Nejlepší hlášky

<skamatias> Neviete niekto co moze stat antikoncepcia na mesiac?
<s1ri> suloz je aj tak len pre tych co su lenivi aby si honili
<s1ri> :P

Komentář: zavrsenie diskusie o antikoncepcii

<evicka> mi se psi libi
<Migilenik> na linuxu vypadá líp jak na windows
<evicka> aha
<evicka> jakto?
<evicka> ve skole kluci rikali, ze windows je nejlepsi
<Migilenik> tak jsou to dementi co na PC neumí nic krom hraní her
<evicka> aha reknu jim to

Komentář: Poslušná holka xD

<a> a prc bys to delala?
<a> *proc

Komentář: Normální rozhovor...

<a> mas cas
<b> nn
<a> co delas
<b> ale davam rudou hvezdu na cepici
<a> proboha proč
<b> budu imitovat komunismus na maškarní
<a> aha, a jak to jde
<b> blbe, ty hvezde ruply nožicky
<a> njn... kvalitni cepice
<b> no... spíš nekvalitní hvězda

Komentář: šmejd jeden sovětskej

<ona> jo uz jo a co je cookies?
<ona> SSL
<on> nevim sušenky
<ona> a mam to vypnout, nebo zapnout?
<on> zapnout!
<ona> me to proste nejde se tam zaregistorvat, je tam napsano: monetalne není možné se zaregistrovat!
<on> trak počkej do zitřka
<ona> tak jo!

Komentář: Strojar a blondynka o pocitach

<a> Musim do knajpy, visim tam este 200 a chtel sem si dat jedno...
<a> ...petipivo...
<b> jedno petkovy? si mi ale prase :D
<a> klasika, jako kdybys me neznal
<b> vyser se na chlast, weed is better way for you
<a> jedno petipivo, panacek, spicek, fotbalek...
<a> chlast je slast
<b> ...hajanek
<a> spraaavne :D
<b> jednoducha rovnice :D

Komentář: vecerni ICQ a sobotni nuda...

<a> udelame dns server v html, to umim perfektne :D
<b> spíš v PHPku :D

Komentář: programujeme

<a> mas zaplou primu?
<b> e
<a> jsi vul...
<b> jn... fakt curak
<b> co s tim budem delat?
<b> nebudem se se mnou bavit?
<b> kk
<a> ted tam byla upoutavka na vv
<b> a ja sem prej vul :D looooooool!

Komentář: naprostá deformace

<a> Čau, nevíš náhodou proč mi ve hře blikají textury a seká se mi hra která se minikdy nesekala?

Komentář: No comment :-D

<a> pošli mi tu tvojí mladou...
<b> nemůžu
<a> proč?
<b> neřeknu budeš se mi smát voe...
<a> neee nebudu povídej...
<b> no ráno si čistim PC a odpojim klávesu a myš a když to zpojuju zpátky tak myš nikdy a jenom vidim jak my zase ten ten skurvenej pes něco bere :(
<a> ty voe vyčistit si PC ty voe to bych měl... už sem to dlouho nedělal
<b> no to neni konec
-!- a has quit
<b> čubko...

Komentář: No coment

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.