Nejlepší hlášky
<a> tak co jakej byl paintball?
<b> nevim, musel sem uklidit ty zvratky :D
<a> cože? :D
<a> jsi tam nebyl?
<b> sem usnul na křesle a zeblil sem se ve spaní, v 11 mě matka vzbudila
<a> to si děláš prdel? :D
<a> teď sem se tu skoro posral smíchy
<b> kéž by...
<b> zmrde :D
Komentář: měl asi hodně těžkej večer :)
<a> Už mám na fcbk to žlutý lízátko :D
<b> Jo? Tě sucknu :D
<a> lízej mě ty děvko :D :D
Komentář: xD dostal mě
<Monika> a nějaký dárek máme?:)
<Pavel> nekoupíme něco společně?
<Monika> nejakou blbustku milou
<Veronika> Jo určitě ji něco potěší. Líbil by se jí vínový šátek třeba
<Richi> takže víno + meruňovký šátek ?
<Richi> může být ?
Komentář: a opravdu jej dostala
<a> www.*****.cz/Zemrel-tvurce-iphonu-Steve-Jobs
<b> tomu se říká iDead
<c> On se jen restartoval zachvilku zas nabehně :D
<a> já potřebuju poradit prosím s tiskárnou
<a> prosimtě když skenuju bere tiskárna inkoust ??
<a> barvu ??
Komentář: Tohle mi fakt známá napsala :/
<A> /Dělá si srandu z mrtvích osobností./
<B> Ja si nedelam ze smrti cloveka prdel, at uz zemrel na cokoli.
<B> To clovek musi zazit na vlastni kuzi, aby to pochopil..
<A> Ty už jsi umřela ? :D :D :D
<a> inak
<a> asi nevies kde moze byt problem ze mi furt pada ten notas ?
<b> musis ho drzat pevnejsie, alebo ho poloz na stol
<a> myslis ze preto mrzne ?
<a> okejko skusim cosi podumat
<b> nie, pockaj! :D
<kluk> Cau ... jak je?
<holka> ahoj, blbě co u tebe?
<kluk> taky nic moc
<holka> jakto?
<kluk> moc se mi o tom nechce mluvit... je to celkem trapný
<holka> povídej:) třeba ti pomůžu:)
<kluk> je to fakt trapný...
<holka> karle pomůžu ti!:)
<kluk> mam uplně brutální sračku... nevíš co s tím?
<holka> ježiš ty seš vůl
Komentář: Pokus o vzbuzení zájmu u dívky...
<a> Zdar, by si nevěřil co včera prohlásila mája jak jsme byly na tom vystoupení v kostele na Míráku.
<a> Nějak jsme nestihli předtim jídlo a najednou v půlce koncertu na mě:
<a> "Týjo, představ si, že by nad tim oltářem levitovala obrovská bábovka!"
16:30:18 <a> Povídej co chceš já jsem schopná mluvit o čemkoliv.
16:31:20 <b> Jo to říká každej ale když pak dojde na to že se probírá pojídání vnitřností tak každej uteče. :(
16:31:25 <a> Has gone offline
16:40:42 <a> Has gone online
16:41:02 <a> Promiň hapalo mi to. No ale mě to nevadí jen bych to do pusy nestrčila
16:41:59 <b> A co by jsi tam strčila prosimtě?
16:42:30 <a> No... To, co se do pusy strký žejo ;-)
16:43:06 <b> A to je co? xD
16:43:52 <a> No třeba jídlo že? :-P
16:44:40 <b> A ještě něco?
16:45:12 <a> No ještě třeba něco co máte jen vy chlapy ;-P
16:46:20 <b> Špinavej palec u nohy? no fuuuuj :-/
Komentář: Chlapec zabil :D