Nejlepší hlášky

<a> dobre songy pustam? :)­
<b> jj­
<a> poznas tento?­
<a> co pustam­
<b> jj­
<a> odkial je?­
<b> ale nemuzu si presne vzpomenout
<a> american pie 3 :)
<b> jo ot je vono
<a> tipujem ze ma mas mutleho :D
<b> :D

Komentář: kdyz nekdo spamuje teamspeak

<a> rozjebem to na marne kusy /Microcom FX 4150/
<b> vidim ze mas k elektronike pristup hodny servisneho technika pred vianocami

Komentář: co ine stym

<PaulR> jak je?
<misa> no nic moc
<PaulR> japato?
<misa> slavili sme kamosovy osmnactiny
<PaulR> na zalodek je dobra kola po lzickach
<misa> ale ne mne neni blbe ja jenom nemuzu myslet a na vsechno se ptam nekolikrat a nepamatuju si to co se stalo pred pul hodinou
<misa> a pritom to bylo z patka na sobotu
<PaulR> a to v 15ti takhle kalis?
<misa> mne je 13
<PaulR> jezis no jo :D lol

Komentář: i to se stává :D...

<sorki> neboj, rozbijania bude este
<dzuxo> ved viem xD
<dzuxo> stuzkova + dozvuky
<dzuxo> pici, musim kupit dake vitaminy na pecen

Komentář: no co... stvrtaci gymnazisti O:-)

<Settti> ja sem nejmladsi, sem posledni linie :-) mne bylo asi 20 v cervnu
<Settti> kua bylo mi 20 nebo 19?
<Settti> ja nevim kolik mi je
<Settti> docela me to desi
<Settti> 20 kua
<pepee> LOOOOOL

Komentář: únava ze zápichů :-)

<a> hmm nejdes zapalit?
<a> asi ne co?
<b> no von urcite ne
<b> si chod von zapalit a daj si skype to mas to iste
<b> mozes so mnou kecat a ja budem pekne vnutri hh
<a> no tak to uz by co bolo dpc
<b> by ta dakto videl by si myslel ze trpis samomluvou na balkone
<b> ze to mas z toho hulenia hehe

Komentář: chory sa na balkon trepat nebudem a pc ma hned pri balkone, sluchatka dociahnu takze no problem

<Void> ked ja som bol mlady... vsetky smajly vtedy mali kosaky a kladiva a boli cervene... co teraz uz tato shitna zlta farba :(??? ako sa s tym mam vyrovnat?
<Marcus> Void: Mej deprese.

Komentář: Staré dobré časy... monochrome 9" ftw. :)

<a> Posílám ti výzvu ke hře Slovní fotbal. Naše skóre je zatím nerozhodně 0:0. Pokud nemáš posledního českého ICQ klienta, stáhni si jej z http://icq.atlas.cz
<b> NEMAM!!!
<a> nemáš Flash?
<a> nebo čas
<b> NEMAM ICQ!

Komentář: mam qip...

<Mišulka> nazdárek pošli mi fotku
<Mišulka> seš tam nebo ne?
<Marcus> jo
<Marcus> čekám na autorizaci
<Mišulka> co je
<Mišulka> na jakou
<Marcus> autorizuj si mě, jinak nic nebude
<Mišulka> stačí
<Marcus> no vidiš, že to de
<Mišulka> tak ted ty tu fotku
<Marcus> mmnt, tobě je 13? tak to asi seš ještě z těch malých infantilních holek, kterým záleží na tom, esi je kluk hezkej, nebo ne, co? tak to ti rovnou řeknu, že já hezkej nejsem a líbit se ti nebudu... tvoje reakce bude, že si mě dáš do ignoru, nebo jenom vyhodíš z kontaktlistu. má to smysl?
<Mišulka> víš co tak to můžu udelat hned dyž si to myslíš
<Marcus> holky tvojeho typu znám.
<Marcus> takže ahoj
<Mišulka> nazdar

Komentář: Prostě třináctka, co dodat :-D

<JP> a víš co to je HTML?
<Vendysa> jo, zas takovej debil nejsem
<JP> a co to teda je?
<JP> hm?
-!- Vendysa has quit

Komentář: No, znalkyně

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.