Nejlepší hlášky
<a> ze "loool" je silnejsie ako "cool" ci slabsie?
Komentář: mnisky z icq
<a> Odkedy <b> býva sám a musí si varit tak nepije. Argumentoval tým, že minule vygrcal 4 hodiny kukania do trúby a porciu za asi 12éček ...
<a> Zkus ho šťouchnout..
<b> a myslíš že se probere?
Komentář: Prohlížení Fb mrtvého "kamaráda".
<visitor> is now known as Ljuk Skajvolker
<Ljuk Skajvolker> Dobrý večer
<Technik> dobrý večer pán Skywalker , ako poradím ?
<Ljuk Skajvolker> ohľadom síri , či sorry, cydie
<Technik> nech sa páči
<Ljuk Skajvolker> po tom čo som dobil Hviezdu Smrti som si chcel nainštalovať Star Wars lebo na ios7, a nejde mi to potrebujem sťahnúť v cydii afc2add ale napíše mi keď to sťahuje "size mismatch"
<Technik> Temná strana neposkytla odpoveď ? , skúsim sa opýtať majstra google ,možno keby skúsite stiahnuť afc2add z ineho repo
<Ljuk Skajvolker> Impérium už skúšalo majstra google, ale, po tom čo zomrel majster yoda to už nie je ono .. no idem to povedať c3po, nech to skúsi on
<Technik> Osobne ma už nič nenapadá, nech Vás sila sprevádza , možno skúsiť na novo jailbreak
<Ljuk Skajvolker> a dá sa odinštalovať cydia alebo preinštalovať ? sila, sila mi už ostala v močových kameňoch
<Technik> Dá sa jedine preinštalovať iOS a urobiť čistú inštaláciu cydie resp. jailbreak. A na močové kamene sú fajn brusnice a kvasinkové pivo
<Ljuk Skajvolker> hm to je na dlhšie preinštalovať to, musím strážiť Impérium ... poviem sestre Leia nech kúpi
Komentář: aspoň sa nenudíme
<a> Hele ty dělaš finančního poradce u XXX?
<b> jo
<a> a jak je to možný, když si pořád bez peněz?
<A> Cauko ... pocuj stihol som si nba 2k9 a ked ju instalujem mi pise ze subor dcmusic.bin je skorumpovany co mam stim robit?
Komentář: Ked je to uz raz skorumpovane, tak s tym nic nenarobi...
<tukac> hej jak přijde morty tak všichni : OMG AFRO!
<BrainiaC> ok :D
<Aidam> kk
<Demios> serte na to..:D
<morty> has joined
<tukac> omg afro!!!!
<Brainiac> omg AFRO!!!! :D
<Demios> omg afro..
<morty> has left
Komentář: po spackanem CW :)
<a> už jsi někdy viděl jehovisty?
<b> ne, já myslel, že má XPéčka
<a> :-D :-D :-D :-D
Komentář: by klobi :-)
<tatino> to sa niekto má...ja som najazdil dnes 620km a ešte som sa musel ponáhlat za píčkami.
<tatino> psíčkami
<ja> :DDDDDDDDDDDD TOTO SI ZABIL
<a> stejně jako lidi v pravěku i já právě pociťuji horror vacui ...
Komentář: 2 dny před maturitou