Nejlepší hlášky
<ona> jo... a co ty máš holku?
<on> tak vzdycky se naka najde
<ona> a ted momentálně?
<on> nikdy momentalne ja ci mit klid
<on> radsi jen na chvilku
<ona> :-)
<on> s vama pak sou jen problemy
<ona> jo s náma?! twl to vy vždycky uděláte problém a schodíte to na nás... tkže mlč!
<on> hele jo klidny hormon
<ona> mno ae je to pravda!
<on> v tom pripade nvm s kym si chodila
<on> ja to treba nedelam
<ona> mno tk stebou sme tk nechodila :D
<on> pac vy ste tvrdohlavy a stejnak chybu nepriznate
<ona> když sme jí neudělali tk co máme jk asi tk přiznat? hm?
<on> nj jenze nepriznate ani tu co udelate
<ona> no a porč jo... to se celý pk stejně schodí na vás
<on> no tak vidis :-)
Komentář: Tk nějak je to pravda :D
<a> Maily, které mi posílá jsou vždy děsně velký. Třeba 3 řádky textu mají 3 mega. Vůbec nechápu jak to dělá.
<b> Tak to používá nějakej divnej formát, ne? Nebo ti to posílá přes malování.
<a> To ne... ale asi to píše hodně velkým písmem!
Komentář: studenti FAV
<Loudomutka> zdárekk
<Loudomutka> zrovna ti chci napsat
<mates.p> to vis... QIP tretiho tisicileti... napise mi, ze jsi mi chtela napsat...
Komentář: njn qip tretiho tisicileti... ;)
<on> Můžu se na neco zeptat pusinko?
<ona> Zkus to
<on> Umíš to v kleče?
-!- ona has quit
Komentář: tak co myslete umí? xD
<on> mmnt... jdu vyrabovat lednici
<ona> jasný brouku :-)
<on> nepozoruješ na mne něco divného?
<ona> ne proč?
<on> jde to semnou z kopce
<on> nejenže nekouřím
<on> nejenže jsem přestal pít
<on> ale přišel jsem do lednice a votrhal jsem pekingské zelí a vzal si papriku a tu sdlabal normálně jak je... já jsem snad vegetarián :-D
<ona> nevěřim a jdeš na lamera
<on> proč? že já idiot Ti o něm řikal :D
Komentář: chich
19:55:29 <djsalam> co ty vis co je po smrti
19:55:31 <djsalam> krom nekonecne prazdnoty
19:55:32 <djsalam> ve smyslu jakoze se nic nedeje
19:55:34 <djsalam> ne jakoze si nekonecne vysrany
<a> daj mi 5 minut...
<b> kk
<a> ty si!
<b> kk je skratka ok
<a> kkt
<a> je skratka "ok teda"
<A> ...zkratka sel jsem teda do trafiky a byl tam borec. A ja mu rikam ze se to tam hezky zmenilo od te doby, co jsem tam nebyl. Typek se neco jako pousmal, a ja na nej, ze chci sklo. :) a von, se pta, zda obyc za sest nebo tvrzeny za patnact. Tak jsem vzal tvrzeny a k tomu obyc zapik. Mel jsem platit dvacetosm, dal jsem mu pade... A on, jestli nemam dve kacky a ja slysel: "A k tomu zvykacky?" Tak jsem upe hej, zvejku bych si dal. Typek to nepobiral a znova opakoval: "Mate ty dve kacky?" A ja zase slysel ty zvykacky. Tak borec si uz fakt o mne myslel, ze jsem debil :D :D :D bo uz byl presvedcenej :D tak po mne hodil jedny vintrfrešky a prej: "Uz ty dve kacky nebudu potrebovat! :D :D :D
<A> nejvic na tom bylo, ze mi to cely doslo az v aute :D
<Dzunk> pocky telefonuju
<Red> ok
<Red> co tam máš? Sex po telefonu?
<Dzunk> ne kamos...
<Red> Sex po telefonu s kámošem?
<Pretorian> Cus nemel bys ovladace na grafiku?
<Jetthro> Na jakou grafiku?
<Pretorian> Na moji :D
Komentář: Aneb totalni ignorance