Nejlepší hlášky

<Zephyr> jeziiis :D
<Hybrid> este nejezim!

<cucoriedka> inak to co mas s tou kvetinkou...co mas ne nej takee, hmm neviem co??
<Hybrid> hm? :)
<cucoriedka> vies to mysliim taku loptu nas na tej kvetine
<Hybrid> kdeeeeeeee? :D
<cucoriedka> no ze nie si online ale na tej kvetine mas taku loptu

Komentář: status Occupied xD nj, nikdy by ma nenapadlo, ze zakaz vjazdu je lopta :D

<NONE> preco chrenovi kope frajerka do psa?
<Hybrid> coooooooo? :D
<NONE> to je vazna vec ale
<Hybrid> tak to hej no... akymi botami ho kope?
<NONE> neviem a nerob si z toho srandu
<Hybrid> hlavne, ze ty si robis zo mna teraz, ty prvoaprilovy trt!
<NONE> aha, tak potom on dostal mna...

Komentář: kde je ten zmysel pre humor?

<Pája> Pošli tuto zprávu NEJMÉNĚ patnácti lidem z tvých kontaktů a dostaneš od www.icq.com deset nových smajlíků. Budeš mít smajlíky,jako je medvídek. Až tuto zprávu rozešleš, stiskni klávesy Ctrl+Delete
<Veena> mi pak dej vedět jestli to funguje :))
<Pája> nefacha to
<Veena> nečekaně
<Pája> hmmm

Komentář: hoax vs. lama

<a> PHP a MYSQL je Open Source, nie?
<a> Teda hej
<a> ale nevieš ešte pod ako licenciu je?
<a> Asi sa sprostosť pýtam.
<b> to je vsetko volne
<b> to ti musi stacit
<a> dobre povedané
<b> skratka je to totalne volne
<a> Napíš ešte niečo a možno to pôjde na lamer
<b> hh

Komentář: open source je voľný, teda to nám stačí

<BFU> tak uz sem zase pipatelnej
<non-BFU> píp ;)
<BFU> a nic
<guru> PÍÍÍÍP!!!!
<BFU> taky nic
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> pip
<non-BFU> v
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> pip
<guru> PÍÍÍÍP!!!!
<guru> PÍÍÍÍP!!!!
<BFU> šmarja
<BFU> klíííííííddddddd
<non-BFU> a co, už to pípe?
<BFU> jasne ze jo
<non-BFU> no, vidíš, chce to jen profouknout dráty ;)
<guru> ROFL :-DDDD

Komentář: BFU testuje, jak mu pípe mIRC ;-)

<scottie> JO! Jak můžeš být v čele náboženství, proti kterému jsi naprosto imunní?
<Spirit> jednoduse...ja potom muzu poskytovat cisty Lecht vsem ostatnim aniz bych si ho nejak mohl privlastnovat...
<Spirit> a taky sem tak trochu nehybny hybatel...
<scottie> :-D paní Bačová ti jednou postaví pomník! Jenomže nemůžeš rozšiřovat něco, co jsi nevyzkoušel, ne?
<scottie> Kačka se ptá, jestli už jsi někoho přivedl do stavu nirvány:-)
<scottie> dodává "tím lechtáním":-D
<Spirit> ja sem to vyzkousel...primym poznanim absolutna...velkeho Lechtu
<scottie> hej, dyť se sám prohlašuješ za absolutno, to nemůžeš přece poznávat sám sebe
<scottie> nebo vlastně jo
<scottie> ale absolutno se už musí znát odjakživa, ne?
<Spirit> ne jeste ne...ono to neni zas tak jednoduchy...do nirvany Lechtovou metodou se totiz musis dostat najednou...tam nejsou zadny takovy predbody jako v nejakym trapnym budhismu...
<scottie> Hej, já jsem zjistila, že jsem ještě výš, než absolutno! Bo jsem v čele naší sekty a ty jsi mi podřízený!!!! wow:-*
<scottie> Kačka se ptá, jak jako inteznivně musíš lechtat, aby´s docílil nirvány když do toho stavu dojdeš naráz
<scottie> jo, v tom případě nemůžeš nikoho lechtat dlouho, protože to bys porušil svoje pravidla:-)
<scottie> Něco jako taoismus, ne? Když mlátili své žáky při meditacích tyčí
<Spirit> to nejde jenom o lechtani samotne vyvolane clovekem jako hmotou...clovek te muze jenom dostat do spravneho stavu, kdy uz sam citis vesmirne lechtani ktere se neomezuje nejakou hmotou...
<Spirit> proto vlastne ja uz nereaguju na lidska lechtani... uz sem poznal slast vesmirneho lechtu takze me nejaky lidsky pokusy nemuzou rozhodit z moji atharaxii

Komentář: 2 gymplaci co uz pul roku probiraj ve skole filosofii

<T> jo..tak fajn..já tě klidně očůrám..ale naopak to prowozowat nebudem;)
<P> ..ale budem..;)
<T> ..k análu mě nikdo nikdy nepřeswědčil..a ty mě tak přefikneš;)
<T> ..a ted by si na mě chtěl čůrat..nenene
<P> ... kdyz slo to, tak pujde i to..;)
<T> na to si budeš muset pěkně dlouho počkat..
<P> pockam.;)
<T> nemůžem přece experimentowat často,zewšednělo by to:D

Komentář: to pujde...;)

<Mielikki> trochu optimismu by to chtělo .)
<Lebeda> jdu hrat wowy:-D
<Mielikki> třeba tak, no :-D

Komentář: tvrdé drogy

<a> odkud ty srance vyhrabavas? :o) maduar vole :o))
<b> Jaké srance... to jsou HITY, PY*O!
<a> hehe
<b> dc forever
<a> :o)
<a> novy klient? :o)
<b> ten stejný ale adresář hity 90let u jednoho uživatele
<a> :o)
<a> prazdroj vsech srancu :o)
<b> tobě na židli sedí sranec
<a> rofl

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.