Nejlepší hlášky
<a> achjo máma na furt akorád řve furt na me neco má =(
<b> to znám ale musíš si udelat respekt ukaž jí že nejsi malí díte a kdo je vlastne pánem
<a> kéž by to šlo =(
<a> všechno jde když se chce promin musím jít mámá říka at to vypnu
<a> kde je Pretrix?
<Kudla> nevím, dlouho jsem s ním nemluvil
Komentář: blbý joke
<desan> bol tu ten typek co si prisiel pre tu graficku kartu co si predaval
<erion> parda a co. hovoril nieco?
<desan> ee... bol to cisty matfyzak cize aj keby daco povedal tak asi by som mu nerozumel ^_^
<a> my mame mit zitra na laboratore z biologie nejake žvížátko, tak premyslim ze rano vemu kudlu a po ceste do skoly neco ulovim :D
<b> cigana ulov, nech vidia ludia ze vasa skola na to ma
<a> pochybuju ze se mi vejde pricny rez ciganem na podlozni sklicko
<a> IE8, samozrejmne jenom kvuli spatnymu naprogramovani toho webu, vubec nezobrazi www.linuxexpres.cz, jenom bilou stranku...
<b> to je webowy rasismus
<a> co kytara?
<b> jo, jeste drzi
<b> co kytara?
<a> taky taky
<b> hh
<b> kapela?
<a> nemam, hledam, chtel bys?
<b> chtel
<a> tak zformujeme... znas nejakeho bubenika ci basaka?
<b> neco se najde ve skole
<a> ok, jak se budem jmenovat?
<b> analni vytok
<a> "My"?
<a> chtel jsem napsal "hemeroidi" ale nevedel jsem, zda-li to sneses
<a> anální výtoku
Komentář: no co... hudba :-D
<Dudra> Moon co si chlastala? :D
<Monulinkaaa> ja niic xD
<Dudra> ale to neukecáš :D tak schválně kolik ukazuju prstů? :D
<Monulinkaaa> xDDD 3 :P
<Dudra> sem ti říkal že si něco chlastala :D Už ani pořádně nevidíš :D
Komentář: Chlastala?
<a> Lol to je husty... Final Fantasy VII: Advent children jsem našel mnohem dřív než Final Fantasy - The spirits Within i když je to neznámej film :)
<b> Co je Final Fantasy?
<Wiktor> co je cervena tabula a v nej jednotka biela?
<Wiktor> cesta 2 hej triedy?
<cerveny/vysetrujem> pocet dni do menstruacie
<a> mám hlad. Dneska to vidím na kýbl cornflakes.
<a> Sice mi nechutnaj, ale líbí se mi jak křupou.
<b> LOLz4
Komentář: njn :)