Nejlepší hlášky
<jimmy> pls nevis kam má foukat ventilátor na procesoru?
<a> na processor
<a> to me poser takova otakza :-D :-D :-D ?
<jimmy> aha mám to blbě
<jimmy> ja myslel že to má odvádět teplý vzduch
<jimmy> jdu to otočit,zatím
<a> :-D :-D :-D
Komentář: Odborni pres PC...
<a> absolutní chyba měření se rovná zlomek rozsah lomeno stem konec zlomku krát třída přesnosti
Komentář: I tak se to dá napsat Ječná rullez
<a> Jak teda budem říkat tomu trojzubci
<b> No trojzubec
<a> Nj tvl :-D
Komentář: Co dodat... asi sem fakt nevyspalej :-D
<Elax> heeeej haluz!!!
<Rock> co je?!
<Elax> no zase mám haldy! xD
<Rock> no co můžeš bejt horší než to s XP?
<Elax> víš jak je ta reklama s Rajfkou? jak je tam nějaká žena s tou cedulí?
<Rock> nooo...
<Elax> tak tam je napsaný "Pro podnikatele"
<Rock> noo...
<Elax> no a já v tom normálně viděl napsaný "Jdi do prdele" xD
<Rock> looool!!! co jsi hulil???!!! :D :D :D
<Elax> no niiic... xD nevím proč je dneska takovej den že z toho normálně chcípám! xD
Komentář: :o)
<Caltik> www.thepiratebay.org a tam si najdu torrent a stáhnu ho... a pak?
<Technik> pak se na ten film třeba koukneš
<Caltik> a muzika se tam taky stahuje?
<Technik> ne
<Technik> jen předkožky se stahujou
<Caltik> předložky, co to je?
<Technik> to bys nepochopil :-)
Komentář: Co mu na to říct...
<Daktutgut> Už nepřikládej, do kdy tady chceš být? Do rána?
<Mouzi> Do prdele!
<ZlataRybicka> Hele to znate, jak ten pan buh prijde za Adamem a Evou a rika "mam pro vas pro kazdeho jeden dar"...?
<Retromancer> jo
<Retromancer> je to desne trapnej vtip
<ZlataRybicka> ne, to NENI vtip
<Retromancer> jestli to beres vazne, tak jsi jenom zebro :)
<Retromancer> mluvici, chodici... zebro.
* Fredy je zvedavej jaka pointa z rybicky vypadne
<ZlataRybicka> *rozhlidla se* Ocividne zebro je nejinteligentnejsi cast tela
<Fredy> u tebe ano :)
Komentář: biblicka debata ke konci pracovniho procesu
<a> v ten den jak si mi dal tie straky na html kody
<a> tak
<a> sa mi snivalo ze sme u teba
<a> programujeme v delphi :D
<a> a sli sme napisat "uses"
<a> a ty ze: "daj tam barco"
<a> tak som dal hocico ze: "asdasdkjasdkl"... a ty ze: "to je dobre", tak som sa cudoval
<a> potom ze "begin"
<a> a dal si ze MonkeysBananaDancingJumping
<a> nijak si to neukoncil, len si dal spustit program
<a> potom tam zacali skakat opice, jedli banany a tancovali :D
<a> a uplne fajnovu grafiku to malo :D
<a> ja som potom dodal, ze: "To co je nejake cudne, ze v pascale to tak nejde. Nie je to cudne?"
<a> a ty ze: "Nie, pohodicka, v delphi takto staci :D :D"
Komentář: dream programming?
15:18 <a> cau petre, tady bracha segry addni si me
15:20 <b> ci bracha
15:27 <a> no moji segry ne
15:28 <a> ty vole - sorry - ZUZANY co s ni chodis
15:29 <b> ktery
Komentář: osm minut než mu to došlo