Nejlepší hlášky

<a> ze "loool" je silnejsie ako "cool" ci slabsie?

Komentář: mnisky z icq

<a> Odkedy <b> býva sám a musí si varit tak nepije. Argumentoval tým, že minule vygrcal 4 hodiny kukania do trúby a porciu za asi 12éček ...

<a> Zkus ho šťouchnout..
<b> a myslíš že se probere?

Komentář: Prohlížení Fb mrtvého "kamaráda".

<visitor> is now known as Ljuk Skajvolker
<Ljuk Skajvolker> Dobrý večer
<Technik> dobrý večer pán Skywalker , ako poradím ?
<Ljuk Skajvolker> ohľadom síri , či sorry, cydie
<Technik> nech sa páči
<Ljuk Skajvolker> po tom čo som dobil Hviezdu Smrti som si chcel nainštalovať Star Wars lebo na ios7, a nejde mi to potrebujem sťahnúť v cydii afc2add ale napíše mi keď to sťahuje "size mismatch"
<Technik> Temná strana neposkytla odpoveď ? , skúsim sa opýtať majstra google ,možno keby skúsite stiahnuť afc2add z ineho repo
<Ljuk Skajvolker> Impérium už skúšalo majstra google, ale, po tom čo zomrel majster yoda to už nie je ono .. no idem to povedať c3po, nech to skúsi on
<Technik> Osobne ma už nič nenapadá, nech Vás sila sprevádza , možno skúsiť na novo jailbreak
<Ljuk Skajvolker> a dá sa odinštalovať cydia alebo preinštalovať ? sila, sila mi už ostala v močových kameňoch
<Technik> Dá sa jedine preinštalovať iOS a urobiť čistú inštaláciu cydie resp. jailbreak. A na močové kamene sú fajn brusnice a kvasinkové pivo
<Ljuk Skajvolker> hm to je na dlhšie preinštalovať to, musím strážiť Impérium ... poviem sestre Leia nech kúpi

Komentář: aspoň sa nenudíme

<a> Hele ty dělaš finančního poradce u XXX?
<b> jo
<a> a jak je to možný, když si pořád bez peněz?

<A> Cauko ... pocuj stihol som si nba 2k9 a ked ju instalujem mi pise ze subor dcmusic.bin je skorumpovany co mam stim robit?

Komentář: Ked je to uz raz skorumpovane, tak s tym nic nenarobi...

<tukac> hej jak přijde morty tak všichni : OMG AFRO!
<BrainiaC> ok :D
<Aidam> kk
<Demios> serte na to..:D
<morty> has joined
<tukac> omg afro!!!!
<Brainiac> omg AFRO!!!! :D
<Demios> omg afro..
<morty> has left

Komentář: po spackanem CW :)

<a> už jsi někdy viděl jehovisty?
<b> ne, já myslel, že má XPéčka
<a> :-D :-D :-D :-D

Komentář: by klobi :-)

<tatino> to sa niekto má...ja som najazdil dnes 620km a ešte som sa musel ponáhlat za píčkami.
<tatino> psíčkami
<ja> :DDDDDDDDDDDD TOTO SI ZABIL

<a> stejně jako lidi v pravěku i já právě pociťuji horror vacui ...

Komentář: 2 dny před maturitou

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.