Nejlepší hlášky
<a> ahojky kočičko nechceš kouknout na fotky mýho pera ?
<b> Ani ne.. Per mám plnej penál.. ;)
<a> ale ja nemam pero na psani :-P
<b> Tak v tom případě to je pero k ničemu a takový já vidět nepotřebuji
<a> tohle je moc potrebny pero :)
<b> Neřekla bych když s nim ani nic nenapíšeš..:-D
<a> letadlo
<a> několika tunová věc, letíci rychlostí 900kmh v 10km.... nechceš mi říci, že to popírá fyzikální zákony a logiku?
<b> tolik se v tý fyzice zase nevyznám, ale řekla bych, že v tom má trochu prsty i odstředivka, ne?
<a> ne
<b> tak jak to teda funguje?
<a> jako pták
<a> mává křídlama
<b> a křičí, aby zdravilo jiný, že jo?
<wiro> co holky?
<lucas> jo dobrý stěžovat si nemůžu, ještě kdybych nějakou z těch co po mě letěj ve škole chtěl xD
<lucas> co ty?
<wiro> nic .. tu co chci ani neví že existuju.....
<dave> kdo? Hannah Montana? xD
Komentář: debil ten dave no :D
<a> Právě jsem se dočetl, že na území České republiky zmizí circa 40 lidí denně.
<b> Vážně? A kam jdou?
<a> Vlasto máš facebook?
<b> Ne,rodiče mi koupí notebook.
<a> :-D
Komentář: není book jako book :-D
<a> Máte někdo tipy na komedii? Už nemám na co koukat...
<b> Intouchables
<c> chceš mě, chci tě..někdo to rád blond..nesvatbovi..noc v muzeu 1 a 2
<d> Chelsea - Sparta
<a> hej jsem debil :D jsem mel neco v levem oku a snazil jsem se to dostat ven tim, ze jsem si ucpal pravou nosni dirku a snazil se to vysmrknout :D az po tretim pokusu mi doslo, ze tudy cesta nevede :D
Komentář: rano s kocovinou
<a> Jsem v háji, když se mi kříží tělák s cvičeníma ?
<b> No to docela :D
<a> Tak si to ještě nějak pošéfuju :)
<b> Ty vole to je v háji!
<a> co zas?
<b> Oni na mě zbyli jen IRSKÝ TANCE :D
<a> gratulace :D
Komentář: 1 semestr na výšce :)
<a> vypnout a zapnout..mě to pomáhá...případně reinstall...
<b> reinstall?
<b> co to je?