Nejlepší hlášky

<a> tak co jakej byl paintball?
<b> nevim, musel sem uklidit ty zvratky :D
<a> cože? :D
<a> jsi tam nebyl?
<b> sem usnul na křesle a zeblil sem se ve spaní, v 11 mě matka vzbudila
<a> to si děláš prdel? :D
<a> teď sem se tu skoro posral smíchy
<b> kéž by...
<b> zmrde :D

Komentář: měl asi hodně těžkej večer :)

<a> Už mám na fcbk to žlutý lízátko :D
<b> Jo? Tě sucknu :D
<a> lízej mě ty děvko :D :D

Komentář: xD dostal mě

<Monika> a nějaký dárek máme?:)
<Pavel> nekoupíme něco společně?
<Monika> nejakou blbustku milou
<Veronika> Jo určitě ji něco potěší. Líbil by se jí vínový šátek třeba
<Richi> takže víno + meruňovký šátek ?
<Richi> může být ?

Komentář: a opravdu jej dostala

<a> www.*****.cz/Zemrel-tvurce-iphonu-Steve-Jobs
<b> tomu se říká iDead
<c> On se jen restartoval zachvilku zas nabehně :D

<a> já potřebuju poradit prosím s tiskárnou
<a> prosimtě když skenuju bere tiskárna inkoust ??
<a> barvu ??

Komentář: Tohle mi fakt známá napsala :/

<A> /Dělá si srandu z mrtvích osobností./
<B> Ja si nedelam ze smrti cloveka prdel, at uz zemrel na cokoli.
<B> To clovek musi zazit na vlastni kuzi, aby to pochopil..
<A> Ty už jsi umřela ? :D :D :D

<a> inak
<a> asi nevies kde moze byt problem ze mi furt pada ten notas ?
<b> musis ho drzat pevnejsie, alebo ho poloz na stol
<a> myslis ze preto mrzne ?
<a> okejko skusim cosi podumat
<b> nie, pockaj! :D

<kluk> Cau ... jak je?
<holka> ahoj, blbě co u tebe?
<kluk> taky nic moc
<holka> jakto?
<kluk> moc se mi o tom nechce mluvit... je to celkem trapný
<holka> povídej:) třeba ti pomůžu:)
<kluk> je to fakt trapný...
<holka> karle pomůžu ti!:)
<kluk> mam uplně brutální sračku... nevíš co s tím?
<holka> ježiš ty seš vůl

Komentář: Pokus o vzbuzení zájmu u dívky...

<a> Zdar, by si nevěřil co včera prohlásila mája jak jsme byly na tom vystoupení v kostele na Míráku.
<a> Nějak jsme nestihli předtim jídlo a najednou v půlce koncertu na mě:
<a> "Týjo, představ si, že by nad tim oltářem levitovala obrovská bábovka!"

16:30:18 <a> Povídej co chceš já jsem schopná mluvit o čemkoliv.
16:31:20 <b> Jo to říká každej ale když pak dojde na to že se probírá pojídání vnitřností tak každej uteče. :(
16:31:25 <a> Has gone offline
16:40:42 <a> Has gone online
16:41:02 <a> Promiň hapalo mi to. No ale mě to nevadí jen bych to do pusy nestrčila
16:41:59 <b> A co by jsi tam strčila prosimtě?
16:42:30 <a> No... To, co se do pusy strký žejo ;-)
16:43:06 <b> A to je co? xD
16:43:52 <a> No třeba jídlo že? :-P
16:44:40 <b> A ještě něco?
16:45:12 <a> No ještě třeba něco co máte jen vy chlapy ;-P
16:46:20 <b> Špinavej palec u nohy? no fuuuuj :-/

Komentář: Chlapec zabil :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2887 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3102 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.