Nejlepší hlášky

<Mr.Sunday> Hele, jindy, promiň. Jedu znova do práce. :-( Jsem novinář a někdy to je dost hektické. Jestli máš něco aktuního, budu tady ještě pět minut.
<vrah> Novinář? Lol, já jsem student, chceš nějaký drby? Do čeho píšeš? Děláš recenze, články, paparazzi? :D
<Mr.Sunday> Jsem zástupce šéfredaktora jednoho týdeníku pro byznys. KDysi mě bavily reportáže, dělal jsem v MF Dnes a v Hospodářkách, teď už jen ekonomické eseje. Tebe odhaduju na nějakou závěrečnou fázi gymnázia... :-)
<vrah> Vylitý v 1 ročníku na elektrikářovi, HA. :D :D

Komentář: Usoudil podle toho, že nepíšu s chybami, píšu diakritiku a čárky, tečky a velký písmena.

<a> ...prdeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeee salat mi spadl do klavesnice xD
<b> nice!!!
<a> jebat necham to tam
<b> no ne
<b> koukej to vyáhnout
<b> to zas vyklepeš u mě na LANce
<a> xD
<b> sežer tu klávesnici!!!
<a> ale jo víš jak bych se najedl xD
<b> a víš jak by ses posral?
<b> představ si, že sereš písmenka
<b> padalo by z tebe H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O
<a> xDDDDDDDDDD

Komentář: Prosím, nejezme za PC, trpí naše klávesnice i trávící trakt

<a> nudim sa, podme si zaboxovat...
<b> okej, budes moj mech? :)

<on> Se mi o tobě zdál sen :)
<ona> Tobě se zdaj horory? :D
<on> Cože no lol :D :D

Komentář: xD bylo moc

<Hanziq> nejaky raid?
<Felixka> sklada nekdo neco?
<Raaczo> pradlo

Komentář: WoW: Drak'Thul - General Chat

<barman> tak co už má <b> práci?
<a> zejtra de na pohovor na benzínu..
<barman> a jak se tam bude dostávat?
<a> asi na kole..
<barman> s rumem :D

Komentář: <b> - notorička

<a> btw- nevíš co jsme tak brali ve škole? neříkal ti někdo?
<b> stejnolehlost
<b> a to jsem trénoval celou dobu
<b> ležel jsem furt na stejném místě

Komentář: když si povídají dva simulanti :D

<a> drahá?
<b> kundu mi daj
<b> jejda
<b> sekundu
<a> lol

<Jana> já bych mohla pořád
<Jan> musíš mi nechat chvilku oddechnout
<Jana> asi si najdu někoho pod 20
<Jan> pod 20 centimetrů?

<a> hej tvl. jak chceš zapíšu si to do mobilu jako upomínku že tě mám zabít

Komentář: ajťák..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.