Nejlepší hlášky
<a> kurva ted sem si vohřál buřt guláš dopiči jak někdo může bejt vegetarián dyť je to lepší než orgasmus :-)
<b> jj
<b> ne jedenou sem se u nej udelal :-D
Komentář: láska nás naplňuje,ale jídlo je jídlo :-)
<a> jo, chápu, díky za vyčerpávající vysvětlení :D
<b> jjnz
<a> jez
<b> jakej jez?
<b> ty jsi u vody?
<a> je z
<b> jako z čeho je?
<a> je zač :D
<Mr.H> Ty wle.
<Mr.Z> ?????
<Mr.H> To už jsem slyšel od tebe určitě víckrát :)
<Mr.Z> Blbost...včera jsem to četl na netu poprvý.
<Mr.H> Hmmmm....Opakovanej vtip není vtipem :)
<Mr.Z> Hmmmm....tak to ty kryple nečti dvakrát....
<a> důležitý je jestli má vyplněněj sloupec "Mník"
<a> to je pro Tivoli Configuration Manager důležitý
<a> jak nevyplníš Mníka tak scan nejde dál
<b> [czz60437@tap]$ cat TCM.xls | grep Mnik
<b> -bash: chodz do pice
<b> asi ho nevyplnil :-(
<b> v patek ho uderim treskou
<b> chlupatou
Komentář: kolega prehraval excel do databaze ... made in IBM :)
<on> Když promluvěj tak je konec světa xD
<ona> tak to i u mě
<on> Ale tak u tebe je to kvůli tomu že jsi Ajťák, né že jsi blbá xD
Komentář: Každý skládáme poklony jinak.... :-)
<a> ty visty jsou na HOV*O jsem je rozchodil na notu a napsalo se mi tam.
<a> N.a.č.í.t.á.m...
<a> N.a.č.í.t.á.m...
<a> N.a.č.í.t.á.m...
<a> N.a... disku se objevil problém
<a> no a pak se mi z kompu začalo podezřele kouřit a mám roztavenej harddisk
Komentář: Vista - vívoj nezastavíš
<ona> nudím se, zabav mě! :D
<on> jak asi přes FB? :D
<ona> nevím, prostě mě zabav :D
<on> já nevím jak tě mám zabavit...ale vím jak zabavit sebe...
<ona> jak??
<on> du pařit, čau
Komentář: už se mnou nemluví....konečně..;)
<a> dobrý den jak si mohu změnit heslo? předem dík za odpověd
<b> Kliknutím na tlačítko "změnit heslo", předem dík za vyfakování.
<a> btw - měl jsem teď takovou roztomilou příhodu s řízením auta :D
<a> rodiče mě zaučujou s autem, abych byl do autoškoly trošku... připravenější
<b> povidej
<a> jedu takhle s autem do zatáčky na dvojku. Zatáčim, a najednou: za zatáčkou stojí na silničce (široká jen pro jedno auto) bílej mercedes. V hlavě mi bylo absolutně jasný, co udělat: pustit plyn, točit volantem dál doleva (ještě jsem neměl pořádně dotočeno), spojku, zařadit neutrál a zastavit
<a> plyn jsem pustil, na volant zapomněl, spojku jsem dal, to co jsem myslel že byl neutrál byla ve skutečnosti čtyřka, jemně stlačím brzdu, škyt, auto hupslo do kytek
<Sevik> hh, a myslím, že by ses mal spis pytat:K de je ten, ktereho chcete vsichni ojet? :D :D...
<Sevik> sexynabijac :D :D
<Dejvid van der Franc> a vseci by ukazali na mna :D :D :D
<Sevik> to ale pro tebe nieje dobre, musel by sas odstrelit :D :D :D
<Dejvid van der Franc> keby ma ojeli vseci tak by som sa važně odstrelil aj sam :P
<Sevik> keby ta ojeli vsetky, tak ťa odstreli dvaja kidboxeri zo čtvrtaku, ktori si delaju zalusk na vsechny slečny z okresu (na slecny z nasej skoly nevyjimaje :D)
<Dejvid van der Franc> :D noa? ja som vodnopolista :D
<Sevik> co to je sakra vodnopolista? :D :D
<Dejvid van der Franc> ze hrajem vodne polo :D
Komentář: Sakra... vodnopólista? :D :D to mě vážně pobavilo :D