Nejlepší hlášky

<a> safra bolí mě nova nevyzera to dobře
<b> a prima ne?

Komentář: překlep nova za noha :((

<a> Kto je šaman?
<b> Praveký DJ, ktorý robí hula-hula obrovskej vatry a všetci ostatní sú z toho namäkko. :D

<a> kks <c>, to je riadna je*a...
<b> dobra je?
<a> pravdaže
<a> akoby sa narodila na E55
<b> wtf? E55?
<b> Nokia?

Komentář: keď je niekto ITčkár :)

<on> btw. vyřid v pondělí, že nebudu ve škole
<ona> mno ja v pondeli taky nebudu ve skole
<on> v úterý***
<ona> jt, jakoze ty nebudes v utery ve skole? jedes na prazdniny?
<on> ne, budu nemocnej
<ona> jakoze pisemka z fyziky?
<on> ne, z matiky :D

Komentář: v pololeti mel 4 z matiky

<a> dostala sem červenou do pytle :-D
<b> jee mě včera skončily :-D teta z Červene Lhoty mi odjela :-D
<a> ty vole :-D
<a> já hraju fotbal víš :-D :-D :-D
<b> cooo? :-D
<b> aha :-D
<b> ty si pako :-D
<a> ty si debil :-D

Komentář: Jedna o koze a druhá o voze no :-D Kdo nepochopil (teta z Červené Lhoty znamená menzes) :-D

<renatka> co budes delat zitra?
<mijo> budu psat
<renatka> S KYM?
<mijo> psat, ne spat

Komentář: ona je trosku paranoidni :))

<deckard> ja snad jo? bys mě musel něčím feest nasrat abych se nasral neska... a na to aji ty seš
<deckard> krátkej
<jelynho> myslim že dneska jsem až moc otravnej
<deckard> první věta se ktrou stebou souhlasím
<jelynho> ted si mě dostal
<jelynho> upa brečím
<jelynho> jako ty
<deckard> kdobrečí ty kokot?
<jelynho> když si brečel kvuli holce která ti prostě nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> prostě jo dá
<deckard> a seš ty jako poča nebo vokolika?o jakymdavani tady meleš? tak tos docela ted posral ne? predhazovat me ten pátek... ne ja nesjem jak ty abych si nasel mařu jen na dva šuky a pak nazdar... hey já du radši... to se ti ted fakt povedlo me zkurvit celej den

Komentář: hned se odpojil :D

<Eli> Tak už sa somnou budeš rozprávať?
<Wiwa> nwm
<Eli> Môžem aspoň vedieť prečo?
<Wiwa> nie
<Eli> Budeš mi takto stále odpovedať?
<Wiwa> nie
<Eli> Použiješ aj iné slovo okrem nie?
<Wiwa> newm
<Eli> Urobila som ti snad niečo?
<Wiwa> nie
...
<Eli> Už sa somnou rozprávaš?
<Wiwa> nie
<Eli> A čo teraz?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak mi povedz prečo si včera spala u mňa doma!
<Wiwa> neviem
<Eli> Máš ma aspoň trochu rada?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak prečo si u mňa spala:
<Wiwa> lebo...
<Eli> Čo lebo?
<Wiwa> Mám ťa rada

Komentář: Pýtala som sa proste svojej baby ale ona moc nemienila odpovedať ale nakoniec som z nej tie tri slová vytiahla...

<a> hej tvoje máma jede v pátek na chatu
<b> já nevim
<a> já vim
<b> ona jede na chatu??

<a> ty vole kdybych přímo před ním chcípla tak je mu to jedno, pokrčil by rameny a změnil by si status na fb na nezadaný....
<b> a ještě by tě ošukal
<b> za tepla

Komentář: o příteli posedlém sexem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.