Nejlepší hlášky
<a> čau,chceš něco poslat?
<b> jj
<a> odkaz
<b> co to je?
<a> to jsem nahrál, je to písnička
<b> awa
<b> jj a jaka?
<a> stáhni a uvidíš
<b> jj ja to stahuju
<b> a co to je?
<a> uvidíš
<b> řekni pls pls pls pls posím jo?
<a> no písnička
<b> to vim taky ale od koho?
<a> od mě
<b> to vim ale interpret ne?
<a> no já
<b> ale jakej zpěvák
<a> žádnej
<b> to je od tebe?
<a> jj
<b> awa
<a> vždyt ti to od začátku říkám
<b> jj
<b> ja si myslela ze to je nejakej zpěvák
<a> nn, tam se nezpívá
<b> awa
<a> už to máš?
<b> nee jeste se mi to stahuje!
<a> aha
<b> jj zachvilku to bude!
<b> už, co to je?
Komentář: Ženská...
<a> ... a co ten <PH>, jaké to s ním bylo?
<b> No ten je děsně ukecaný, minule se mnou mluvil přes půl hodiny.
<a> To nic není, v praktiku nás má <L>. Ten do nás něco hučel pořád.
<c> Však to je přednášející, ne?
<a> Ten notebook nějak nefunguje.
<b> Zkoušel jsi ho natočit směrem k Mekce?
<a> Jak se jmenoval ten filozof, co si myslel, že pralátkou všeho je oheň?
<b> To bude určitě nějakej Pyromanés…
<a> Ten je určitě z Pompejí…
Komentář: aneb učení na maturitu...
<muz> ac je to hnusne, tak zenska je nakladna sranda :)
<zena> ty jsi drzej
<zena> co by jste bez nás dělali?
<muz> mno..v prvni rade bychom meli mnohem silnejsi pravacky :D
<a> čau. hej tak jsme dělali na gymplu ten průzkum pro semestrálku
<b> Jo ten ohledně toho, jak vyšší ročníky berou politiku a českéí strany, jo?
<a> Jo, přesně ten. A od teď už vím, jaké spektrum lidí volí ODS.
<b> kdo?
<a> převážně uživatelé konopí :)
<b> To zrovna ne. Ale 3 lidi tam napsali, že zkratka ODS znamená Občas Dáme Sklo
<on> Čau tak kolik to zatím je ten stolní tenis??:)
<já> 1:1:)
<on> A pro koho??
Komentář: Tipni si:)
<a> Tak se měj, teď tu nějakej čas nebudu, sejdem se v pátek na chatu :)
<b> Snad na chatě, ne? :)
<b> Počkej, na jaký chatě?
<b> Ono se jede na chatu?
<b> Mě se zas nic neřekne!!
Komentář: ....na "četu" :)
<ja> Jak ju máš hlubokou?
<ona> cože ?
<ja> Jak JU máš hlubokou?
<ona> na co ti to bude ? děláš si ze mě pr*el ?
<ja> ne, myslím to vážně, je to takovej průzkum. Možná budeš nejhlubší holka :D:D
<ona> já to ani nevim a aji kdyby, tak ti to neřeknu
<ja> Diskvalifikována