Nejlepší hlášky
<Mr.Sunday> Hele, jindy, promiň. Jedu znova do práce. :-( Jsem novinář a někdy to je dost hektické. Jestli máš něco aktuního, budu tady ještě pět minut.
<vrah> Novinář? Lol, já jsem student, chceš nějaký drby? Do čeho píšeš? Děláš recenze, články, paparazzi? :D
<Mr.Sunday> Jsem zástupce šéfredaktora jednoho týdeníku pro byznys. KDysi mě bavily reportáže, dělal jsem v MF Dnes a v Hospodářkách, teď už jen ekonomické eseje. Tebe odhaduju na nějakou závěrečnou fázi gymnázia... :-)
<vrah> Vylitý v 1 ročníku na elektrikářovi, HA. :D :D
Komentář: Usoudil podle toho, že nepíšu s chybami, píšu diakritiku a čárky, tečky a velký písmena.
<a> ...prdeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeee salat mi spadl do klavesnice xD
<b> nice!!!
<a> jebat necham to tam
<b> no ne
<b> koukej to vyáhnout
<b> to zas vyklepeš u mě na LANce
<a> xD
<b> sežer tu klávesnici!!!
<a> ale jo víš jak bych se najedl xD
<b> a víš jak by ses posral?
<b> představ si, že sereš písmenka
<b> padalo by z tebe H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O H O V N O
<a> xDDDDDDDDDD
Komentář: Prosím, nejezme za PC, trpí naše klávesnice i trávící trakt
<on> Se mi o tobě zdál sen :)
<ona> Tobě se zdaj horory? :D
<on> Cože no lol :D :D
Komentář: xD bylo moc
<Hanziq> nejaky raid?
<Felixka> sklada nekdo neco?
<Raaczo> pradlo
Komentář: WoW: Drak'Thul - General Chat
<barman> tak co už má <b> práci?
<a> zejtra de na pohovor na benzínu..
<barman> a jak se tam bude dostávat?
<a> asi na kole..
<barman> s rumem :D
Komentář: <b> - notorička
<a> btw- nevíš co jsme tak brali ve škole? neříkal ti někdo?
<b> stejnolehlost
<b> a to jsem trénoval celou dobu
<b> ležel jsem furt na stejném místě
Komentář: když si povídají dva simulanti :D
<Jana> já bych mohla pořád
<Jan> musíš mi nechat chvilku oddechnout
<Jana> asi si najdu někoho pod 20
<Jan> pod 20 centimetrů?
<a> hej tvl. jak chceš zapíšu si to do mobilu jako upomínku že tě mám zabít
Komentář: ajťák..