Nejlepší hlášky

<ona> mohla bych ti tak za 15 minutek zavolat??
<ona> šlo by to??
<on> určitě ano... prozvoním tě.. eště se pujdu vysprchovat :-*
<on> ted je tam máma
<ona> tak ju tak běž já jdu také...tak až mamka vyleze pak mě prozvon ty stejnak trávíš v kouplně 5 minut:D
<on> ani ne :-P :-*:-*:-*
<ona> no ani ne...tak kolem čtvrt tě mám očekávat??
<on> uvidíme jak dlouho se bude máma cákat :D
<on> ale přibližně ano
<ona> dobrá,tak až se vycákáš ty tak pak prozvon
<ona> ježiš to zní to blbě!!!
<on> :D:D:D:D:D
<ona> no prostě budu tě očekávat

<a> Ak nebudes mat akreditovane studium tak nedostanes titul.
<a> Nie vsetky skoly titul davaju , co by podla teba malo dat VŠMU ?
<b> Hz ?

Komentář: VŠMU : vysoka skola muzickych umeni

<a> <a> vs Pleseň, 3:0
<b> umyte ? =)
<a> ale bolo divné následne z toho jesť ...
<b> ...si zvyknes :D
<a> RoFL

Komentář: Život na intráku =)

<on> ahojky
<ona> ahoj :-*
<on> nezašli bychom zítra spolu ven?
<ona> jj mohli bychom, ale kam?
<on> to je jedno hlavně že budeme spolu sami jen mi dva :-*
<ona> to je milé, ale já sama nebudu
<on> ty někoho máš? :-O
<ona> ne já tam totiž budu mít svého anděla strážného víš :-*

Komentář: tak to dopadne když balíte velice věřící dívku :D

<on> Tak ja uz ti lichotit nebudu no :_P
<on> XD
<ona> ale joo
<ona> dela mi to dobre..:-D
<on> Fakt ?:) Jak moc?:P
<on> XD
<ona> mooc...chci suk*t..:-D

Komentář: První pokec s holkou ze seznamky...

<a> ted mi psala d
<b> kdo?:D
<a> sabca jestli nejdu na kafe
<a> no tak nejdriv vytri :D:D
<b> hmm dekuju :D
<a> není zac ja to jen pripominam :D:D:D

Komentář: takhle to dopa kdyz s někym bydlíte :D

<ksyz> jedna rada
<ksyz> ked pijete
<ksyz> nejzazdite na bikku po domee :]

Komentář: co dodat ? :)

<A> Heeeeeeeej kámo z čeho zejtra píšem?
<B> My něco píšem? :D
<A> Dělej rikej mám 13 pivek a plný kecky toho
<B> :D
<A> tak co se zejtra děje?
<A> spoleham na tebe
<B> Nevim voe :D maturita?

Komentář: 9 hodin před začátkem maturity

<a> ty presvedcis babu, ze je spatna...aby sa citila menejcenne ...lebo vis , ze teba by inak nechcela...a potom ona cela zronena ...sa prichyli k tebe ....lebo si ymsli ze na avc uz nema :D

Komentář: komentar na FB ( autorka zena :D )

18:11 <A> náhodou jsem narazila na blog, kterej dělá <C> se <D> a píšou tam nějaký povídky...napadlo mě krutě si nějakou půjčit a nechat je nacvičit na schůzce scénku muhaha :D
18:15 <B> jo to jsem taky viděl :D a nečet jsem dál :D stačila věta
18:17 <A> já jsem si jen všimla "van dajrekšn" a taky jsem dál nečetla :D
18:22 <B> je to dobrej nápad, připrav si to pro ně :)
18:17 <A> já se tím blogem nějak prokoušu, ale asi by je to bavilo, když si to sami píšou.
19:05 <A> aha tak jim vymyslím jiný scénky...páč tohle je normální porno

Komentář: příprava programu na skautskou schůzku... pro 13ti leté skautky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.