Nejlepší hlášky
<skamatias> Neviete niekto co moze stat antikoncepcia na mesiac?
<s1ri> suloz je aj tak len pre tych co su lenivi aby si honili
<s1ri> :P
Komentář: zavrsenie diskusie o antikoncepcii
<evicka> mi se psi libi
<Migilenik> na linuxu vypadá líp jak na windows
<evicka> aha
<evicka> jakto?
<evicka> ve skole kluci rikali, ze windows je nejlepsi
<Migilenik> tak jsou to dementi co na PC neumí nic krom hraní her
<evicka> aha reknu jim to
Komentář: Poslušná holka xD
<a> mas cas
<b> nn
<a> co delas
<b> ale davam rudou hvezdu na cepici
<a> proboha proč
<b> budu imitovat komunismus na maškarní
<a> aha, a jak to jde
<b> blbe, ty hvezde ruply nožicky
<a> njn... kvalitni cepice
<b> no... spíš nekvalitní hvězda
Komentář: šmejd jeden sovětskej
<ona> jo uz jo a co je cookies?
<ona> SSL
<on> nevim sušenky
<ona> a mam to vypnout, nebo zapnout?
<on> zapnout!
<ona> me to proste nejde se tam zaregistorvat, je tam napsano: monetalne není možné se zaregistrovat!
<on> trak počkej do zitřka
<ona> tak jo!
Komentář: Strojar a blondynka o pocitach
<a> Musim do knajpy, visim tam este 200 a chtel sem si dat jedno...
<a> ...petipivo...
<b> jedno petkovy? si mi ale prase :D
<a> klasika, jako kdybys me neznal
<b> vyser se na chlast, weed is better way for you
<a> jedno petipivo, panacek, spicek, fotbalek...
<a> chlast je slast
<b> ...hajanek
<a> spraaavne :D
<b> jednoducha rovnice :D
Komentář: vecerni ICQ a sobotni nuda...
<a> udelame dns server v html, to umim perfektne :D
<b> spíš v PHPku :D
Komentář: programujeme
<a> mas zaplou primu?
<b> e
<a> jsi vul...
<b> jn... fakt curak
<b> co s tim budem delat?
<b> nebudem se se mnou bavit?
<b> kk
<a> ted tam byla upoutavka na vv
<b> a ja sem prej vul :D looooooool!
Komentář: naprostá deformace
<a> Čau, nevíš náhodou proč mi ve hře blikají textury a seká se mi hra která se minikdy nesekala?
Komentář: No comment :-D
<a> pošli mi tu tvojí mladou...
<b> nemůžu
<a> proč?
<b> neřeknu budeš se mi smát voe...
<a> neee nebudu povídej...
<b> no ráno si čistim PC a odpojim klávesu a myš a když to zpojuju zpátky tak myš nikdy a jenom vidim jak my zase ten ten skurvenej pes něco bere :(
<a> ty voe vyčistit si PC ty voe to bych měl... už sem to dlouho nedělal
<b> no to neni konec
-!- a has quit
<b> čubko...
Komentář: No coment