Nejlepší hlášky
<a> safra bolí mě nova nevyzera to dobře
<b> a prima ne?
Komentář: překlep nova za noha :((
<a> Kto je šaman?
<b> Praveký DJ, ktorý robí hula-hula obrovskej vatry a všetci ostatní sú z toho namäkko. :D
<a> kks <c>, to je riadna je*a...
<b> dobra je?
<a> pravdaže
<a> akoby sa narodila na E55
<b> wtf? E55?
<b> Nokia?
Komentář: keď je niekto ITčkár :)
<on> btw. vyřid v pondělí, že nebudu ve škole
<ona> mno ja v pondeli taky nebudu ve skole
<on> v úterý***
<ona> jt, jakoze ty nebudes v utery ve skole? jedes na prazdniny?
<on> ne, budu nemocnej
<ona> jakoze pisemka z fyziky?
<on> ne, z matiky :D
Komentář: v pololeti mel 4 z matiky
<a> dostala sem červenou do pytle :-D
<b> jee mě včera skončily :-D teta z Červene Lhoty mi odjela :-D
<a> ty vole :-D
<a> já hraju fotbal víš :-D :-D :-D
<b> cooo? :-D
<b> aha :-D
<b> ty si pako :-D
<a> ty si debil :-D
Komentář: Jedna o koze a druhá o voze no :-D Kdo nepochopil (teta z Červené Lhoty znamená menzes) :-D
<renatka> co budes delat zitra?
<mijo> budu psat
<renatka> S KYM?
<mijo> psat, ne spat
Komentář: ona je trosku paranoidni :))
<deckard> ja snad jo? bys mě musel něčím feest nasrat abych se nasral neska... a na to aji ty seš
<deckard> krátkej
<jelynho> myslim že dneska jsem až moc otravnej
<deckard> první věta se ktrou stebou souhlasím
<jelynho> ted si mě dostal
<jelynho> upa brečím
<jelynho> jako ty
<deckard> kdobrečí ty kokot?
<jelynho> když si brečel kvuli holce která ti prostě nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> prostě jo dá
<deckard> a seš ty jako poča nebo vokolika?o jakymdavani tady meleš? tak tos docela ted posral ne? predhazovat me ten pátek... ne ja nesjem jak ty abych si nasel mařu jen na dva šuky a pak nazdar... hey já du radši... to se ti ted fakt povedlo me zkurvit celej den
Komentář: hned se odpojil :D
<Eli> Tak už sa somnou budeš rozprávať?
<Wiwa> nwm
<Eli> Môžem aspoň vedieť prečo?
<Wiwa> nie
<Eli> Budeš mi takto stále odpovedať?
<Wiwa> nie
<Eli> Použiješ aj iné slovo okrem nie?
<Wiwa> newm
<Eli> Urobila som ti snad niečo?
<Wiwa> nie
...
<Eli> Už sa somnou rozprávaš?
<Wiwa> nie
<Eli> A čo teraz?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak mi povedz prečo si včera spala u mňa doma!
<Wiwa> neviem
<Eli> Máš ma aspoň trochu rada?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak prečo si u mňa spala:
<Wiwa> lebo...
<Eli> Čo lebo?
<Wiwa> Mám ťa rada
Komentář: Pýtala som sa proste svojej baby ale ona moc nemienila odpovedať ale nakoniec som z nej tie tri slová vytiahla...
<a> hej tvoje máma jede v pátek na chatu
<b> já nevim
<a> já vim
<b> ona jede na chatu??
<a> ty vole kdybych přímo před ním chcípla tak je mu to jedno, pokrčil by rameny a změnil by si status na fb na nezadaný....
<b> a ještě by tě ošukal
<b> za tepla
Komentář: o příteli posedlém sexem