Nejlepší hlášky
<trolls> ema prej nevi nekdo jak je to na trati tak sem ji rekla ze je to uzavreny v hranicich
<Joe Care> dobrý!
<trolls> sem borec no mam prehled kura
<Joe Care> přehled kura? to máš no
<a> Ahojky_=))..Vrrrrr jsi Fakt Krásná holka Moc Moc =)).. Rád bych si s tebou psal a i Seznámil tEda jestli budeš chtít_=)).. Jsi určo Super holka Rád bych byl tvůj KáMoš_=)).
<b> 11. Diagnostika dysgrafie – co je a co není dysgrafie s ohledem na vývoj dětského rukopisu. Akreditace MŠMT ČR č. j. 15 617/2007-25-308 Lektorka: PhDr. Emílie Šranková. Program: – vývojové etapy dětského rukopisu a jeho zlomová stádia v souvislosti se stádii zrání osobnosti; – varovné znaky v dětském písmu, týkající se osobnosti dítěte, a typické znaky dysgrafie ve stejném období; srovnání mnoha dětských rukopisů v minimálně desetiletém období, dětí velmi problémových i bezproblémových a dětí se speciálním poruchami učení; výklad dětského rukopisu jako materiálu, který obsahuje mnoho aktuálních informací o eventuálních vývojových poruchách a zvratech, se kterými se může a mělo by se pracovat a které má každý z pedagogů, rodičů i poradenských pracovníků k disposici; úskalí diagnostikování dysgrafie a argumentace pro nepřiměřené množství takto diagnostikované poruchy; – dětské písmo je bráno pro diagnostiku dysgrafie jako primární signál této specifické poruchy učení; je důležitým signálem o psychomotorickém vývoji dítěte; psaní je velmi náročný pohyb s fixovanou stopou, ve které lze rozpoznat odchylky tvarů, plynulosti tahu, sklonu a dalších prvků písma, které lze prediagnostikovat jako dysgrafii; na základě identifikace těchto varovných markantních odchylek lze s dítětem dále individuálně pracovat a vystopovat i další doprovodné poruchy, související s dysgrafií. Určeno: psychologové
<Houmen> Čjést, jsi tu?
<Kruty> Jo jsem co potrebujes?
<Houmen> Ale, jen se chci optat jestli u nas prsi :)
<Kruty> Ne jeste ne, proc? kde zase jsi?
<Houmen> Sem doma, ale nechce se mi koukat z okna :D :D :D
<Kruty> OMG ty máš dost :D
Komentář: Kdyz je nekdo linej :D
<a> Co to posloucháš?
<b> ja nemam mikrak zaplej
<a> XD tak kdo to na me mluvil?
<b> lol??? Já ne
<ona> miláčku, prosimtě, já to dnes nestíhám, mohl by jsi dnes zajít aspoň na malý nákup?
<on> jasně!
<ona> a když už tam budeš, koupil by jsi mi tampóny?
<on> dobře ... a jakou velikost?
<on> čekáš na rande prvotřídní výkon?
<ona> bude ti stačit, když ti podám ruku?
<a> Měli už byste přestat s těmi narážkami na Lukášovu tloušťku. Vždyť on je v jádru docela křehká duše.
<b> Sice je možná křehká duše, ale obalená v silné vrstvě tuku.
<admin> Já ve škole nikdy problémy neměl. Je sice fakt, že jsem byl dost často za školou ale i tak jsem vše zvládal levou zadní (až projekty ve čtvrťáku mě párkrát okradly o spánek).
<a> CHA!
<b> NEMOŽNÉ!!! <admin>, kazatel češtiny udělal hrubku !! :D Opravdu seblíží konec světa.....
<a> Už jsem ho nachytal podruhý :D
<admin> V pořádku. Od toho máme demokracii. Demokraticky vám vysvětlím, že mě nemůžete opravovat, jinak vás ztrestám. 8-)
<Ona> Nemáte někdo na pátek na půjčení černý šaty a baleríny? Prosím...
<On> Mám...ale jen na čtvrtek...sorry :(
<a> hoj
<b> zdár
<a> co děláš?
<b> mám otevřenou pusu a ty
<a> a proč prosimtě? :D
<b> no zkouším jestli tu lítaj pečení holuby do pusy :D
<a> bože .... ty si debil :D