Nejlepší hlášky

<Ja> som pocul, ze si bol v naladicke :D:D
<Ivan> v naladicke? bol som rozjebany jak kokot :D
<Ja> chcel som to napisat tak decentne :D:D
<Ivan> sak aj ja som to napisal tak decentne :D:D

Komentář: kamarat sa rozbil na sracky

<a> Vies, v com spociva magisterske studium na vysokej skole?
<b> V com?
<a> V tom, ze sa clovek zakrada po chodbach skoly a desi sa stretnutia so svojim skolitelom...

<a> Hele, dostanu i světelnej meč? :D
<b> picha cesta k temne strane jest, a mec neni vzdy nejsilnejsi zbraní :D
<a> Gramatika koukám taky ne.

Komentář: Aneb když jsem chtěl konvertovat k temné straně síly...

<a> Jdu do obchodu, nechceš tam něco?
<b> Jo, mohl by si mi koupit droždí.
<a> Ok, to si musím napsat, abych náhodou nekoupil kvasnice.

Komentář: bratr šel do obchodu

<> pls poraď, jak udělat zkoušku aspoň na 3..
<kámoš> no to je jednoduchý..
<> ?
<kámoš> se s ním vyspi a máš známku hned :D
<> je to ženská..
<kámoš> cca 1:9 že tě neodmítne :D to za to stojí, ne..

Komentář: Dobrá rada nad zlato...

<Brutomír Emanuel Zob> - Tss...metál není pro hipíky, neumí s takhle ostrou hudbou zacházet a mohli by se pořezat.
<Jelen Hořič> - to proto že metaláci neví co je dobrá hudba tak to vynahrazujou ostrostí, tvrdostí a rychlostí.
<Brutomír Emanuel Zob> - Metaláci nepotřebují vědět, co je dobrá hudba, stačí jim že ví co je výborná hudba.
<Jelen Hořič> - to je právě jejich problém -že si to myslí.
<Brutomír Emanuel Zob> - Máš to snad někde písemně?
<Jelen Hořič> - jop mám :)
<Brutomír Emanuel Zob> - Tak ten papír vem, utíkej s ním do Bulíčkovic za tetou Marjánou, třikrát se jí ukloň, dej si facku, běž zase zpátky, připrav zapékané brambory, spal je v troubě do černa, vypij láhev mizerného vína, přečti si co na tom papíru stojí a zjistíš, že to nemáš notářsky ptvrzené.

Komentář: Zatvrzelá metla versus muří noha.

<a> co ze *c neni delsi dobu na skype? ma znicenej komp?
<b> nn,jenom si tam dal wokna 7
<b> takze mas pravdu,rozbil se mu pc

Komentář: jak to vidí linuxák.....

<a> čus..
<b> čus
<a> víš jak dělám s mladou v tom obchoďáku u mraženejch věcí?
<b> no jasný
<a> tak jsme se včera náhodou sešli v mrazáku....
<a> no a rozdali jsme si to tam.
<b> v mrazáku? :D
<a> no jasný... :)
<b> a jaký to bylo? :D
<a> no co si budem povídat...
<a> ...studený....

Komentář: neni nad to, když kamarád vypráví zížitky :D

<a> zase se mi pomíchalo EPG
<a> já nevěděl že Moje Sestra Je Vlkodlak 2 je pornofilm :D

DCC SEND request sent to on: fotka.jpg
<on> na tý fotce vypadám jako zrzek
<ona> vypadáme jako veverky
<on> a kde máš oříšek?
<ona> já nemám, za to ty máš dva

Komentář: zrzavý pár...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.