Nejlepší hlášky

<a> tak sem prave chtel posunovat text ve wordu pomoci sipek na monitoru asi sem trochu prepracovanej...

Komentář: brzka ranni hodinka pri uceni (ICQ)

<Lent> na to že mám icq 2 mesíce, tak si píšu s hodně lidma
<Stefík> ja mam icq 2 dny i lidi aspon 50
<Lent> WTF.. kecáš, to se dá zjistit....
<Lent> nelakuj mladá :o)
<Stefík> na papíře jich mam hodně
<Lent> na jak papíře
<Stefík> napasane ne
<Lent> ,,,????,,, lamer....
<Stefík> všechno jsem tonestihla napsat

Komentář: ICQ se 13-tkou

-!- illegalc0de has joined #linux
<illegalc0de> ok so to use lftp over securs access all i need to do is tell it to use port 22 right?
<illegalc0de> secure^
-!- mode/#linux [+b illegalc0de] by filippa
-!- illegalc0de was kicked from #linux by filippa [Illegal code elsewhere]

Komentář: standardni zabava na: ircnet, #linux :))

<Delphian> omfg
<Delphian> OMFG
<Delphian> FUCK FUCK FUCK IE
<RemuS> ROFL
<Delphian> to co ma byt kurvaa
<RemuS> RRRRRRRRRR
<RemuS> OOOOOOOOOO
<RemuS> FFFFFFFFFF
<RemuS> LLLLLLLLLL
<Delphian> rozjebat hlavy a dolamat paprce setkym co IE programovali
<RemuS> hmmm...
<RemuS> ty si sa nejako skazil moralne
<RemuS> moralny upadok s upadkom zobrazoavcieho enginu
<RemuS> to je ake obdobie? :D

Komentář: nech vas ani nenapadne browsoavt s IE :)

-!- Konqui has joined #soom
<Konqui> hello world :)
<nostur> ERR: Noob coder syntax
<nostur> lol
* misha is now known as misha|se|psem
<nostur> lol
<nostur> modrakovi sebrala matka powerbook
<nostur> rofl
* misha|se|psem is now known as misha
<compman> nostur je na hlavu
<compman> rofl
<compman> jak brichomluvec
<compman> :)
<misha> lol
<nostur> proc
<compman> ale nic .. je v tom hlubsi smysl :)
<nostur> a sakra
<nostur> lol

Komentář: rofloling

<Larushka> žiješ ?
<Ebola> ne :D
<Larushka> :D
<Ebola> why?
<Larushka> taak, že dycky něco píšeš a teď už hodinu nic
<Larushka> takovej nezvyk
<Ebola> to bude tím že předělávám ranks
<Larushka> jj všimla sem si
<Larushka> teda aspon myslim
<Larushka> myslim ze myslim ze si opravdu neco myslim
<Ebola> :)
<Ebola> nesnaž se být sladká :D
<Ebola> :P
<Larushka> hahaha
<Larushka> :P
<Ebola> oba dobře víme, že pojem "myslet" ti je cizí... :)
<Ebola> :P
<Larushka> ale ted vazne nevim jestli skutečně myslim a nebo jestli dělám něco jinýho
<Larushka> :D

<laciQ> Jule?
<Julus> no?
<laciQ> som zabudol ako vymazať disk:-(

Komentář: to sa da zapomenout?

<xyz> jo no konečně sem si uvědomil jednu hoodně důležitou vě a myslím že teď budu konečně zase optimista extrovert
<enviro> jakou? :) že na délce nezáleží? :)

Komentář: ICQ

<krecek> zd@r
<krecek> jak se jmenu je program který předělá formát mp3 na ogg???
<Tomas> STFW
<krecek> to neni on

<raxas> ...ja takovy manga hrat nemuzu, je to uchylny pripadam si jako nejakej pedofil

Komentář: Ragnarok Online

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.