Nejlepší hlášky
<Xes> kůň na B4...
<Krafty> kral na R 45
<Xes> Hm G na PRS
<Krafty> he... tak to spis F na UCK
<a> veď to su uplne sračky...
<a> Psychológia, Sociológia, Právo
<a> Enviromentálna výchova
<a> prere ti?
<a> ekológia? omg
<a> to fakt chceš študovať?
<b> ano
<b> psychologia - to je ku tvorbe gui a logickom cleneni apliakcii pre pouzivatelov
<b> sociologia - starostlivost o svojich podriadenych a spravnom pracovnom prostredi
<b> pravo - no comment, ako sa branit, licencie, postihy atd
<b> enviromentalna vychova - zelena elektronika? ci uz hardware alebo software (napr. prisposobenie linuxoveho jadra aby dokazalo bezat uspornejsia na notasoch)
<b> dejiny vedy a techniky - ucime sa na vlastnych omyloch... napr. preco sa nepodaril project multics a zvitazil koncept unixu apod.
<b> sucasna kultura a multimedia - no comment, treba vediet aky je sucasny stav trhu
<b> este nieco? :P
<a> aw aw aw bitch
<a> ty si riadny blazon
<b> :D
<a> z TOTALNEHO ZNECHUTENIA z toho co sa tam uci si na za 15 sekund priviedol ku vaznemu zvazovaniu mediamatiky ako možnosti č. 1
<a> já musím mít vždycky pravdu, neustupuju a sem urážlivá
<b> to já asi taky. pravdu a poslední slovo
<a> proč si neřeknem o dobrých vlastnostech???
<b> protože žádný nemam
<a> ahoj
<b> zdarec
<a> mas jeste ten obal od te me knizky, o kterem jsem ti rekl, abys ho klidne rozmlatil na kousky?
<b> ne, proc?
<a> ty jsi kkt, mati ho chce zitra videt :(
Komentář: jsem mrtvej :(
<karas217> To ma strycek google zase zabil :D :D :D... napisal som Sendó jo šóben mujó nami no cuki :D... a ono mi vyhodila par odkazov :D a dalo-mali ste na misli Sendo jo šóben mudr nami no cuki, ale ked som na to klikol, ukazalo mi: pre hladany vyraz nebolo nic najdene :D :D :D :D
Komentář: Uzitocne funkcie google
<a> hm, dík :D
<a> jáj :D
<b> coo? :-D
<a> nic, sem se netefila :D
<b> a kam ses chtela trefit? :-D
<a> jinam! :D
<b> kam jinam? :-D
<a> do pr, představ si to! :D
<b> až me to řekneš tak si to představím :-D
<b> to ja nemám problem se trefit :-D
<a> no jistě, že nemáš... každodenní zkušenost, co? :D :D
<b> každodenní ne :-D co si to o me myslíš :-D
Komentář: Když se někdo prokecne... :D
<Karlos-sama™> jo, před chvílí jsem se procházel v kraťasích a tílku po venku, cesta z apartmánu do baráku mi dala zabrat, málem jsem přimrznul k trávě :-D
<Jirka Kutlák> si blazen? :-D ja bych v te kose v takovem obleceni teda nevylezl :-D
<Jirka Kutlák> me uz je kosa jen co se podivam z okna :-D
<Karlos-sama™> tak to ti věřím, taky bych zmrznul při pohledu na ten pustý a ponurý hřbitov posetý mlhout, kde si nemůžeš být jist z jakého hrobu se na tebe vyřítí nějaký zombík :-D
<Jirka Kutlák> ale to me nefrustruje :-D
<Jirka Kutlák> jen me sere ze tu mam uz jen jednu sekeru :-D
<Karlos-sama™> musíš za kovářem, ať ti doplní zásoby, ať máš zase čím házet jako Warrior, nebo si kup kuš :-D
<Karlos-sama™> bo luk :-D
<Jirka Kutlák> necchcou mi koupit kus
<Jirka Kutlák> sem chtel ale ze prej 14k je moc :-D
<Karlos-sama™> nebo se nauč přivolávací spelly a sekyrky si přivolej z5 :-D
<Karlos-sama™> i když tu hrozí nebezpečí, že si se sekyrkou přivoláš i nějaký ten kus zombíka :-D
<Jirka Kutlák> :-D
Komentář: já a spolužák při debatě "hřbitov pod oknem"
<a> paji, muzuz te vyrusit?
<b> čau povídaj
<a> kde si prosimte muzu stahnout prohlizex exploler?
<a> mam jen mozzilu a chtela bych i klasicky
<a> explorer
<b> to je jako bys ses zeptala kde si můžeš stáhnout tlačítko START, to se nestahuje to už tam prostě je.
<a> A KDE TO MAM?
<b> co takhle ono tlačítko start?
<a> aha, uz to vidim, promin, jsme tupa jak poleno
<funak> KOLKO ROKOV TRVALA STO ROCNA VOJNA AJ S PRESTAVKAMI?
<funak> Napoveda: ***
<fcela> 130
<fcela> 116
<fcela> 113
<BaSkeR> 100
<funak> Nejedz tolko BaSkeR! Odpoved bola 100.
<BaSkeR> lol
<a> prumerny had se brouzda svetem 13 let ale mexicky min nebot chodi pravidelne na velkou a ma taktez strevni problemy ktere mu brani v chuzi po jeho ultrazinkovych nohou
<a> jakou prumernou rychlosti tito hadi chodi?
Komentář: zoologie