Nejlepší hlášky
<a> mas zlu naladu?
<b> nemel jsem nez si mi po 154 napsal
<a> co je to 154?
<b> to je cislovka sry zapomel jsem na tecku...
<a> daju sa na fore mazat aj ucty?
<b> chces predvest?
<a> nie,len sa pytam
<b> muze jen uplny admin, to je bei
<a> aha
<a> a co znamena delete acount?
<b> vis co znamena delete?
<a> jj viem
<b> a co acount?
<a> nie
<b> tak i to najdi ve slovniku...
<a> si zly
<a> seres ma
<a> ja som sa nikdy anglicky neucil
<b> ja bych ti to i rekl
<b> ale takhle budu mit aspon klid nez to v tom slovniku najdes
<a> aha
<a> to je ucet?
<a> vymazat ucet?
<a> alebo co?
<b> kde si prisel na to ze je to ucet?
<a> tipol som
<b> lol
<a> nechem bratovi rozhadzovat izbu
<a> vyskusam a zistinm
<b> najdi si na netu slovniik...
<b> neeeeeeeeeeeeeeeeeee
<a> ale ano
<a> je to ucet
<a> uz viem
<b> uz si to smazal ci co?
<a> nie
<a> radsej nie
<a> envoy ma zastavil
<a> uz som isiel dat ok ked som to docital
Komentář: neee... ale ano :)
<a> Niekto na popísanie zdravý psychicky spôsobilý a rozumovo na normálnej úrovni?
<b> Nemáš šancu...
<a> Vidím. Až moc reálne...
Komentář: pokec
<a> nechapu z ceho vznika vlastne ta polarni zare ..
<b> Tyto úkazy vznikají při rekombinaci iontů po ionizaci molekul atmosféry, vyvolané dopadem korpuskulárního záření Slunce.
<a> ??
<a> vidim tam asi 5 ceskych slov
Komentář: wikipedia je pro vsechny :P
<bokurka> v kolik je trenálv 8?
<fisher> j
<bokurka> ok
<fisher> supr
<bokurka> proč?
<fisher> kde?
<bokurka> no u tebe ne?
<fisher> trenink?
<bokurka> ne, to supr
<fisher> jj je to supr
<bokurka> no a já se ptám proč
<fisher> proc je trenink?
<bokurka> ne, proč je to supr
<fisher> co?
<bokurka> no to já nevim, já sem napsal ok a ty supr, tak nevim proč žj
<fisher> co nevis?
<bokurka> nevim proč je to supr
<fisher> co?
<bokurka> no já vlastně ani nevim co, jen chci vědět proč
<fisher> co proc?
<bokurka> já nevim coproč, jen vim že ok a pak nevim proč supr
<fisher> hele ty ses vozralej?
<fisher> se podivej co tady pises za picoviny
<bokurka> já nepíšu píčoviny, jen se ptám proč, vole, proč?
<fisher> ja nvm co proc... ale tak zkusim ti odpovedet... proto?
<bokurka> ne, tys mi napsal že supr a já se jen zeptal proč je to supr, nic víc
<fisher> a to to nemuzes rict rovnou?
<bokurka> no já to zkoušel jednodušejc
<a> to musim jako tamto zkopírovat a dát to sem?
<b> přesně tak
<a> prostě to moje palice nebere
<a> a co to je 650???
<b> 650 je číslo hned po 649 :-D
Komentář: Já a kamarádka na icq... téma přidání novýho fontu :-D
<Cyber_joker> piješ?
<Hovorys> na ja
<Cyber_joker> kde?
<Hovorys> na koleji vole
Komentář: Většinou si beru PC do hospody...
<on> jestli udelam maturitu tak chci odletet do Ameriky a rok tam byt
<on> ale tak to by bylo pekny rozlouceni
<ona> A proč tam chceš?
<on> naucit se anglicky
<ona> Američani jsou hovada... tady budeš mít radar... to ti musí stačit :D
<a> Encyklopedie vín > Odborně o víně > Online obchod
<a> Pro objednávky použijte tel. číslo +420 2222 4 5353
<a> to je eshop, jak ma bejt
<b> jojo
<b> to je dobře zmáknutý
<karinaa> tak al ejá to chci vřit jasný? to bude nějaká zajímavá věc nebo úplná kravina což? :-P ale bez urážky ale hel vš jak ěm to baví tě provokovat?
<karinaa> cc nemám v prdeli vrtuly a ty lušti co ti íšu...
<Burg> no luštim ale marně... když pominu že mezery jsou posunutý většinou o znak vlevo nebo vpravo tak nemůžu přijít na to co je to vřit... 5. slovo odzačátku
<karinaa> tedkon si ho taky čtu ale přišla jsem na jeho smyls!
<Burg> nebo že ti chybí písmeno, nebo vrtuli že se píše s I na konci a ne s Y...
<Burg> tak co to je?
<karinaa> jo tam chybí Y
<karinaa> já nevim neřež...
<Burg> tak já neřežu :D
<karinaa> asi nefim hele to je na m moc složitý!
<Burg> radši bych neřešil, ale klidně budu i neřezat :D
<karinaa> jo jans ětak nevim tk neřezej a nežeš
<karinaa> neřeš
<karinaa> mno to snad nejni možný neumim psát...
<Burg> to víš proč se říká dvakrát měř a jednou řeš?
<karinaa> jo...
<Burg> páč při řezání se tolik nenadřeš jako pri měření... :D
Komentář: aneb pár minut před půlnocí
<Mateo> hej, kamoš mi posilal .docx (Word) a mu se to na win nepustilo tak to poslal mi aby sem mu to prevedl do doc co uz ve wordu 03 rozjede. tak on mi posila MS data aby sem je mohl prevest na macu aby na MS SW fungovaly :-D
<Mateo> sem to v pohode udelal v Pages
Komentář: pro neznalé: Pages - neco jako Word, ale od Apple