Nejlepší hlášky

<Standik> co kdyby jsme jeli do Tabora zejtra
<Lechny> no proč ne
<Lechny> a v kolik?
<Standik> ok, dam vedet
<Standik> odpoledne
<Standik> po obede nekdy
<Lechny> dobře
<Lechny> se připravim
<Lechny> psichycky
<Standik> jo to radsi jo
<Standik> pojedes v kufru
<Lechny> mam si vzit baterku a svaču?
<Standik> ne vem si kulomet, az nas budou honit benga tak votevres kufr a tatatatatatata, a mozna i rychlejc
<Standik> a vem si bazanta, kdyby se zaseknul zamek
<Lechny> a pornočasak
<Lechny> aby sem se nenudil
<Standik> hlavne nezasvin kufr
<Lechny> neboj
<Standik> a nebo si tam sebou nekoho vem
<Standik> projedem se po Veseli a ty si vyberes jakou holku
<Lechny> jo to by šlo
<Standik> nejakou v rozmezi 15-20
<Lechny> no 15 to je malo
<Lechny> spíš tak 17-22
<Standik> ale zase ji muzes rict ze si hrajes na doktora a meris ji teplotu
<Lechny> :-D
<Standik> no tak jo, 18-25 to je lepsi partie
<Lechny> 25 a neni to zas moc stary?
<Standik> nee neni, to je tak akorat
<Standik> hodne zkusena
<Lechny> no to je fakt
<Standik> veteran
<Standik> 3 frcky
<Lechny> :-D
<Standik> nebo si tam vem dve, jednu tak 20-25 a druhou 15-20 jako asistentku
<Lechny> to už by tam bylo malo místa na nafukovacího žraloka
<Standik> :-D

Komentář: kuft v primere je opravdu velkej :D

<smokWRK> hroshik: a z IRC klienta ako odchadzas?
-!- smokWRK has quit
-!- smokWRK has joined #ragtime

Komentář: Ako odchadzas - /quit ? :D

<mn> OK..a kdyžtak se zkusíme zeptat admina
<Mařen86> to je co?=-o

Komentář: Debata po ICQ, proč nejde síť..

<Drekin> b66: to bych se hadal... kokotu je vsude dost
<b66> jo a hulan jim veli

Komentář: Radek Hulan :-)

<Melkor_Nemesis> kazdy to dela jinak...:-X nekdo pouzije slice tool, nekdo to reze po castech rucne
<(CZ) g.zero> tool je co?
<Melkor_Nemesis> nastroj
<(CZ) g.zero> a jakej na to mam pouzit?
<Melkor_Nemesis> SLICE TOOL
<Melkor_Nemesis> se tak menuje

Komentář: Poznavame Photoshop...

<a> Neví někdo kde se dá sehnat tenhle nový respirátor (viz foto)
<b> Mám dibibsy chtěl
<c> Každý den se na FB učím nová slova... Dneska umím "dibibsy"

<a> Čau, příští pátek bude mecheche v Tržku.
<b> Výborný, ty budeš něco organizovat?
<a> Ne, ty budeš organizovat.

<a> Pomôžem mi s tým questom?
<b> jo jasně
<po desiatich minútach počas plnenia questu>
<b> hele, jak dlouho to bude jeste trvat? Ja jdu o chvili na košt vína
<a> To nemyslíš vážne. Tak my tu zachraňujeme celú galaxiu od príchodu zla a teba momentálne zaujíma víno???
<b> No jo, tak nějak.

Komentář: Každý máme iné priority

<a> Dobrá zpráva...auto stojí před barákem, sice ne před naším a ne uplně u chodníku, trošku naštorc do silnice a s odřeným narazníkem, ale stojí....
<a> Už vím jak sem se včera dostal domů :)

<a> Seš idyot!
<b> ty debyle, idiot se píše s "i"

Komentář: oni jsou oba dobré Čecha :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.