Nejlepší hlášky
-!- a was kicked by b [sorry, ale miliokrat to opakovat nemuzu a pravidla jsou pro vsechny... opakovany caps.]
Komentář: po par letech jsem zkusil chat netusil jsem ze mezitim zakazali velka pismena :)
<(EmO)c!On@L.LoWe> :-( :-/ jsem EmO a wm co mአNA mySLI jÁ TYtO CHVÍlE Co nApSAL TEn DEBIl pROŽÍvÁM A NeNÍ TO KRAvOVINA pROSTĚ JSi eMo UŽ Od NArOZENÍ nED8 SE tO NAuČIt Je To V tOBĚ UKRITO. :-| JO A KOLIK tI jE?
<thorr> Nauč se psát, pičo!
Komentář: trefne... a EMO od narozeni? jasne :D
<morew> Zdar
<morew> Chces si neco vydelat?
<Martin> čauec
<Martin> jak?
<morew> tak me privez 2 vajicka a ja ti dam 10korun :-D :-D
<Martin> tak to si vyser voči
<Martin> :-D
<Martin> a rovnou je můžeš použít místo vajíček, prej to chutná stejně :-D
<morew> jenze potom na to jidlo neuvidim a ty oci budou posrany :-D
<Martin> tak seš v piči no :-D
<morew> ja sem si totiz udelal spenat a zjistil jsem ze nemame vajicka :-D
<Martin> ty seš piča
<Martin> ale dostal jsem nápad ;-)
<morew> jakej?
<Martin> já totiž nemám co jíst :-D
<morew> ja se podivam kolik toho je
<Martin> :-D
<morew> jo z toho bysme se dva nazrali :-D
<Martin> oukej :-D
<morew> tak jestli chces tak prijed
<morew> ale vem ty vajicka :-D
<Martin> jj :-D
<morew> ok :-D
<Martin> a máš maso aspoň?
<morew> ne mam knedlik
<Martin> aha :-D
<Martin> tak jo už jedu
Komentář: středeční volno
<a> hele jak ji mam dat kopacky???
<Slamik> Hele je to jako kdyby si chtel poslat do prdele prezidenta... upe to samy
Komentář: Vztahy na druhou
<markeee> nazdar
<Mrajo> serus
<markeee> sa chcem spýtať, keď som chorý, čiže nechodím do školy, komu mám odniesť svoj papier od lekára?
<markeee> na študijné oddelenie?
<Mrajo> to ti neviem povedat ale ked pride maros tak sa spytam
<markeee> lol, a tam kto?
<Mrajo> tu jana
<Mrajo> spolubyvajuca
<markeee> aha ok :-D
<Mrajo> teraz nie je doma
<markeee> ok, tak potom nech sa ozve ;-)
Komentář: ešte že som ju včas odhalil :-D
<Neoony> na co je -r napriklad shutdown -r now
<cypher55> ok vyber si jeden ktoy sa urobil pred bootovanim, ked ti to slo vsetko fajn
<cypher55> prepinac r je pri roznych programoch rozne
<cypher55> pouzi manual
<Neoony> jaky manual? dam do konzole sudo shutdown -r now tak sa nejakym inym sposobom restartne pc len neviem co to spravi to -r
<cypher55> no sak MANUAL
<cypher55> man shutdown
<cypher55> tam mas vypisane prepinace
<cypher55> XP
<cypher55> ja z teba raz skapem
<Neoony> a ja z teba
<cypher55> odinstaluj linux a daj si wokna
<cypher55> ty skapes z linuxu!!!
<Neoony> nepoznam
<cypher55> a ides na lamera :D
Komentář: niekto proste nie je IT zdatny
<ajajka22221> ako?
<Sunny.Lady> zle chorá som
<Sunny.Lady> ale idem do školy
<ajajka22221> no bose ides do školy?
<Sunny.Lady> práve som to napísala :D
<ajajka22221> jaj
Komentář: ...
<STAROBRNO> NiX je cheater dal me prez dvere!!!
<PG_neon> no a co
<NiX_rzh> JO!
<PG_neon> nemas tam kempit
<STAROBRNO> cheater @!
<NiX_rzh> :]
Komentář: CS1.6@Public Server Stribro [AgNET]
<a> http://bash.org/?99060 anglickej lamer
<b> :D :D :D
<b> dobry :D :D
<a> right
<b> right :D
<a> http://bash.org/?5775
<a> :D hej to je moc
<b> :D :D :D
<b> to je neco jako lamer :D