Nejlepší hlášky

<on> typek akurat ide fiknut hlavu zlej meduze :D
<ona> nechapem ako mozes pozerat filmy z roku jedna dva :P
<on> ocami to ide dobre ;)

Komentář: sprevadzam zenu starym Clash of the Titans :D

<a> Henry VIII...? to je ten co měl 8 manželek?
<b> jen 6...dvě zabil a pak se s nima rozvedl
<a> ??
<b> teda..dvě nechal zabít a s těma ostatníma se rozvedl. to vyznělo blbě
<a> jen trochu

<a> ahoj hele je možné, že delphi 7 není možné spustit na woknech 7? nebo tobě to funguje?
<b> mne to funugje
<a> tak to mě štveš :)
<b> ;-)
<a> ale ne, už jsi zase kámoš.. už mi to jede :)
<b> :-D kurna, uz dlho hovorim a teraz sa to potvrdilo ze problemi s pc sa niekedy riesia len tym ze mi napisu
<a> :) asi to tak bude

Komentář: zázračný spolužák :D

<a> ježiš
<b> do frasa čo ho tolko dnes spominaš?
<a> lebo ho mam rad
<b> :Dto vela ludi :D ale oni chodia kvoli nemu aj do kostola :)
<a> ale hlupaci nevedia je jezis je vsade :D
<b> :D to Boh marosko to Boh :D nem ježiš :D
<a> oni niesu ta ista osoba ? :O
<b> :D Nie Boh je Boh a Ježiš je jeho nemanželsky syn :D
<a> ty kokso ! :O na tu dobu ...odvaha
<b> :D :D :D ta ne ... Cirkev ich uctieva ... a pritom nepodporuju nemanželske vztahy :)

Komentář: A sme ich odhalili :D

<joenash> jednou za rok jedu osobakem a zdechnu tady
<c-x> eh?
<joenash> vlak...
<joenash> jede tak trojnasobnou dobu nez rychlik
<joenash> logistika tyhle dopravy je mizerna
<Bystroushaak> mizerna?
<Bystroushaak> ja bych rekl ze se limitne blizi k nule
<joenash> jj
<joenash> je tady jakysi rizeni na "linkovy vrstve" aby se vlakky moc nesrazeli
<joenash> toe tak vse

<a> Hoj, chci stavět malou domácí síť, jaké kabely jsou k tomu dobré?
<b> Metalická kabeláž ?
<a> Ale já tam nechci poslouchat metal...

<a> Ty vole! Tiskárna po mě "fluše" papírem!
<b> Tak po ní taky "flusni" papír ;)
<a> To abych vydávila ty taháky, co jsem dneska stihla spolykat při testu z ekonomiky..

<a> Co si myslíš o tom "konci světa", podle Majskýho kalendáře?
<b> Blbost. Ale jestli je to pravda, tak proč nemůže skončit svět v pondělí? Takhle to vychází na pátek, budeme muset ve škole trpět celej tejden a pak stejně umřeme. :/
<a> Hmm, nesnáším pátky. O co že bude zrovna pátek třináctýho!

Komentář: 21.12.2012

<a> hele čus.Nebylo vás včera na tý přednášce málo?
<b> já nevim já tam nebyl.

Komentář: nakonec jsme zjistili že tam bylo jen 5 lidí z 20 a učitel se vztekal :)

<a> pri instalaci jsem 2x shodil instalator na stejnem miste
<a> pri nastaveni klavesnice, chtel jsem se podivat, jak vypada rozlozeni czech with <|> key a instalator sletel
<b> asi je stydlivka, nechce, abys mu koukal na p**u

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.