Nejlepší hlášky

<A> To jsem včera věšel obraz v ložnici. A stále jsem ho nemohl dostat do té správné polohy, když jsem ucítil, že mě tam dole něco v trenkách šimrá.
<B> Cože?
<A> Jsem si říkal, co to může být. To víš, nemohl jsem se pořádně soustředit. Tak se kouknu a ona to byla moje Maruška.
<B> Tak povídej, co dál. Bylo něco… Jak to dopadlo?
<A> No, v pohodě. Narovnal jsem ho.
<B> Tak to blahopřeju, kamaráde! :D

<kkt> včera sem měl sen jak piča jak sem rysoval vole tak mě se v noci prostě zdálo že su Kružnica hochu to bylo něco

<a> miláčku, vím, že budeš potřebovat peníze na školné, ale já budu potřebovat na nové šatičky.
<b> No ale v tom je rozdíl. Mě ta škola nebaví.
<a> No však mě to taky nebaví. Já ty šaty potřebuju!

<A> TAK JÁ MIZÍM :)
<A> Jé, promiň, cups lock
<B> Ten nemám, možná by to zabránilo tomu čaji, co skončil v minulé klávesnici.

Komentář: cups lock = zámek na hrnky

<a> upratovacka to je nepriatel serverovne
<a> na skole upratovacka v piatok vecer vytiahla server lebo chcela povysavat
<a> ulohy sme nemali kam zavesit (nedela deadline) a samozrejme ako to chodi kazdy odovzdava last miunute
<a> v pondelok potom profak penil ze aka prihodna vyhovorka :D
<a> ...
<a> druha vec je ze ked vidia na zemi kabel, tak to maju nutkavu potrebu niekam zapojit
<a> a tak vznikla povestna majova slucka a celodenny vypadok netu na fakulte :-D

Komentář: ...ale myslia to dobre :-)

Day changed to 05 Jul 2011
19:07 <zákazník> dobrý večer, potřeboval bych radu ohledně serveru..
Day changed to 09 Jul 2011
23:01 <helpdesk> co potřebujete?
23:01 <zákazník> už nic, už jsem to vyřešil a děkuji za vaši rychlost
23:02 <helpdesk> není zač

<a> No, to můj kámoš je na kluky a jeho tátovi se to moc nelíbí ..
<b> Já doufám, že můj kluk nebude teplej..
<a> ? :D co? :D :D
<b> Myslim syna vole !!!!

-!- <ChuckNorris> is away: WC
<a> 14:52 Ahoj :)
<a> 14:53 Jak se máš? :)
<a> 14:54 Ty se semnou nebavíš? :(
<a> 14:58 Něco jsem ti snad udělala?
<a> 14:59 Hm, tak fajn...
<a> 15:01 Už mi nepiš, čau!
-!- <a> has quit

Komentář: Někdo holt nechápe že i bůh má své potřeby :)

<RaKl> Co děláš?
<JeNys> Sebe...
<JeNys> chceš taky? :D

<a> a co vy děláte ve škole třeba?
<b> ale tak ted se učíme CSS ale to celkem znám tak pohoda
<a> vy hrajete ve škole kántra?!?
<b> myslel jsem kaskádový styly...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.