Nejlepší hlášky
<a> tak sem prave chtel posunovat text ve wordu pomoci sipek na monitoru asi sem trochu prepracovanej...
Komentář: brzka ranni hodinka pri uceni (ICQ)
<Lent> na to že mám icq 2 mesíce, tak si píšu s hodně lidma
<Stefík> ja mam icq 2 dny i lidi aspon 50
<Lent> WTF.. kecáš, to se dá zjistit....
<Lent> nelakuj mladá :o)
<Stefík> na papíře jich mam hodně
<Lent> na jak papíře
<Stefík> napasane ne
<Lent> ,,,????,,, lamer....
<Stefík> všechno jsem tonestihla napsat
Komentář: ICQ se 13-tkou
-!- illegalc0de has joined #linux
<illegalc0de> ok so to use lftp over securs access all i need to do is tell it to use port 22 right?
<illegalc0de> secure^
-!- mode/#linux [+b illegalc0de] by filippa
-!- illegalc0de was kicked from #linux by filippa [Illegal code elsewhere]
Komentář: standardni zabava na: ircnet, #linux :))
<Delphian> omfg
<Delphian> OMFG
<Delphian> FUCK FUCK FUCK IE
<RemuS> ROFL
<Delphian> to co ma byt kurvaa
<RemuS> RRRRRRRRRR
<RemuS> OOOOOOOOOO
<RemuS> FFFFFFFFFF
<RemuS> LLLLLLLLLL
<Delphian> rozjebat hlavy a dolamat paprce setkym co IE programovali
<RemuS> hmmm...
<RemuS> ty si sa nejako skazil moralne
<RemuS> moralny upadok s upadkom zobrazoavcieho enginu
<RemuS> to je ake obdobie? :D
Komentář: nech vas ani nenapadne browsoavt s IE :)
-!- Konqui has joined #soom
<Konqui> hello world :)
<nostur> ERR: Noob coder syntax
<nostur> lol
* misha is now known as misha|se|psem
<nostur> lol
<nostur> modrakovi sebrala matka powerbook
<nostur> rofl
* misha|se|psem is now known as misha
<compman> nostur je na hlavu
<compman> rofl
<compman> jak brichomluvec
<compman> :)
<misha> lol
<nostur> proc
<compman> ale nic .. je v tom hlubsi smysl :)
<nostur> a sakra
<nostur> lol
Komentář: rofloling
<Larushka> žiješ ?
<Ebola> ne :D
<Larushka> :D
<Ebola> why?
<Larushka> taak, že dycky něco píšeš a teď už hodinu nic
<Larushka> takovej nezvyk
<Ebola> to bude tím že předělávám ranks
<Larushka> jj všimla sem si
<Larushka> teda aspon myslim
<Larushka> myslim ze myslim ze si opravdu neco myslim
<Ebola> :)
<Ebola> nesnaž se být sladká :D
<Ebola> :P
<Larushka> hahaha
<Larushka> :P
<Ebola> oba dobře víme, že pojem "myslet" ti je cizí... :)
<Ebola> :P
<Larushka> ale ted vazne nevim jestli skutečně myslim a nebo jestli dělám něco jinýho
<Larushka> :D
<laciQ> Jule?
<Julus> no?
<laciQ> som zabudol ako vymazať disk:-(
Komentář: to sa da zapomenout?
<xyz> jo no konečně sem si uvědomil jednu hoodně důležitou vě a myslím že teď budu konečně zase optimista extrovert
<enviro> jakou? :) že na délce nezáleží? :)
Komentář: ICQ
<krecek> zd@r
<krecek> jak se jmenu je program který předělá formát mp3 na ogg???
<Tomas> STFW
<krecek> to neni on
<raxas> ...ja takovy manga hrat nemuzu, je to uchylny pripadam si jako nejakej pedofil
Komentář: Ragnarok Online