Nejlepší hlášky
<a> Koupim ti papuce pi*o, pi*o, za 4,50 pi*o pi*o...
<b> LOL
<a> :-)
<c> Prdlajs, za 4,50 uz to nekoupis. Za 5,35 (s DPH ne?)
<b> MEGA LOL!
<a> :-D
Komentář: + recyklacni poplatek jeste!!! LOL
<snowbeee> hej nemas stazenou nejakou dobrou hru pro apple?
<darvi> mam quake 3 arenu, civ, a docela bych stahnul age of empires
<darvi> ale musim vypalit heroes, pac mam tim zaplacly asi 8 giga (((:
<snowbeee> civilizaci mam taky
<snowbeee> ta je bozi jen to moc neumim a pokazdy me nejaka aliance totalne semele
<darvi> hehe
<darvi> ja sem paril jeste jednicku na pc (((:
<darvi> to je asi moje nejoblibenejsi gamesa
<snowbeee> ja nejradsi koukam na porno
<a> musim ti neco poslat :-)
<a> to sem tedka napsal :-D
<b> :-)
<a> lol teda uz davno, ale tedka sme to dodelal :-D
DCC SEND from a: Prokletí.doc [22Kb]
<a> to sem psal hodinu? lol xD mno vlastne s dods prestavkou xD
<b> covina :-D
<b> nejsi zhulenej :-X
<a> jsem proc? je to videt?
<a> ty jsi jeden z nich! ty ses taky proti nam?! :-X
<b> at si hulite jak chcete vase mozkova degenerace :-D
<a> tam neni nic o huleni ne? :-X
<a> každej hoper nemusi hulit, treba jako ja... ja si dam jednou za par mesicu... nedavno jsem mel pred 3dny... :-X
<b> takze nejsi zhulenej?
<a> sem dyt ti rikam, ze sem zkourenej
<b> ty woe... ted si rikal opak!
<a> sem rikal ze sem mel naposled pred 3 dny
<a> takze tak mesic, dva od toho budu mit zase klid :-)
<b> ty woe vis co di spat!
<a> proc ja sem vpoho
<a> jeeezis mam dobry stavek
<b> :-D dobrou!
Komentář: huleni nici osobnost :o) ICQ powa :D
<Crump4c> hi
<Prauz> cus
<Crump4c> posles mi tahak
<Crump4c> pls
<Prauz> np
<Prauz> jen ho najdu mmnt
<Prauz> http://**********************/tahacek_CJL.pdf
<Crump4c> Pls v *.doc nemam AdobeRead
<Prauz> http://f*********************/tahacek_CJL.doc
<Prauz> OK?
<Crump4c> fajn
<Crump4c> thx
<Crump4c> du spat cus
<Prauz> gn
Komentář: Jak se jazyk dostal pomoci icq z5 do doby kamenne
<ESTORIL> ;)
<fraja> zdar pico
<ESTORIL> zdar kokote
<fraja> co chces vole?
<ESTORIL> co te je po tom hnupe
<fraja> tak proc mi kurva pises?
<ESTORIL> abys sel do pice ty debile
<fraja> aha..toz to jsi fakt dobry kokot ze mi pises kvuli takovemu hovnu
<ESTORIL> ja vim pico
Komentář: nas kamarad Pepa
<ElVo> Co je lepší? Počítat práci (myšleno ve fyzice), nebo pracovat? A další filozofická úvaha: Dva kluci trhali třešně. Honzík je chtěl všecky pro sebe a tak je počůral (aby je Filípek nejedl). Filípek si říkal: "tadle není počůraná, tadle je čistá, a ta poslední taky nebyla počůraná.
<Korky> Tuším že sis dal před psaním tohoto příspěvku značně do nosu... tvá dýmka míru je zřejmě zaneprázdněna víc než je zdrávo
<Loyza> Si mylsím, žě pěkně smrdíš... Protože Uďo to není normální.
<Wallas> S těma třešňama to nechápu, když je počůral všechny, tak jak mohla být ta jedna čistá?
<ElVo> Na tudle úvahu (s třešňama) sem došel, když jsem si šel do sklepa pro jabka a vybíral si ty nejhezčí. Když jsem došel za čas pro posledni jabka co zbyli, už sem nemoh vybyrat. Takže všecky byly "počurana" a v podstatě nebylo ani jedno jabko. Snad je to pochopitelnějši ;)
<Wallas> Jestli nám chceš předložit ideu, že ty hnusný jabka sis nechal až na potom, tak to není moc filosofické...
<ElVo> Moje idea byla, že si beru ty "nejhezci" jabka zatimco ty osklive se stanou jeste osklivejsimi. Logičtějši by bylo, kdybych vzal ty nejošklivější první a ty krásný by zatím ošklivěly až na úroveň nejošklivějšího jabka, snědeného jako první. Matematicky vajádřeno: /1=krásné, 2=normální, 3=ošklivé/ mam 3 jabka. Prvni snim to co je 3. Druhe mezitim zestarne ze stupne 2 na stupen 3 a třeti zestarne ze stupně 1 na stupeň 2. a tak dále. Takže graficky odpovida postup tomuto: (1,2,3)>(2,3)>(3)>prázdná množina. Do mé teorie jsem ale nezahrnul anomálie a vnější vlivy.
