Nejlepší hlášky

<jimmy> pls nevis kam má foukat ventilátor na procesoru?
<a> na processor
<a> to me poser takova otakza :-D :-D :-D ?
<jimmy> aha mám to blbě
<jimmy> ja myslel že to má odvádět teplý vzduch
<jimmy> jdu to otočit,zatím
<a> :-D :-D :-D

Komentář: Odborni pres PC...

<a> absolutní chyba měření se rovná zlomek rozsah lomeno stem konec zlomku krát třída přesnosti

Komentář: I tak se to dá napsat Ječná rullez

<a> Jak teda budem říkat tomu trojzubci
<b> No trojzubec
<a> Nj tvl :-D

Komentář: Co dodat... asi sem fakt nevyspalej :-D

<Elax> heeeej haluz!!!
<Rock> co je?!
<Elax> no zase mám haldy! xD
<Rock> no co můžeš bejt horší než to s XP?
<Elax> víš jak je ta reklama s Rajfkou? jak je tam nějaká žena s tou cedulí?
<Rock> nooo...
<Elax> tak tam je napsaný "Pro podnikatele"
<Rock> noo...
<Elax> no a já v tom normálně viděl napsaný "Jdi do prdele" xD
<Rock> looool!!! co jsi hulil???!!! :D :D :D
<Elax> no niiic... xD nevím proč je dneska takovej den že z toho normálně chcípám! xD

Komentář: :o)

<Caltik> www.thepiratebay.org a tam si najdu torrent a stáhnu ho... a pak?
<Technik> pak se na ten film třeba koukneš
<Caltik> a muzika se tam taky stahuje?
<Technik> ne
<Technik> jen předkožky se stahujou
<Caltik> předložky, co to je?
<Technik> to bys nepochopil :-)

Komentář: Co mu na to říct...

<Lemon> čau
<klamer> fuj citrón!

<Daktutgut> Už nepřikládej, do kdy tady chceš být? Do rána?
<Mouzi> Do prdele!

<ZlataRybicka> Hele to znate, jak ten pan buh prijde za Adamem a Evou a rika "mam pro vas pro kazdeho jeden dar"...?
<Retromancer> jo
<Retromancer> je to desne trapnej vtip
<ZlataRybicka> ne, to NENI vtip
<Retromancer> jestli to beres vazne, tak jsi jenom zebro :)
<Retromancer> mluvici, chodici... zebro.
* Fredy je zvedavej jaka pointa z rybicky vypadne
<ZlataRybicka> *rozhlidla se* Ocividne zebro je nejinteligentnejsi cast tela
<Fredy> u tebe ano :)

Komentář: biblicka debata ke konci pracovniho procesu

<a> v ten den jak si mi dal tie straky na html kody
<a> tak
<a> sa mi snivalo ze sme u teba
<a> programujeme v delphi :D
<a> a sli sme napisat "uses"
<a> a ty ze: "daj tam barco"
<a> tak som dal hocico ze: "asdasdkjasdkl"... a ty ze: "to je dobre", tak som sa cudoval
<a> potom ze "begin"
<a> a dal si ze MonkeysBananaDancingJumping
<a> nijak si to neukoncil, len si dal spustit program
<a> potom tam zacali skakat opice, jedli banany a tancovali :D
<a> a uplne fajnovu grafiku to malo :D
<a> ja som potom dodal, ze: "To co je nejake cudne, ze v pascale to tak nejde. Nie je to cudne?"
<a> a ty ze: "Nie, pohodicka, v delphi takto staci :D :D"

Komentář: dream programming?

15:18 <a> cau petre, tady bracha segry addni si me
15:20 <b> ci bracha
15:27 <a> no moji segry ne
15:28 <a> ty vole - sorry - ZUZANY co s ni chodis
15:29 <b> ktery

Komentář: osm minut než mu to došlo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.