Nejlepší hlášky

<a> V Praze budou mít první tramvaj s bezdrátovým připojením k internetu.
<a> Jen jsem ti chtěl říct, že je mi to úplně jedno.

<m1ch3l> Tak co zajdem večer někam?
<Dave> Black Temple?
<m1ch3l> Myslel jsem spíš něco v real life...

Komentář: Degenerace při WoW...

<skilba> Cau
<skilba> Vole dneska jsem jel za tvojí matkou a jede jako píča.... Doma jsem vždy za 15 min a teď jsem jel půl hodiny...
<skilba> A když jsem jí chtěl předjet tak zrychlyla fakt na hlavu měli by jí vzít řidičák...
<Martak> Martin šel koupit rohlíky a jela jsem normálně 50km máma! :!

<ona> rozvesel mě aspon ty dneska,když už nic
<on> mohl bych napsat treba ze nevim co napsat ale to by bylo kratky,nezajimavi a nic by ti to nerikalo takze pisu tohle protoze chci neco napsat a nevim co napsat coz je trosku stresujici kdyz nevim co napsat a chci neco napsat.........
<ona> doufala sem,že mě nezklameš:D

Komentář: jj :)

00:00 <a> Jé hele. Happy New year!
<b> No jo, Happy New year!
<b> Kurva, vono vlastně jak no Nový rok, tak po celý rok co?
<b> Kurva! Takže celej rok budem tvrdnout u kompu? Celej rok strávíme na tom zk**** Facebooku?! A celej rok si budu stahovat jenom Star trek?!
<b> Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

<Afkie> Napis "123"
<.Weuu> 123
<.Weuu> to je nejaký kouzlo ?
<Afkie> Ne zkousim tvoji "odezvu" :D

<a> To je hrůza...vůbec newm co je za ukoly :D
<b> My nejaky mame?
<a> asi jo...
<c> leda z matiky...ale ten stejne nedelam...uča to nekontroluje :D
<b> doufej že uča nema facebook...:D

Komentář: konverzace na facebooku...

<a> jako proto s nim nebudu o nicem diskutuvat, proste jednou v nedelu vecer oznamim, že se zitra stehuju... nebo respektive mu to ráno zavolám.... nebo spíš napíšu email, to je jistota

Komentář: Stěhování od rodičů ...

<on> Hej mám amorfní chuť píchat :-D:-D:-D:-D:-D
<ona> :D :D nemáš s kym? :D
<on> Nikdo neodepisuje!!! :-D:-D:-D
<ona> hmm ani se nedivim :D
<on> jako proč se nedivíš?!!!! :-D
<ona> jestli napíšeš něco jako "mám amorfní chuť píchat" tak...... :D:D:D
<on> :-D:-D:-D
<on> to nepíšu :-D
<on> Píšu: "Ahoj nechceš zajít ven?...Třeba na pokec :-)" :-D:-D:-D:-D:-D

Komentář: ....

<a> napsala : potrebovala bych se k nekomu pritulit,schoulit se do naruce citit teplo tela...
<b> tak ji napis at dojde ze ju pochciju a bude ji teplo

Komentář: teplo tela .... :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.