Nejlepší hlášky
<A> To jsem včera věšel obraz v ložnici. A stále jsem ho nemohl dostat do té správné polohy, když jsem ucítil, že mě tam dole něco v trenkách šimrá.
<B> Cože?
<A> Jsem si říkal, co to může být. To víš, nemohl jsem se pořádně soustředit. Tak se kouknu a ona to byla moje Maruška.
<B> Tak povídej, co dál. Bylo něco… Jak to dopadlo?
<A> No, v pohodě. Narovnal jsem ho.
<B> Tak to blahopřeju, kamaráde! :D
<kkt> včera sem měl sen jak piča jak sem rysoval vole tak mě se v noci prostě zdálo že su Kružnica hochu to bylo něco
<a> miláčku, vím, že budeš potřebovat peníze na školné, ale já budu potřebovat na nové šatičky.
<b> No ale v tom je rozdíl. Mě ta škola nebaví.
<a> No však mě to taky nebaví. Já ty šaty potřebuju!
<A> TAK JÁ MIZÍM :)
<A> Jé, promiň, cups lock
<B> Ten nemám, možná by to zabránilo tomu čaji, co skončil v minulé klávesnici.
Komentář: cups lock = zámek na hrnky
<a> upratovacka to je nepriatel serverovne
<a> na skole upratovacka v piatok vecer vytiahla server lebo chcela povysavat
<a> ulohy sme nemali kam zavesit (nedela deadline) a samozrejme ako to chodi kazdy odovzdava last miunute
<a> v pondelok potom profak penil ze aka prihodna vyhovorka :D
<a> ...
<a> druha vec je ze ked vidia na zemi kabel, tak to maju nutkavu potrebu niekam zapojit
<a> a tak vznikla povestna majova slucka a celodenny vypadok netu na fakulte :-D
Komentář: ...ale myslia to dobre :-)
Day changed to 05 Jul 2011
19:07 <zákazník> dobrý večer, potřeboval bych radu ohledně serveru..
Day changed to 09 Jul 2011
23:01 <helpdesk> co potřebujete?
23:01 <zákazník> už nic, už jsem to vyřešil a děkuji za vaši rychlost
23:02 <helpdesk> není zač
<a> No, to můj kámoš je na kluky a jeho tátovi se to moc nelíbí ..
<b> Já doufám, že můj kluk nebude teplej..
<a> ? :D co? :D :D
<b> Myslim syna vole !!!!
-!- <ChuckNorris> is away: WC
<a> 14:52 Ahoj :)
<a> 14:53 Jak se máš? :)
<a> 14:54 Ty se semnou nebavíš? :(
<a> 14:58 Něco jsem ti snad udělala?
<a> 14:59 Hm, tak fajn...
<a> 15:01 Už mi nepiš, čau!
-!- <a> has quit
Komentář: Někdo holt nechápe že i bůh má své potřeby :)
<a> a co vy děláte ve škole třeba?
<b> ale tak ted se učíme CSS ale to celkem znám tak pohoda
<a> vy hrajete ve škole kántra?!?
<b> myslel jsem kaskádový styly...