Nejlepší hlášky
<a> hmmm já ho mám taky furt v hlavě a co nadělám - nic!
<b> v pi*i všecko!
<a> kéžby :D
Komentář: ehm... no :D
<A> (13:41:34 20/04/2009) Ahoj, na STŘEDU 29.4. jsme naplánovali údržbu materiálu, která bude spočívat v dehumusení a vybalení vjecí uložených loni po táborech
- nafouknutí raftů a jejich oprava - provazy, lepení. Tak snad se nás sejde dost abychom to nějak zvládli. Akce vypukn v 16,30, a potrvá určitě dlouho. Takže kdo nemůže na 16,30 může přijít později.
<B> (09:53:32 6/04/2010)čááj
<B> (10:01:34 6/04/2010)jo, poprosim tě o jednu věc.čtu jak bude údržba a jelikož zrovna budu mít volno tak bych se teda taky zúčastnil,ale jestli bys mi to mohl prosím připomenout než to bude .dik
<A> (10:02:14 6/04/2010)hele, von uz je termin na udrzbu?
<B> (10:02:45 6/04/2010)?
<B> (10:02:54 6/04/2010)to máš ty na icq
<B> (10:03:20 6/04/2010)sem na tě klik a vyskočilo mi todle : Ahoj, na STŘEDU 29.4. jsme naplánovali údržbu materiálu, která bude spočívat v:
<A> (10:03:23 6/04/2010)vole, to je z lonska
<B> (10:03:30 6/04/2010)aaaahhhhaaaaa
<B> (10:03:32 6/04/2010) :-)
<A> (10:04:02 6/04/2010)kvalitni zasek
<B> (10:04:07 6/04/2010)a jak to mam vědět?to sedí akorát za pár tejdnů
Komentář: kdyz nekdo po roce zapne ICQ :-)
<a> Smíchg nahrazuje spánek, psali to na iDnes
<b> ja nestiham cist idnes
<a> Ani mě to nepřekvapuje...
<b> ale zase o nic neprichazim nebo snad joooooo stejne vsechno si prectu na internetu
<rogueman> jakou hrajes kampan? dlouhou nebo kratkou?
<Manic> dlouhou
<rogueman> kua... jakej je v tom rozdil?
<Manic> v dylce :D
Komentář: no comment
<a> jezis ondra...
<b> Noo?
<a> nic. jen sem tu zavidel jezise :D
<b> CO? uz to nehul omg :D
<a> a nebo ta hlaska Konsky Troj misto Konsky Truj
<a> sem dneska zahlasil na skypu... omylem =)
<b> Magore Trojský Kun ne? ty Konsky Troju :D
<a> omg :D DPC fakt xD trochu vedle no HH. fakt to ma byt Trojsky kun
<b> kamo lamer.cz
<a> eeeee xD
<b> Si to muzes nastavit jako homepage ty takovy profesional :D
<a> =( :D
Komentář: no kdyz nekdo je trochu vedle
<a> a čo dole už nemáš google reklamu? :D
<b> maam
<b> popi*i :D
<a> kukam ti web nejde :D
<b> ide
<b> nejde :D
<b> ja zato nemožem
<b> pojde počkaj :D
<b> *i*aserver utira prach zneho :D
<a> čakam :D aj mne vypadava večer :D
<b> pi*a upratovačka naje*ana zakopla o kabel a vyje*ala ho
<a> hmm.kup si gitaru
<b> mam... ale nema struny
<a> to je tvoj bordel
<b> lebo som ju obuchala o hlavu takemu chudakovi ako si ty
<a> hm. to potreboval liecbu sokom, ked ta uvidel?
Komentář: laska na prvy pohlad
<a> cus lamko
<a> hrajes cs?
<b> omfg rtfm and dont task me to stupid questions you damn noob
<a> so ok if you are so idiot suck my dick... dmnce tohle
<b> asi si pohraju s tvym ip...
<a> a ja s devitkou a tvoji hlavou
<b> to bys napred musel zvednout prdel z nocniku :D
<a> hrajes cs nebo ne?
<b> hraval sem
<b> co potrebujes?
<a> jak se nekm pripojim?
<b> omg
<b> neeeee
<b> cau
-!- b has quit [mrtvice]
Komentář: ja rikal ze se zepta na stupiditu...
<marfusa> co ted?
<marfusa> dame si deli!
<marfusa> ...
<Evzenecek> kam si dame deli?
<marfusa> do pusy honzicku do pusy... tu deli myslim... kazdej svoji...
Komentář: :)
<hipik> zdar
<mraziq> cau
<hipik> kde bydlis
<hipik> ja sem z kostelce
<mraziq> aha... a ty me neznas?
<hipik> ne
<mraziq> a proc me pises? :D
<hipik> nevim ja sem tam nasel takovou stranku game park a tam bylo tvoje icq
<mraziq> aha a proc zrovna me?
<hipik> nevim bylo to prvni co se uvidel
<mraziq> cau... ignor list...
Komentář: No jako na tohle nemam sily :D