Nejlepší hlášky

<a> ahojky kočičko nechceš kouknout na fotky mýho pera ?
<b> Ani ne.. Per mám plnej penál.. ;)
<a> ale ja nemam pero na psani :-P
<b> Tak v tom případě to je pero k ničemu a takový já vidět nepotřebuji
<a> tohle je moc potrebny pero :)
<b> Neřekla bych když s nim ani nic nenapíšeš..:-D

<a> letadlo
<a> několika tunová věc, letíci rychlostí 900kmh v 10km.... nechceš mi říci, že to popírá fyzikální zákony a logiku?
<b> tolik se v tý fyzice zase nevyznám, ale řekla bych, že v tom má trochu prsty i odstředivka, ne?
<a> ne
<b> tak jak to teda funguje?
<a> jako pták
<a> mává křídlama
<b> a křičí, aby zdravilo jiný, že jo?

<wiro> co holky?
<lucas> jo dobrý stěžovat si nemůžu, ještě kdybych nějakou z těch co po mě letěj ve škole chtěl xD
<lucas> co ty?
<wiro> nic .. tu co chci ani neví že existuju.....
<dave> kdo? Hannah Montana? xD

Komentář: debil ten dave no :D

<a> Právě jsem se dočetl, že na území České republiky zmizí circa 40 lidí denně.
<b> Vážně? A kam jdou?

<a> Vlasto máš facebook?
<b> Ne,rodiče mi koupí notebook.
<a> :-D

Komentář: není book jako book :-D

<a> nerad nebo neraď ?
<b> ;neraD
<b> ˇď
<b> 'd
<b> %d
<b> ¤¸¸¨d

<a> Máte někdo tipy na komedii? Už nemám na co koukat...
<b> Intouchables
<c> chceš mě, chci tě..někdo to rád blond..nesvatbovi..noc v muzeu 1 a 2
<d> Chelsea - Sparta

<a> hej jsem debil :D jsem mel neco v levem oku a snazil jsem se to dostat ven tim, ze jsem si ucpal pravou nosni dirku a snazil se to vysmrknout :D az po tretim pokusu mi doslo, ze tudy cesta nevede :D

Komentář: rano s kocovinou

<a> Jsem v háji, když se mi kříží tělák s cvičeníma ?
<b> No to docela :D
<a> Tak si to ještě nějak pošéfuju :)
<b> Ty vole to je v háji!
<a> co zas?
<b> Oni na mě zbyli jen IRSKÝ TANCE :D
<a> gratulace :D

Komentář: 1 semestr na výšce :)

<a> vypnout a zapnout..mě to pomáhá...případně reinstall...
<b> reinstall?
<b> co to je?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.