<Wallas> Takže tvůj úděl je jíst jenom hnusný jabka? A co takhle sníst všechny naráz, než zhnusní?
<Korky> Jak je vidno, tak u nich zřejmě roste prapodivný druh jablek který se kazí tak rychle, jak rychle tyto jablka jíš... Většina normálních lidí pěkný jabka sní a ty hnusný vyhází. I když možná jsou mezi námi tací kteří jedí jenom ty odporný a když dojdou, čekají až shnijou aj ty pěkný... Prostě tahle úvaha je idiocie nejhrubšího zrna... Ale aspoň se rozjela diskuse
<Wallas> To je zajímavá odrůda - environmentální jablka - čím rychleji je jíš, tím rychleji se jejich kolegové kazí a hnijí, takže vlastně nikdy nemůžeš sníst všechny čerstvé, protože v okamžiku kdy se do jednoho pustíš, ty ostatní (i kdybys je měl hned v ruce) začnou podléhat rozkladu.
<ElVo> Korky, oznaceni kvality 1,2,3 nezabira semozrejme cele spektrum (od supernadherne po shnilej hnuj). Těmi čísly jsem se jen snažil aproximovat a přiblížit průběh kvaliti. Krom toho jsem se o závislosti kvality na čase nezminil. Zkratka to, ze bych jedl shnila jabka neni pravda.
<nejaka.blbost> Smiř se s tím. Je to blbost.
Komentář: Pán je z gymplu
<a> Od 1.července ma icq stat 50 Kč.za měsíc! Postav se proti tomuto a posli tento text aspon 15 lidem z tvojich kontaktu. Kdyz jsi to poslal/a tak zmackni f1 a tvoje kvetinka bude modra. To znamena ze nemusis nic platit. Takto pomoz ze icq bude jeste porad zadarmo! To neni zadny vtip!!! Ale pravda
<b> Já mám peněz dost a modrou barvu nesnáším.
<b> Taky nesnáším takové magory, co mě otravují podobným hoaxem.
<Kain> No paráda... Mimochodem, je podle tebe normální jíst míchaný vajíčka s kečupem?
<Fruiko> To je to nejlepší co existuje...
<Fruiko> S ostrým...
<Kain> Děláš si prdel, že ano?
<Fruiko> Nakrájet k tomu rajče...
<Fruiko> A posypat pažitkou...
<Fruiko> Nic lepšího neexistuje...
* Fruiko přeposílá stížnost od jednoho uživatele na Kainovou osobu Kainovi
<Kain> Ty vážně jíš míchaný vajíčka s kečupem?
<Fruiko> No jo... zkus... je to fakt mnohem lepší...
<Kain> Prase... Odkaž ho napřed na pravidla, pak na faq a pak ať mi napíše.
...
<Kain> Dobytku... Když mi Dominika řekla, že to s Olinem jí jen tak, tak jsem jí taky řekl, že je prase...
<Fruiko> Tak to je super...
<Fruiko> Olin jí vajíčka s kečupem?
<Kain> Jo!
<Fruiko> No vidíš, jakej top je chytrej kluk.
<já> Je to odpornej, zasranej a dementní diskofil polo****, kterej má absolutně nechutný chutě.
<Fruiko> Vajíčka s kečupem jsou boží...
<Kain> Je to nechutný... Už jen ta představa. Knedla s vajíčkem a kečup, proč ne, ale na míchaný vajíčka? TO JE ZLOČIN!
<Fruiko> Knedlík s vajíčkem je nejodpornější věc co existuje.
<Fruiko> Hned po koprovce.
<Kain> Koprovku miluju... Vy Světlí jste hnusní... :)
<Fruiko> Vy temní taky...
<Fruiko> Jedno nechápu...
<Kain> Co?
<Fruiko> V jedničce se naznačovalo, že ani Světlý nemají problémy s penězi a teď furt z nich dělají škrty...
<Kain> To už si nepamatuju...
<Kain> Ale na tebe to sedí :-D
...
<Kain> Víš co? Rád experimentuju a vystavuju svý tělo nebezpečí... Já ten kečup zkusím. Jestli umřu, tak mě máš na svědomí. A kdybych umřel, tak napiš Dominice, že je to odporná kurva.
<Fruiko> Kečup je v pohodě... ber ostrej...
<Kain> Nemám.
<Fruiko> Přicházíš o ten pravý požitek...
<Kain> Vypadá to hnusně...
<Kain> Je to hnusný...
Komentář: Běžný den ze života redaktorů...
