Nejlepší hlášky
<Wiza> ne byl to fakt dzus
<Wiza> nekde to triko jeste mam ,,, nevyprany
<Torm> :-D:-D:-D
<Torm> Blázne :-D
<Wiza> co ? to triko je cerno bily ,,, a to se nemuze prat v pracce bo by se ta bilazabarvila od cerne ,, a prece kurva po me nechces abych to ja pral v ruceee ! :-)
<Torm> :-D:-D:-D:-D:-D::-D::-D hochu ty perlíš :-D
<Torm> toje na lamera
Komentář: to tričko je ze silvestra :-)
<a> pomooooc, ta hořící liška mi zabírá 384 MB v paměti !!!!!!!!!!!!!!!!! já omdlím
<a> a to tam mám teď jen 2 stránky
<b> :-D
<b> asi liška dlouho nejedla, tak požírá na co přijde
<a> a hele - všimnula si, že jsem žaloval.. už má jen 70 ..
<honza> kua, mame vypíčetku a totálně nechápu co po nás učitel chce ...
<jirka> ježiš a co děláte,??
<honza> to právě nevim, mame udelat nějakej program ale nevim jakej ...
<honza> v C#
<jirka> céčko?? :-) jednoduchý :-)
<honza> jednoduchý, ale já nechápu zadaní :-D
<jirka> :-D
<honza> takže delam hovno
<jirka> hele my jsme tam taky dělali hovno D:
<honza> to tam dělaj všichni kromě šprtů ... :-D
<jirka> přesně tak :-D
<jirka> tak na to ser ne, :-D
<honza> já taky na to seru ...
Komentář: Rozhovor současnýho a bejvalýho studenta z Ječný ...
<a> Posli tohle vsem lidem ve tvem kontakt listu! Neprijimej do kontakt listu uzivatel ***, je to totiz virus, ktery ti zformatuje disk a kdyz to chytne jeden clovek ztveho konakt listu si take postizen!
<Hroznys> Už zase? Neříkal jsem ti snad aby si tyhle blbosti neposílal?
<a> Rikal no, ale co kdyby to byla pravda?
<Hroznys> Kdyby to byla pravda, tak v okamžiku kdy virus vznikne, a kontaktuje první osobu, klekne celá icq síť, nepostižení by byli pouze jedinci kteří jsou nemají žádný icq kontakt!
<a> Jak to?
<Hroznys> Dej mi pokoj.
Komentář: Njn, spamy a jejich logika
<a> nejdeš do wow?
<b> ne, chystám se že pudu na cígo
<a> ty seš pako taky
<b> no nemůžu bejt přece na 100 místech najednou
<a> tak nebuď...nekuř
<b> no tak z těch 100 míst ubyde jedno, a 99 a 100 je víceméně vesměs to samý, takže kouřit nepřestanu.....jinak, podle pravidla párku v pravé ruce sem začal kouřit ýhradně pravou rukou :-D
<a> ty seš vozejk :-)))
Komentář: icq...
<kapusta> mam seklou naladu:-D
<haLOOSER> :-D
<kapusta> premyslim o nesmrtelnosti chrousta
<haLOOSER> splacnout
<haLOOSER> lol krize
<kapusta> no tyjo.. musim
<haLOOSER>
<haLOOSER> procedure splachnout (var kapusta:record)
<haLOOSER> begin
<haLOOSER> if find_problem=true do
<haLOOSER> begin
<haLOOSER> problem:=nil;
<haLOOSER> end;
<haLOOSER> end;
<haLOOSER>
<haLOOSER> begin
<haLOOSER> splachnout(kapusta);
<haLOOSER> end.
<haLOOSER> :-D
<kapusta> :-D:-D:-D:-D:-D:-D
<kapusta> skoro splachnuto:-D
<haLOOSER>
<haLOOSER> begin
<haLOOSER> repeat
<haLOOSER> splachnout (kapusta);
<haLOOSER> until kapusta.problem=nil;
<haLOOSER> end.
<kapusta> :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Komentář: kamarad programator
<x> btw, jak dlouho ti tak v prumeru trva zkopirovat jedno dvd na disk?
<Leia> takove veci nedelam :)
<x> aha. ale 14 hodin asi nebude normalni ze ne :P a to mam teprv 77% :)
<Leia> kdyz uz to jednou vypalim na dvd, proc bych to proboha mela cpat zase zpet ? ;)
<Leia> looool
<Leia> 14h neni uplne dobrej cas :)
Komentář: kazdy den neni posviceni :)
<Andílek> ja fim ona ho polibila a kdyz s eji zeptal estli to neco znamenalo rekla jneom ty jsi nouma :-D
<Melkor_Nemesis> ehe :-D
<Melkor_Nemesis> tak me poblij, a ja se te zeptam, jestli to neco znamenalo
<Melkor_Nemesis> a reknes mi ze sem nouma :-D
<Andílek> ja napsala poblij?
Komentář: kdyz nekdo neumi cist =oD
<a> nazdar
<a> cauko
<a> co myslis uz se blizim k realite?? O:-)
<b> ako to myslis " k realite"?
<a> jestli je to realne
<b> zatial neviem co :D, teraz som poskladal komp dokopy,
<b> co nove si vymodeloval?
<a> ted sem ti to poslal ten odkaz :-D
<b> nic tu nemam :O
<a> http://***.jpg ja ho zapomel
<a> vlozit ja sem vuuul
Komentář: Nezabudajte, ze k ctrl+C sa musi stlacit aj ctrl+V!
<mm> zdar
<Rn> tebuh
<mm> pises nejaky predtermin?
<Rn> Jo, dneska sem mel pravo, jinak sem se uz jinam nevlez;
<mm> jsem si rikal, jestli treba zitra nepises OS
<Rn> nene
<mm> mno, male upozorneni :) je toho jak prase!
<Rn> Ale je to S*****k ;)
<mm> no to sice jo, ale je potreba dost casu, aby si to clovek aspon precetl
<Rn> No to asi jo, ale co uz nadelas :)
<mm> navic jsou tam roztodivne algoritmy, na ktere jsou pak otazky...
<Rn> Ale je to S*****k ;)
<mm> :D
<Rn> At napises cokoliv, mas zelene policko :)
<Rn> Vsichni vi ze to necte :)
<mm> to je pravda... :D
<mm> jen aby me neco napadlo
<Rn> :) muzes to udelat jako V**** Z****** a napsat mu pohadku ;)
<mm> ma za ni A?
<Rn> Jo :)
<mm> zkusim vybrat nejake vanocni tema...
<mm> :D
<Rn> N***** rikal ,ze mu tam nekdo napsal recept na nejaky kolac
Komentář: predtermin...