Nejlepší hlášky
-!- Matesinho is away: posiluju ale hned co dám serii odepísnu O.K???
<BurnOut> Posilujes pravou ruku? :D
<Matesinho> jasný a psychiku
Komentář: Musíš prohánět kobru... ČASTO!!! :D
<a> ččččááááuuuu!!!
<a> a nezapomen co musis odpovedet!!!
<b> čččččččččuuuuuuuuuuussssssssss
<b> co sem mel vodpovedet?
Komentář: inteligence nadevše :)
<a> hej teď mi windows vyhodil hustou chybu *rofl*
<b> jakou?
<a> sem našel v ovladacích panelech nástroj Mail, a ten tam předtím nebyl, tak to rozkliknu a vyhodilo mi to: "You need more memory or system resources. Close some windows and try again" *rofl*
<b> jj, vypni windows a rozklikni to znova :-D hej to hoď na lamera :-D
Komentář: Windows někdy překvapí no...
<a> http://hra.***.cz/klikni.php
<b> Co to je?
<a> klikni na to a uvidíš
<b> nekliknu... neco si tam dal nebo tak...
<b> nake viry... nechapu te...
<a> ach jo... seš vyklepanej z virů na internetu...
<b> No tak clovek nikdy nevi...
<a> žádný viry se ti nedostanou do kompu kliknutim na odkaz... nesmis stahovat, jestli nechces viry
<b> mam strach :D
<a> klikni na to ty vole
<a> se ti nic nestane, je to takova soutez, kliknes a ja dostanu bod
<b> no klikl jsem :(
<a> prisahas?
<b> ne, kamos je nato dobry... jsem se ho ptal a on rikal ze viry to nejsou, naka cipovinka, ale ze nemam klikat
<b> ja mam nato dborniky :D
<a> to je mi uplne jasny... to je zas nejakej odbornik..
Komentář: Pro čtenáře lamer.cz odkaz na rozesílací soutěž... Pošlete odkaz... Oni na to kliknou... Dostanete bod
<a> Heleď budeš si kupovat gta4?
<b> stahuju
<a> to už je na torentu?
<b> j
<a> Aha a jak? :D
<a> protože vydání je za 5 hodin... v usa
<b> Ja jsem chtěl rict, ze budu stahovat
<b> tak za 5 hodin
<b> tak zejtra to stahnu
Komentář: njn, tady nikdo neumí lhát :D
<a> v sobotu na ples nejdu
<b> ja taky ne
<b> nema smysl se jen tak ozrat
Komentář: pravda vítězí :-)
<a> Ty wole nééééé zaklínač chcípl. zabili ho widlema :-(
<b> nelidské. to bych taky nedal :-/
<a> jn, když ti někdo probodne břicho... wole naštwe
<b> jo TĚMAHLE widlema
Komentář: Fantasy and IT...