Nejlepší hlášky

<Flow> potrebuju to :D
<Flow> neptej se proč
<Sqhm> proc

-!- Matesinho is away: posiluju ale hned co dám serii odepísnu O.K???
<BurnOut> Posilujes pravou ruku? :D
<Matesinho> jasný a psychiku

Komentář: Musíš prohánět kobru... ČASTO!!! :D

<a> ččččááááuuuu!!!
<a> a nezapomen co musis odpovedet!!!
<b> čččččččččuuuuuuuuuuussssssssss
<b> co sem mel vodpovedet?

Komentář: inteligence nadevše :)

<a> hej teď mi windows vyhodil hustou chybu *rofl*
<b> jakou?
<a> sem našel v ovladacích panelech nástroj Mail, a ten tam předtím nebyl, tak to rozkliknu a vyhodilo mi to: "You need more memory or system resources. Close some windows and try again" *rofl*
<b> jj, vypni windows a rozklikni to znova :-D hej to hoď na lamera :-D

Komentář: Windows někdy překvapí no...

<a> http://hra.***.cz/klikni.php
<b> Co to je?
<a> klikni na to a uvidíš
<b> nekliknu... neco si tam dal nebo tak...
<b> nake viry... nechapu te...
<a> ach jo... seš vyklepanej z virů na internetu...
<b> No tak clovek nikdy nevi...
<a> žádný viry se ti nedostanou do kompu kliknutim na odkaz... nesmis stahovat, jestli nechces viry
<b> mam strach :D
<a> klikni na to ty vole
<a> se ti nic nestane, je to takova soutez, kliknes a ja dostanu bod
<b> no klikl jsem :(
<a> prisahas?
<b> ne, kamos je nato dobry... jsem se ho ptal a on rikal ze viry to nejsou, naka cipovinka, ale ze nemam klikat
<b> ja mam nato dborniky :D
<a> to je mi uplne jasny... to je zas nejakej odbornik..

Komentář: Pro čtenáře lamer.cz odkaz na rozesílací soutěž... Pošlete odkaz... Oni na to kliknou... Dostanete bod

<a> Heleď budeš si kupovat gta4?
<b> stahuju
<a> to už je na torentu?
<b> j
<a> Aha a jak? :D
<a> protože vydání je za 5 hodin... v usa
<b> Ja jsem chtěl rict, ze budu stahovat
<b> tak za 5 hodin
<b> tak zejtra to stahnu

Komentář: njn, tady nikdo neumí lhát :D

<a> Pod vymyslíme neco na lamera
<b> Ok

<a> Cuzz, tak na web som pisal ze mam IQ ale nemam
<a> *ICQ

<a> v sobotu na ples nejdu
<b> ja taky ne
<b> nema smysl se jen tak ozrat

Komentář: pravda vítězí :-)

<a> Ty wole nééééé zaklínač chcípl. zabili ho widlema :-(
<b> nelidské. to bych taky nedal :-/
<a> jn, když ti někdo probodne břicho... wole naštwe
<b> jo TĚMAHLE widlema

Komentář: Fantasy and IT...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.