Nejlepší hlášky
<a> ty vole ja uz sem dement... Já mám ty testy do FTVF na notebooku že... A ted mam test, co byl minule na zkoušce vytisteny na papíře, ktery mam položený na notebooku... A abych se dostal níže, tak sem začal rolovat na myši...
Komentář: Učení škodí zdraví!
<a> já smažim PC hry s kámošema po netu
<b> tak to smaž no
<a> co mam smazat???
<b> omg nic nemaž :)))
Komentář: Pozdě....
<Mr.S> Chci si dát cw awp s jedním borcem, ale je na mojem serveru zabanovaný i když tu nikdy předtím nehrál... co mám udělat?
<Rzl> vysrat si :D
<Mr.S> dík za radu
<Rzl> nz
Komentář: co už...
<a> Ty umíš azbuku, viď?
<b> Měl bych :-D
<a> co je latinkou: koo(s takovým ocáskem nahoře)4(ale digitální 4ka)nk?
<a> Nebo, to možná bude jednodušší, jak se rusky řekne poštolka? :-D
Komentář: Potřeboval jsem transscripci z azbuky do latinky
-!- djhorst was kicked from #DJ_horst [nechtel pustit pisnicku]
Komentář: blby admin =D
<on> dneska jsem se zamiloval :-)
<ona> opravdu? do koho?
<on> hadej
<ona> hmmmmmmmm
<ona> do me?
<on> ses blba? vzdyt ses hnusna jak prdel!
<on> i prdel je peknejsi
Komentář: trochu tvrdý náraz :-D
<a> A potřeboval jsi k tomu filmu i titulky?
<b> Jo potřeboval. Mluvili i čínsky a hodně španělsky, protože se to odehrává v Barceloně.
<a> Španělsky jo, když Brazílie je jediný stát Jižní Ameriky, kde se mluví portugalsky.
<b> Díky za info...vy už nemáte zeměpis, viď :D
<a> hele koukal jsem půl hodiny na tu sexbombu od vedle.. a nic moc.
<b> docela slušnej výkon.. já bych se na tu tvojí 70 letou sousedku vydržel koukat max tak 15 sec.
<a> ale já myslim ten film ty blbče :D
<a> sem videl vcelku zajimavy inzerta: "Prodima kartu xD...", sem si rikal co je na tom autorovi k smichu a az po chvili jsem to pochopil :(
<b> ty si vul
<b> xD karta do olymusu tušim
<a> to ne ja, to ty lidi co maj ve zvyku pouzivat tento "debilni" smajlik
-!- a changed the topic of #chat to: XXX
-!- b changed the topic of #chat to: XXX Lutz - ta ta ta ta - otevírá - ta ta ta ta