Nejlepší hlášky

<a> v chladiacich nádržiach černobilu žijú 2.5 metrové úhory a sumce
<a> ideme na ryby? :D
<b> ja sa bojim
<a> coho?
<b> tak bola to elektraren....
<a> ze ta oziari? :D
<b> ne, ze ti uhori budu elektricki :D
<a> asi budu, logika nepusti :D

Komentář: Uhori v elektrarni jedine elektricki :D

<SOULUC> nenabíhá mi PC, mrkneš se mi na to?
<HOLPAE> co ti to tam hlásí ?
<SOULUC> "pres any key" a nemůžu to na klávesnici nikde najít :(
<HOLPAE> tak to tam holka nenajdeš :-D

<a> No a teraz kluci, nakoľko mám denný plán 10 otázok a som na siedmej, lúčim sa.
<b> Ja mám tiež podobný plán.
<b> som na -2.
<b> teda na 8. zo včera.

<Lukáš Havlíček> Už se ti někdy stalo že jsi měl přilepené koule k stahnům??
<Pavel Berg> Ty jseš Idiot...:)
<Lukáš havlíček> Počkej. POčkej... Víš co je ale nejorší?
<Pavel Berg> No co?
<Lukáš Havlíček> Ty koule nebyly moje

Komentář: Mno.. takhle to chodí v naší třídě..:)

<Hobbit> Glastonbury in few days!
<Hobbit> si rikam, ze si koupim nejakej ten festakovej stan za 8 liber
<Hobbit> protoze znicit si tam ten svuj...
<Hobbit> tady prodavaj neco cemu primo rikaj "festakovej stan" "
<Joska> a prodava se to v lahvi co?

Komentář: Kdo potřebuje stan, když má 4 promile?

<SmS-Ona> Prosimte, ted se mě ptala mamka, jestli ses ptal svojí mamky, jestli se s mojí mámou chce vidět. Já jí říkala, že asi ne, ale ona, že se máš zeptat. Tak mi dej prosím vědět, nebo se mamka zblázní.

Komentář: a nejen ona ...

<a> Mě ta TM nefunguje, už jsem to odinstaloval a pořád nic...

<a> To uz sa neporovnava kto ma vacsi?
<b> Nie teraz je dolezite komu dlhsie vydrzi

Komentář: diskusia o novych NAND :D

<a> tam brali s průměrem 1.00
<b> a jak se tam dostaneš?
<a> příjmačky..
<b> ne, myslím jako autobusy, dyť tam skoro žádný nejezdí
<a> aha :D:D

<ona> ja mam strasny problem s <>
<ona> od zakladnej skoly
<ona> ja si to nikdy neviem preniest do realu
<ona> ok,,toto znelo divne ... opravujem, mam problem s > ,<

Komentář: Podekovani za radu k funkci KDYŽ(H3>501;" .... :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.