<Paťo> pošli tri pusinky tvým 10ti kamarádum a zítra se stane neco,co už davno chces. Pokud nepošleš stane se opak.Fakt to funguje
<Paťo> laska Kto už môže byt šťasnejší ako ja?
<SG1> strc si retazovy spam vies kam
<Paťo> jj ani mna to nebavý ale nechcem aby sa mi stal opak
Komentář: co dodat... :(
<Pancho Villa> no jinak čau
<Renegade776> jj, cau
<Pancho Villa> koho že to miluješ?
<Renegade776> Fedoru
<Pancho Villa> Co to je ?
<Renegade776> bohyně
<Pancho Villa> čeho?
<Renegade776> vseho
<Renegade776> feroda je vsude
<Pancho Villa> nestíhám
<Renegade776> nectes Strážní věž ?
<Pancho Villa> Ne dycky o to zavadim ale neměl sem odvahu přečíst ty bláboly
<Renegade776> takze jsi nevěřící ?
<Pancho Villa> Ukaž mi důkazy
<Pancho Villa> abygc byl věříci
<Renegade776> musis poznat fedoru
<Renegade776> citit jeji duchovni silu, ktera ti doda moznost jit vsema srackama sveta
<Renegade776> AT ZIJE FEDORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<Pancho Villa> Jasně !!! *ROFL*
<Renegade776> ctyri jezdci Apokalypsy se blizi, jen ten kdo miluje a uctiva Fedoru ma sanci na spaseni
<Pancho Villa> To jo !!! *ROFL*
<Renegade776> ty snad neveris ?
<Pancho Villa> Doufám že ty ne ?
<Renegade776> ja ano bratre
<Pancho Villa> Měl sem kamaráda :-)
<Renegade776> budu te muset oznamit dalsim bratrum a sestram, aby tva duse jeste dostala sanci
<Renegade776> jen vyvoleni mohou nasledovat bozskou fedoru
<Pancho Villa> Nemáš nějaký porno ??
<Renegade776> zakon Fedory zakazuje tento prohresek
<Renegade776> zacni s odrikanim a dosahnes osviceni
<Pancho Villa> Já chci porno !!!!
<Renegade776> NE !! Fedora to nedovoluje
<Renegade776> ani koureni ani alkohola ani zadne dalsi drogy
<Pancho Villa> Já sem Pája a vy ostatní ste hovna !!! Pamatujte na to !!!
<Renegade776> pouze zit v celibatu, rozjimani a hledani svate pravdy
<Pancho Villa> http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=8418
<Renegade776> budu te muset oznamit
<Renegade776> ale mas sanci se jeste napravit, pomoz mi a rozsiruj nasi vec jmenem Fedory
<Pancho Villa> Di di! val val! ty třetí světová skupino !!!
<Renegade776> ty jsi netolerantni
<Pancho Villa> Porno sem říkám!!!!
<Renegade776> mame pro takove lidi pochopeni, ale i oni budou muset prijmout fedoru nebo budou zniceni
<Renegade776> pamatuj
<Renegade776> ctyri jezdci Apokalypsy se blizi...
<Renegade776> nastane soudny den
<Pancho Villa> Už to tu jednou bylo *ROFL*
<Renegade776> ale ty jsi to nepochopil
<Renegade776> jsi na scesti a snazim se ti pomoc
<Pancho Villa> Takovej chytrej kluk si dycky byl, kde sou ty časy :-) POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
<Pancho Villa> KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Renegade776> dnes vecer nastane shromazdeni Fedorinnych nasledovniku, budes se moct ocistit
<Renegade776> mas rad tucnaky ?
<Renegade776> tucnaci jsou prevteleni poslove nasi bohyne Fedory
<Renegade776> musis je taktez uctivat a pomahat jim, treba vzdalenou adopci
<Renegade776> jestli mi rozumis
<Pancho Villa> Vykouří mi ho tučňák?
<Renegade776> ale ne, bratre, musis se vzdat techto myslenek a zit v bezmezne vire ve Fedoru
<Renegade776> jak jsem ti uz riklal, feedora je vsude a vsechno vi
<Pancho Villa> Tak ať mi ho vykouří a nechá se smočit :-D
<Pancho Villa> *ROFL**ROFL**ROFL**ROFL*
<Renegade776> to je rouhani !!!!!!!!!!
<Renegade776> ona te znici !!!!!
<Renegade776> podam na tebe oznameni
<Renegade776> militantnejsi bratri to s tebou uz vyridi
<Renegade776> uz se nemame o cem bavit
<Renegade776> at zije Fedora a tucnaci ji dodavaji na tomto svete silu
<Renegade776> http://lovecalc.vypal.net/zjisteni389385
<Pancho Villa> vole ty seš ale kokot
<Renegade776> vyplnil s to?
<Pancho Villa> ne a proč seš neviditelnej?
<Renegade776> vypln to
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> vyplnil s to?
<Renegade776> omg
Komentář: rozptýlení během přípravy na maturitní okruhy z linuxu Fedora Core...