Nejlepší hlášky
<a> dobre songy pustam? :)
<b> jj
<a> poznas tento?
<a> co pustam
<b> jj
<a> odkial je?
<b> ale nemuzu si presne vzpomenout
<a> american pie 3 :)
<b> jo ot je vono
<a> tipujem ze ma mas mutleho :D
<b> :D
Komentář: kdyz nekdo spamuje teamspeak
<a> rozjebem to na marne kusy /Microcom FX 4150/
<b> vidim ze mas k elektronike pristup hodny servisneho technika pred vianocami
Komentář: co ine stym
<PaulR> jak je?
<misa> no nic moc
<PaulR> japato?
<misa> slavili sme kamosovy osmnactiny
<PaulR> na zalodek je dobra kola po lzickach
<misa> ale ne mne neni blbe ja jenom nemuzu myslet a na vsechno se ptam nekolikrat a nepamatuju si to co se stalo pred pul hodinou
<misa> a pritom to bylo z patka na sobotu
<PaulR> a to v 15ti takhle kalis?
<misa> mne je 13
<PaulR> jezis no jo :D lol
Komentář: i to se stává :D...
<sorki> neboj, rozbijania bude este
<dzuxo> ved viem xD
<dzuxo> stuzkova + dozvuky
<dzuxo> pici, musim kupit dake vitaminy na pecen
Komentář: no co... stvrtaci gymnazisti O:-)
<Settti> ja sem nejmladsi, sem posledni linie :-) mne bylo asi 20 v cervnu
<Settti> kua bylo mi 20 nebo 19?
<Settti> ja nevim kolik mi je
<Settti> docela me to desi
<Settti> 20 kua
<pepee> LOOOOOL
Komentář: únava ze zápichů :-)
<a> hmm nejdes zapalit?
<a> asi ne co?
<b> no von urcite ne
<b> si chod von zapalit a daj si skype to mas to iste
<b> mozes so mnou kecat a ja budem pekne vnutri hh
<a> no tak to uz by co bolo dpc
<b> by ta dakto videl by si myslel ze trpis samomluvou na balkone
<b> ze to mas z toho hulenia hehe
Komentář: chory sa na balkon trepat nebudem a pc ma hned pri balkone, sluchatka dociahnu takze no problem
<Void> ked ja som bol mlady... vsetky smajly vtedy mali kosaky a kladiva a boli cervene... co teraz uz tato shitna zlta farba :(??? ako sa s tym mam vyrovnat?
<Marcus> Void: Mej deprese.
Komentář: Staré dobré časy... monochrome 9" ftw. :)
<a> Posílám ti výzvu ke hře Slovní fotbal. Naše skóre je zatím nerozhodně 0:0. Pokud nemáš posledního českého ICQ klienta, stáhni si jej z http://icq.atlas.cz
<b> NEMAM!!!
<a> nemáš Flash?
<a> nebo čas
<b> NEMAM ICQ!
Komentář: mam qip...
<Mišulka> nazdárek pošli mi fotku
<Mišulka> seš tam nebo ne?
<Marcus> jo
<Marcus> čekám na autorizaci
<Mišulka> co je
<Mišulka> na jakou
<Marcus> autorizuj si mě, jinak nic nebude
<Mišulka> stačí
<Marcus> no vidiš, že to de
<Mišulka> tak ted ty tu fotku
<Marcus> mmnt, tobě je 13? tak to asi seš ještě z těch malých infantilních holek, kterým záleží na tom, esi je kluk hezkej, nebo ne, co? tak to ti rovnou řeknu, že já hezkej nejsem a líbit se ti nebudu... tvoje reakce bude, že si mě dáš do ignoru, nebo jenom vyhodíš z kontaktlistu. má to smysl?
<Mišulka> víš co tak to můžu udelat hned dyž si to myslíš
<Marcus> holky tvojeho typu znám.
<Marcus> takže ahoj
<Mišulka> nazdar
Komentář: Prostě třináctka, co dodat :-D
<JP> a víš co to je HTML?
<Vendysa> jo, zas takovej debil nejsem
<JP> a co to teda je?
<JP> hm?
-!- Vendysa has quit
Komentář: No, znalkyně