Nejlepší hlášky

<a> ty vole ja uz sem dement... Já mám ty testy do FTVF na notebooku že... A ted mam test, co byl minule na zkoušce vytisteny na papíře, ktery mam položený na notebooku... A abych se dostal níže, tak sem začal rolovat na myši...

Komentář: Učení škodí zdraví!

<a> já smažim PC hry s kámošema po netu
<b> tak to smaž no
<a> co mam smazat???
<b> omg nic nemaž :)))

Komentář: Pozdě....

<Mr.S> Chci si dát cw awp s jedním borcem, ale je na mojem serveru zabanovaný i když tu nikdy předtím nehrál... co mám udělat?
<Rzl> vysrat si :D
<Mr.S> dík za radu
<Rzl> nz

Komentář: co už...

<a> Ty umíš azbuku, viď?
<b> Měl bych :-D
<a> co je latinkou: koo(s takovým ocáskem nahoře)4(ale digitální 4ka)nk?
<a> Nebo, to možná bude jednodušší, jak se rusky řekne poštolka? :-D

Komentář: Potřeboval jsem transscripci z azbuky do latinky

-!- djhorst was kicked from #DJ_horst [nechtel pustit pisnicku]

Komentář: blby admin =D

<on> dneska jsem se zamiloval :-)
<ona> opravdu? do koho?
<on> hadej
<ona> hmmmmmmmm
<ona> do me?
<on> ses blba? vzdyt ses hnusna jak prdel!
<on> i prdel je peknejsi

Komentář: trochu tvrdý náraz :-D

<a> A potřeboval jsi k tomu filmu i titulky?
<b> Jo potřeboval. Mluvili i čínsky a hodně španělsky, protože se to odehrává v Barceloně.
<a> Španělsky jo, když Brazílie je jediný stát Jižní Ameriky, kde se mluví portugalsky.
<b> Díky za info...vy už nemáte zeměpis, viď :D

<a> hele koukal jsem půl hodiny na tu sexbombu od vedle.. a nic moc.
<b> docela slušnej výkon.. já bych se na tu tvojí 70 letou sousedku vydržel koukat max tak 15 sec.
<a> ale já myslim ten film ty blbče :D

<a> sem videl vcelku zajimavy inzerta: "Prodima kartu xD...", sem si rikal co je na tom autorovi k smichu a az po chvili jsem to pochopil :(
<b> ty si vul
<b> xD karta do olymusu tušim
<a> to ne ja, to ty lidi co maj ve zvyku pouzivat tento "debilni" smajlik

-!- a changed the topic of #chat to: XXX
-!- b changed the topic of #chat to: XXX Lutz - ta ta ta ta - otevírá - ta ta ta ta

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.