Nejlepší hlášky
10:25:11 <a> Ahoj Brouku :-* Co ta vaše lanka?
10:25:18 <b> Ahoj :* Strašná pohoda, sousedi neměli řeči, hrále se skvěle, ale šíleně mi tam chyběl jeden člověk ...
10:25:22 <a> Ale no, zase se zítra uvidíme :*
10:25:25 <b> protože to MOHAA se vážněne v 7 lidech nedá na týmy moc hrát
Komentář: Ten den jsme měli výročí :(
<a> V prípade druhého pohlavia masturbáciu priznalo 70 percent žien. To len ? :D
<b> to je asi skor
<a> a tých 30% ?
<b> to zatlkalo :D
Komentář: lól :D
<a> Zdar, tak co, vyplnil jsi do víry jediismus?
<b> Jasný, už jsem spočítaný, ale zjistil jsem, že jsem omylem vyplnil bráchův sčítací list. Ale jasně, že jsem vyplnil jediismus.
<a> Aha, tak snad to nebude problém.
<b> Ale nebude, brácha je taky jedi.
Komentář: A
<a> Hele, pomůžeš mi s úkolem?
<b> sorry ted nemuzu
<a> Proč ne?
<b> mam tady nejaky uceni
<a> Tak to ti nežeru.
<b> proc?
<a> Protože ztlumením mikrofonu se nevypíná sdílení plochy.
<a> Btw. "mother with son"?
<b> kurva
Komentář: Skype a youporn jsou mrchy :D
<a> Co by jsi si přál k vánocům?
<b> Hodnou,milou,vtipnou holku :-)
<a> Tak to aby sis začal shánět nějakou pěkně velkou krabici.
<a> Vypadáš zle. Kolik jsi toho včera vypil
<b> No tak 4 až 6 drinků.
<c> Šest
<b> Šest? Toho jsem se trochu bál.
Komentář: po firemní oslavě
<a> Já mám fakt dneska den....jdu si udělat šťávu s vodou a místo šťávy jsem si do sklenice nalila Jar na nádobí ..... :D
<b> Tak budeš prdět bubliny, no bóže.
<c> Střevo...:-)
Komentář: FB :)
<a> lepší je pohádka tři malá prasátka :D
<b> týjo
<a> tam byly takový tři dobrý věty :D:DD
<a> vysvletčene vrby
<a> honí nás vlk! vydechla malá prasatka
<a> prasátko utíkalo až mu ocásek poskakoval
<b> *rofl*
<a> sme četli malímu jiříkovy a mohli sme se pochcet smíchy :D
Komentář: ach ty pohádky..
19:49:24 <Vyvrhell1> : fakt je treba nekam vyrazit na tah asi
19:49:46 <Vyvrhell1> : potrebuju nejakou babu, mam desne moc nevybite socialne energie
19:51:33 <Vyvrhell1> : nemas pro me nejakou kamaradskou radu?
19:52:47 <Vyvrhell1> : hmm?
19:53:05 <JuRuS> : ruka
Komentář: hlod :P
<a> nechtěl by se ti překládat text ?:D
<b> no, jestli nechceš kompletní překlad Bible tak možná i jo ;)
<a> Nádherný polární vlk žije v tichých a pustých dálavách polárních prostorů,tam,kde je pět měsíců v roce země ponořena do tmy.Aby pro sebe našel obživu,loví všechna jiná zvířata.
<a> Vlk polární přežívá celé roky v teplotě pod bodem mrazu,celé měsíce v temnotě a dlouhé týdny bez potravy.Žije v jedné z mála oblastí na Zemi,kde je naprosto bezpečný před člověkem.
<a> Vlk polární žije v nejméně pohostinné oblasti Země.V dubnu stoupá teplota vzduchu je vyjímečně nad mínus 30°C,přes ledová pole stále vane ledový vítr o teplotě až mínus 100°C.Zem zůstává,až na několik centimetrů,trvale zmrzlá a mohou zde vegetovat jen rostliny s plochými kořeny.Přední končetiny vlka jsou opatřeny pětiprstými tlapkami;protože je však palec vysoko,jsou na stopě zřetelně vidět pouze čtyři prsty.Zadní běhny jsou jen čtyřprsté,mají podobný tvar jako přední,ale jsou o poznání kratší a užší.
<a> mm?
<b> a Korán k tomu nechceš ?!