak všichni chlastaj to pivo? dobytkové...
<a> my jsme stejně kouzelnej národ
Komentář: Den Kozla
<a> jj
<b> jj
<a> Kámoš je měl 2 dny před tim než vyšly
<b> Kámoš je měl 2 dny před tim než vyšly
<a> jj
<b> jj
<a> Jsem kokot
<b> Jseš kokot
<a> Sakra
<b> Sláva
<a> fdasmdlasal mdxslnkl fcasmdůlakdklůasdmaůl ,dasů dasmll dsaasl dmaskldmaslmdaslkdmkdyz to skopiruju taksem kokotadajlsdkashdjad
<a> neumíš co? :D
<b> fašismus mdlí fašistům, ďasům ďasovským dál demotivačně to skopiruju tak seš kokot daj mi drát
<b> snad jsem to přeložil dobře
<a> :D
<a> Do píče !!!
<b> :D hihi
<a> Teď sem se chchtal asi 1 cm odmonitorru
<a> lol já na to čumim
<a> mi drát
<b> :D
<b> me prekladatelske schopnosti neoblbnes
<a> lloool