Nejlepší hlášky
<a> nic <b> idzem ja coskaj zabavic, asi reku tot Half-Life 1 bo uz mi se dluho nebavil
<b> jj
<b> tak prijemnu hru
<b> bavis bez citov ?
<b> cheatov
<a> nie <b> vyznavam lasku tym zombikom
Komentář: aj vy hrate bez citov? :D
<a> čau, nevíš co jsou děvice?
<b> cože?
<a> ale, na monitoru se mi zjevil oznam, že se našel nový hardvér děvice
<skillerXX> www.skillerXXisthebest.com
<lowka26> www.skillerXXisnoob.com
<admin> has banned skillerXX for 4 hours, reason: Reklama
<admin> has banned lowka26 for 4 hours, reason: Reklama
<headremover> www.lol.net
<admin> has banned headremover for 4 hours, reason: Reklama
<www.fdgod.fd> nekteri lide se nepouci :]
Komentář: CS chat
<on> já nejsem ten typ, že bych prostě došel za holkou a začal do ní valit
<ona> čekáš na vyvolenou?
<on> spíš na vyholenou :D:D:D:D
<ona> jses tady?
<on> jasan
<ona> hej prosim te potrebuju od tebe neco :D:D
<on> no
<ona> potrebuju aby jsi mi napsal smsku ted me totiz blokly pausal :D:D
<on> ? napis z netu :-):-)
<ona> no este ze te znam to by me nenapadlo:D
<on> xD
Komentář: Kamarádka blondýnka
<já> prdelko umíš trošku faxovat nebo jak?
<ona> no tak zkoušela jsem to
<ona> co potřebuješ
<já> odeslat fax
Komentář: s přítelkyní v práci:-)
<a> nechapu "tleskam tleskam kabelka hezka, ale kdyz nevis co k ni, vypadas jak stezka"
<a> jak vypada nekdo kdo vypada jak stezka? :D
<b> z Tesca, ty debile
<b> :D :D :D
<ona> ahoj hele jak se dělaj okna?
<on> ahoj
<on> No to nejdřív se živíš na dominantní firmě na trhu, říkejme jí IBM, pak okopčíš půlku kódu od xeroxu a vytvoříš fešnej systém, vedeš dlouholetý spory s firmou, která okopčila svůj systém úplně stejně jako ty. Občas vyhraješ občas prohraješ. Pak vydáváš nový verze svého systému tak že je ucházející tak každá druhá a nakonec se na okna vykašleš a uděláš úplně debilní hybridní systém s dlaždicema protože je to teď in
Komentář: Myslela v minecraftu...
<beny> tvl dneska sem sel do kramu
<danik> no a?
<beny> tak rikam ty prodavacce : toaletak,chleba,sest housek a kondomy
<danik> hmm..
<beny> tak tam tak cekam a najednou prisla a pritahla papirovi uterky,chleba nikde,sest housek a krabicku bonbonu tutti fruty.
<danik> no a ?..tak se spletla..
<beny> no jo ale ja vul zaplatil a pak sem to sel reklamovat se slovy: vzdyt Durexky maj jinej obal ne ?.. :D
<danik> debile.. :D